אוסף סגולות לזוגיות מהקבלה


* סגולה טובה ומועילה למי שקשה לו למצוא את זיווגו יש לומר את "ברכת הלבנה" בכוונה טובה ובמניין [אנשים].
* סגולה לבחור אשר מתקשה למצוא את זיווגו- שיקנה כוס חדשה ויכוון שזה יהיה עבור מה שנוהגים לשבור תחת החופה. כוס זה לחורבן וחופתו אכן ישבור כוס זה.
* סגולה לנקבה שתקנה טלית עבור החתן שיהיה לה בעזרת השם יתברך לעתיד.
* סגולה נוספת לאלה שמתקשים למצוא זיווג , יש להרגיל את עצמו לקרוא את פרשת קורבנות הנשיאים בפרשת נ-ש-א [במדבר ו'-א'-פג] ספר המידות ע"י תפילה בכוח ובכוונה ובשלווה זוכה לזיווגו.
* סגולה למי שקשה לו למצוא זיווג עליו לקרוא את מזמורי תהילים אלו: פרק ל"ב, ל"ח, ע', ע"א, קכ"ד, לפחות 40 יום ברציפות ובנוסף לקרוא גם את שיר השירים מתוך סידור 40 יום רצוף + את שירת הים גם 40 יום ברציפות. רצוי לפני כל תפילה להדליק נר לעילוי נשמתו של רבי "יהונתן בן עוזיאל" ולאחר מכן לקרוא את כל התפילות. מקובל גם בפי העולם סגולה טובה למי שקשה לו למצוא את זיווגו ולכל בקשה להתפלל בכותל המערבי 40 יום רצוף היות והמקום הזה קדוש ומקום זה מסוגל לקבל את כל התפילות.
* רצוי גם לבקר בקברי צדיקים בראש חודש לפחות 6 פעמים בשנה, ובעיקר להתפלל על קברו של יהונתן בן עוזיאל שהוא ממונה על זיווגים.
* סגולה נוספת למציאת זיווג הינה לשמח חתן וכלה , ועל הרווקה לבקש ברכה מהכלה , ועל הרווק לבקש ברכה מהחתן. טוב גם לשתות מהיין של החתן והכלה [מהקידוש] וברשותם של החתן והכלה לקחת מעט מהיין בתוך בקבוק קטן ולקחת הביתה ולשמור את זה בבית. טוב גם שהרווקה תשב על כסא הכלה בסוף ערב החתונה ובנוסף לקבל מהכלה פריט מלבושיה או תחתון או חזייה.
* רצוי מאוד לענוד תכשיטי קבלה שחרוט עליהם המילים הבאות: ש-א-ה. : אשירה לה' כי גאה גאה , בתליון או בטבעת [ניתן להשיג אצלי]. * סגולה טובה נוספת הינה כאשר הכלה טבלה במקווה ובזמן שהיא נמצאת עדיין בתוך המים תברך על הרווקה ותמלא בקבוק מים ותיתן לרווקה לשמור את בקבוק המים בביתה.
* אבן הרוזקוורץ אשר ידועה כאבן האהבה רצוי לרכוש מספר אבני רוזקוורץ ולהניח אותם בין הבגדים שלנו בארון, בחדר השינה, ובתיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.