גוף ונפש

  זה לא סוד שיש קשר הדוק וישיר בין הגוף לנפש.  גופנו ונפשנו מהווים יחידה אחת ומה שאנחנו חושבים ומרגישים ישנה השפעה ישירה על ליבנו, נשמתנו ועוד…
החוויות שאנו עוברים במהלך חיינו משאירות חותם לא רק במוח ובתחושות שלנו אלא מצטברות ונטמעות ברקמות הגוף.  רבות דובר על הקשר בין גוף לנפש והמחשבה והגוף אינם שני דברים שונים ויש קשר בין תהליכים גופניים לבין תהליכים פסיכולוגיים, הם אינם תהליכים שונים זה מזה הם רק שני חלקים של אחד שלם.
כאשר המצב הנפשי לקוי זה משפיע על המצב הפיזי ולהיפך.

 בעיות וכאבים ברגליים- רגליים זה הנעה. כמה שאנו מניעים את החיים, כמה אנו תקועים בחיים?
זה לא סתם קורה תמיד כאבים ברגליים מסמלים תקיעות ונפילות שונות, ויש להם משמעות רבה. אם נחלק את כל הגוף לאורך מהראש ועד הרגליים לשני חצאים אז החצי הימני של הגוף מסמל קריירה ועשייה, ואילו, הצד השמאלי של הגוף מסמל את עולם הרגש ובעיות בזוגיות.

 רגל ימין- הרגל מסמלת את הקריירה. רגל ימין או אצבעותיה נחבלו או נשברו או קיבלו כוויות זהו סימן להתלבטויות רבות בקריירה, אכזבה מהקריירה, וצורך בשינויים בקריירה.
רגל שמאל- מסמלת משהו תקוע לכם ברגשות, צורך להוציא דברים החוצה, ובעיות בזוגיות ובחיים בכלל.

כוויות- מעיד על כעס, תסכול, אם צד ימין של הגוף נכווה זה סימן לבעיות בקריירה, צורך בשינויים, כעסים שקשורים לעבודה. ואילו צד שמאל זהו כעס ותסכול ששורים לרגש, ריגשי אשם, אכזבה ממשהו, בעיות בזוגיות.
כאבים באיזור הכתפיים- כתף שמאל שנחבל מסמל את עולם הרגשות, אדם שמרגיש עול כבד עליו, עומסים, הרגשה שבלעדיו לא יסתדרו, נפילות וחבלות בכתף שמאל מסמל בעיות ריגשיות, בעיות בזוגיות, ואכזבות ומשברים בזוגיות.
דלקות בגוף- מסמל מציאות כואבת , ולא רוצים לראות את המציאות הכואבת.
בעיות ומחלות בברכיים- מסמל עקשנות , נוקשות, ופחד לעשות שינויים.
כאבים בידיים- מסמל חוסר איזון בין קבלה לנתינה, זה אנשים שנותנים מעצמם המון ולא מקבלים בחזרה, והתוצאה היא כאבים בידיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.