התאמה זוגית

בדורות הקודמים בני הזוג הכירו זה את זה ע"י שידוך ולאחר תקופה קצרה נישאו ועם השנים ניבנתה התאמה מסוימת. רוב הזוגות שנישאו אז הצליחו בזיווגם כי זה היה דור שונה והדרישות היו מועטות והחיים היו צנועים ביותר, והביקורות היו מעטות. רבים השלימו עם זוגיותם וזה מה יש גם אם היו קונפליקטים בין בני הזוג. גם אם בני הזוג לא היו מסתדרים זה היה בושה אז להתגרש וכך שנים רבים חיו זוגות רבים באושר וגידלו ילדים ונכדים. הזמנים היו שונים והתקופות שונות בניגוד לדור של היום, ומקרי הגירושין אז היו בודדים.

מלאכת מציאת בן הזוג הפכה למשימה לא פשוטה בימינו עם התפתחות האנושות, רבים מהאנשים פוחדים להינשא במהרה או פוחדים מגירושין ובעיות שונות שעתידות לבוא, ולכן פונים לרבנים ומיסטיקנים, ולייעוץ זוגי ולעולם המיסטי כדי להיות בטוחים בקשר.

התאמה זוגית ע"פ הנומרולוגיה-  התאמה זוגית ע"פ הנומרולוגיה די בטוחה ויעילה, ע"פ השמות ותאריכי הלידה ניתן לזהות את תכונות האופי של שני בני הזוג , ותאריך הלידה המלא של שני בני הזוג. הנומרולוג מבחין בין מספרים וכוכבים הרמוניים ודיס הרמוניים בכל המפה, ומה היא רמת ההתאמה בין בני הזוג. כמובן לוקחים גם את המפה האסטרולוגית , ומזל האופק של  בני הזוג ומקבלים תשובות רבות לגבי הקשר.

התאמה זוגית ע"פ הקבלה וספר הזוהר-  את ספרי הקבלה כתבו אנשי קבלה מנוסים ובעלי רוחניות בדרגה מאוד גבוהה ובמשך דורות השתמשו בספרי הקבלה לצורך התאמה זוגית, ולתחומי עניין רבים בחיים. בספרי הקבלה ניתן לאבחן התאמה זוגית ע"פ שמות בני הזוג או נוסחה של חיבור שמות בני הזוג ושמות האימהות. גם ע"פ הזוהר וספרי קבלה אחרים ניתן לקבל תשובות לגבי כל עניין הזוגיות.

התאמה זוגית ע"פ קלפי הטארוט-  גם ע"פ קלפי הטארוט ניתן לראות את מהות הקשר, אם ישנה אהבה, אם יש התאמה ואין אינטרסים. מקבלים גם תשובות מלאות על כל היחסים ועל הקשר ומה צפוי בקשר- אם כדאי להמשיך או לשפר או לתקן מה שצריך או שכדאי לסיים את הקשר לפי מה שרואים, ולרוב מקבלים תשובות מלאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.