חומר למחשבה לנשים

עוברים עלינו ימים בהם אנחנו עייפים מהעבודה, מהבית והילדים , מהתרוצצויות כל היום ומהנטל היומיומי , אז מותר לנו להשאיר כלים בכיור – כמובן שהם לא יברחו.

* עבדת , נסעת ועשית קניות , עשית הרבה ואירגנת המון דברים , אז עכשיו את יכולה לשבת על הכורסא ולהרים את הרגליים ולעשות מדיטציה של 20 דקות בזמן שיש שקט מוחלט בבית. אפשר להגיד לכולם שזהו היום שלך הסתיים להיום ועכשיו יש לך קצת זמן איכות אותו את מקדישה לעצמך. מותר לך לדרוש כבוד ומותר לך שיתייחסו אליך בכבוד ויכבדו אותך. כמובן לומר זאת ברוגע שלווה ודיפלומטיה ומן הראוי שהם יכבדו אותך בכל מקום.

* מותר לך להגיד לא מתאים לי לזה שמחזר אחרייך או לזה שמציק לך בעבודה , מותר לך להגיד לא לזה שמנסה למכור לך משהו שלא מתאים לך ומנסה לשכנע אותך . לא להתפתות פשוט מאוד להגיד לא מתאים לי כרגע, או לחילופין אני אחשוב. מותר לך להחליט מה מתאים לך בכל דבר בחיים ושלא יחליטו בשבילך.

* מותר לך לארגן לעצמך יום כיף בספא עם עיסוי רפואי כי זה פשוט הרגשה טובה וגם טוב לשחרור של מתחים.

* מותר לך למלא לך אמבטיה חמה עם שמנים ארומטיים , ולעשות מדיטציה של 20 דקות עד 30 דקות במקלחת או להאזין למוסיקה מרגיעה. מותר לך להתעקש על אהבה ולהתעקש על אהבה ולהיות נאהבת אך גם לאהוב. האהבה היא חלק מהותי בחיים והיא התבלין לחיי היומיום שלנו. כשיש אהבה אתם מאושרים ופורחים ולכן רצוי תמיד לשמור ולטפח ולהכניס תמיד גיוונים לקשר הזוגי. כאשר מזניחים את האהבה והשנים חולפות זהו האויב הגדול שלה , כמו מנחים שלא משקים אותם והם נובלים.

* מותר לך להילחם על האהבה אם היא חשובה לך, ולתקן ליקויים בקשר ולפתוח את כל הקלפים ולשוחח על הדברים המטרידים.

* מותר לך לטעות ולפעמים לעשות טעויות ולאבד את הראש , ולקנות קנייה מיותרת לכולנו זה קורה לפעמים ומזה לומדים לקח. חשוב לזכור שמחר יש יום חדש ולא לשבור את הכלים ולקחת אחריות על כל דבר בחיים.

* מותר לך לוותר על קשרים שעושים לך רע, כדאי להיות במקום שקשרים טובים עושים לך טוב ושמח על הלב. מותר לך להחליט שאת רוצה לשנות דברים בחייך ואפילו תעשי לך רשימה על דף.

* מותר לך לקחת יום חופש לבילוי עם חברות או מפגש קבוצתי .

* מותר לך לחשוב על האושר שלך ותיזכרי שהצלחה זה המון דברים בחיים שצריך להילחם עליהם ולהשיג אותם ולהגיע אל היעד שלך.  

לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה  אימון אישי ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.