טיפים להצלחה בכל תחום

 טיפ מועיל לראיונות עבודה ופגישות חשובות : לשים בארנק או בכיס מספר עלי רודא שהוא נקרא בתימנית שדב או פיגם.
הצמח מוזכר בכל סיפורי הקבלה ונאמר שהוא מביא מזל וומרחיק עין הרע.
בנוסף מספר עלי זית יש להניח בתיק או בכיס ובנוסף להחזיק את האבנים [קוורצים] סיטרין, טורמלין שחור, ואבן עין החתול אשר ידועה שמביאה מזל לכל עניין בחיים ומסלקת עין הרע, נאחס ומכשולים.
ישנו קמיע מיוחד אשר מיועד לראיונות עבודה, מבחנים, פגישות חשובות, ולמשפטים [ניתן להשיג אצלי].

טיפ להגנה מפני עין הרע לבית או לעסק: יש להניח בתוך שקית צבעונית את החומרים הבאים: בכור שבעת המינים, סנמור, נאג'ואר, אבן השבה, 7 שיני שום, חתיכה של פסוח לבן מקורי ואת האבן טורמלין שחור שהיא נגד עין הרע וכישופים ולהוסיף כפית מלח ולסגור את השקית ולתלות מעל דלת הכניסה מצידה הפנימי של הבית ואת החומרים יש להחליף בחדשים בכל ארבעה חודשים.

טיפים מועילים לפרנסה: להניח בתיק או בקופת העסק את אבן הסיטרין שהיא אבן השפע אשר מביאה פרנסה טובה. יש להניח אורז בכל פינות הבית או העסק ולהחליף כל שבוע בחדש.
מומלץ להניח בתוך צלוחית חיטה, שעורה, ואת אבן השבה ולהניח את הצלוחית בחדר מרכזי בבית או בחדר העבודה או בבית העסק בסמוך לקופת העסק.
בנוסף לענוד עליכם תכשיט קבלי שרשום עליו את האותיות ס-א-ל בתליון או בטבעת.
מי גשמים הינם מבורכים ומומלץ לשטוף איתם את הבית או העסק.
יש להחזיק בבית את הצמחים הבאים: צמח הרודה, צמח האושר, ומטפסים שהינם מציינים צמיחה עלייה וריבוי, וגם עץ הזית הינו טוב לברכה ושפע. למי שיש גינה רצוי לשתול את הצמחים הנ"ל בגינה.

טיפ מועיל לזוגיות ושלום בית: אם ישנם מחלוקות או מריבות בבית יש ראשית להוציא תמונות מהבית ובעיקר מחדר השינה תמונות של אישה בודדה או גבר בודד, או תמונות של ניפטרים מחדר השינה, או תמונות למיניהן שמשדרות עצב.
רצוי לבדוק את כל מזוזות הבית, תפילין וכתובה. יש להניח בתוך צלוחית לפחות 10 אבנים לאהבה ומזל ולשלום בית ולהניח בחדר השינה שלכם.

טיפים לסילוק אנרגיות שליליות מהבית: לאחר שביקרו אצלכם אורחים והשאירו אנרגיות שליליות בביתכם אז לאחר צאתם יש להדליק 7 נרות לבנים על צלחת ולעבור איתם באטיות ובאנרגיה טובה בכל חדר וחדר בבית ולהשאירם דולקים בסלון או במקום שבו ישבו האורחים.
יש לקרוא תפילה לביטול עין הרע מתוך הספר של מרדכי שרעבי חלק א'. לאחר מכן אפשר לעשן את הבית עם עלי מרווה יבשים או בכור שבעת המינים. [ניתן לקנות בכור בחנות תבלינים] .  אפשר גם להדליק קטורת ריחנית ולהסתובב עם הקטורת בכל הבית.

משפטים מועילים ליום מבורך: כל בוקר בזמן נטילת ידיים להגיד את המשפטים: "מלא ידינו מברכותיך", "מאשר שמנה לחמו והוא ייתן מעדני מלך" , "השיבה לי ששון ישעך ורוח נדיבה תסמיכני". בנוסף יש למרוח מי ים על המרפקים, על עורף ולטפטף כמה טיפות בכיסים ועל הנעליים שלכם.

       לאבני מזל [קוורצים] , תכשיטי קבלה, לזיווג, פריון, פרנסה, שמירה והגנה מעין הרע, נגד חסימות, קמעות לכל עניין בחיים, טיפולים להוצאת עין הרע, וחותמי שלמה ניתן לפנות לטלפון-  0528619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.