טיפים לשמות

            מדור מיסטיקה , טיפים , זוגיות.  מאת : ליה גבע.

               כללים חשובים בעניין שמות בני האדם.

שמו של האדם מבטא את אופיו ואת מזלו של האדם.
לכל אות ואות יש חשיבות רבה בשמו של האדם , והצירופים הם מאוד חשובים וכמו-כן גם צירוף האותיות של שם האדם עם האותיות בשם אימו.  גם צירופים של האותיות בשמו של האדם בצירוף אותיות בשם בת הזוג הם חשובים ויוצרים הרמוניה או אי הרמוניה.
לדוגמת- צירופים של אותיות בשמות שהם נחשבים קשים כמו: השם תומר ושם האימא תמר , או צירופים של השמות הנ"ל שלאשה קוראים תמר ולבן הזוג תומר צירופי האותיות הראשונות בשמות הם קודם כל אותיות פתוחות וסיכומם יוצא 8 שזהו מספר סגור וישנם גם הצירופים: "מר" "מת" ו "תם".
כל הצירופים בשמות שיוצרים את המילים מת, מר , תם , גט , אש , סוף , ביש , או כל צירוף שלילי מהווים קשיים וטראומות בכל שלב בחייו של האדם , וכאן יש להתייעץ עם מומחה לנושא סוד האותיות כמו קבליסט או מיסטיקן שמומחה לענייני שמות כדי להחליף את השם או לשנות אותו , ובמקרים מסוימים צריך להחליף רק אות אחת בשם.

רצוי שלא לקרוא לאדם ב3 או 4 שמות מכיוון שזה עלול לבלבל את מזלו. כשהאדם לא מתחבר לשמו בנשמה וכאשר האדם לא מרגיש בטוב כאשר קוראים בשמו והוא מרגיש אנרגיה ירודה כאשר קוראים לו חשוב לקבל הדרכה נכונה מאדם שבקיא בנושא השמות. שינוי שם האדם גורם לשינוי מזלו ואופיו של האדם מהרגע שהוחלף השם. ההשפעה של שמו החדש תהיה עד שנה בתנאי שיקראו לו רק בשמו החדש.  ניתן לשנות שם שהוא קשה לעומת תאריך לידה קשה שאותו לא ניתן לשנות.    נשים שקשה להם להביא ילדים לעולם רצוי שבשמם תופיע האות ה ואם יש בשמם את האות רצוי לא להחליף את השם.
האות ה מבטאת הולדה , ברכה , שפע , והגנה אלוהית.  אין לקרוא לאדם בשמות של מלאכים כמו: מיכאל , גבריאל , אוריאל ועוד…
אין לקרוא לאדם על שם צעיר שנפטר או אדם שהיה חולה וסבל כל חייו כי ככה הוא בעצם מעתיק את מזלו.
שם המשפחה מבטא את אופי המשפחה בכללותו וכל אחד לוקח פלח משם המשפחה. רצוי שלא לקצר שמות- הקבלה מבטאת את קיצור השם כאילו מקצר את החיים , ורצוי שהשם יהיה מורכב מ-4 אותיות במקביל לשם "יהיה".
אדם שחייו קשים מאוד לא בהכרח השם הינו הגורם העיקרי וייתכן מאוד שתאריך הלידה שלו קשה וכאן יש צורך באבחון יסודי.
שם שני הינו מוסיף לאדם ויכול להועיל אבל השם הראשון נחשב יותר , כאשר קוראים לאדם בשני השמות אזי השם הראשון הוא שורש נשמתו של האדם.
שינוי שם האדם גורם לשינוי בהתנהגותו והוא עדות למצבו החדש , והוא קורע את גזר דינו , מוחל על עוונותיו , משנה את מזלו , ומתנתק מהעבר ושוכח אותו. אדם שרובצות עליו קללות , כישופים , ועין הרע , בזמן שיחליף את השם הכל יתבטל מעליו. [בנושא שמות ניתן לפנות אליי ולהתייעץ איתי]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.