יום האהבה

                       מי לא חגג את יום האהבה ?

 הרבה אנשים מאמינים שיום אהבה נועד לצעירים , ורבים מנסים להיזכר מתי הם חגגו או ציינו את היום הזה או אפילו מתעלמים מיום האהבה.
אני בעד שלעיתים קרובות  בני הזוג יחגגו את יום אהבתם ולא לחכות ליום המיוחד בשנה כדי לחגוג את יום האהבה.

*  שימו את הטרדות ואת הדאגות היומיומיות בצד והקדישו גם זמן לזוגיות שלכם.  אל תחפשו תירוצים כמו: לא מגיע לו או לה , או להיזכר במריבה האחרונה שלכם , או לחשוב שגם אם אני משקיע היא גם ככה לא מעריכה.
התירוצים הם רבים ומגוונים כדי לא  לחגוג את יום האהבה.

אם לא חגגתם הרבה זמן את יום האהבה הנה לכם הזדמנות לחדש את התשוקה ביניכם לחדש את התשוקה ביניכם ולפשר את הקשר הזוגי שלכם. הציבו לעצמכם מטרות בחייכם והבחירה האישית יכולה את דרך החיים שלכם ואת הגישה לחייכם.       הבחירה האישית שלכם היא האופן שבו אתם בוחרים להתייחס לדברים ולהחליט מה יותר חשוב לכם ומהו סדר העדיפויות שלכם , ולהגיע לתובנות מסוימות ולהפוך את חייכם למועילים ומרתקים , ואתם מרגישים שרק אם תחליטו ותבצעו הרבה מעבר לקיים כי בזוגיות אין להיות צודק יש להיות חכם ולהגיע לשוויון בעשייה בזוגיות שלכם , לשבת לשוחח על דברים שמציקים לכם , להקדיש יום בשבוע לזוגיות שלכם בין אם זה בילוי מועדף על שניכם , וגם יום אחד בשבוע לרשום על דף את כל מה שמציק לכם ולשבת לשוחח על הכל ולפתוח את כל הקלפים , ללבן בעיות ולהגיע לתובנות ולשים את כל העבר בעבר.

יום האהבה זו הזדמנות להתקרב אחד לשני ולחזק את הקשר ביניכם וכדאי לצאת למסעדה , לנסוע לצימר , להפתיע אחד את השני במתנה יפה , לשלוח פרחים צבעוניים עם שליח לבית או למקום העבודה , או לחגוג לאור נרות צבעוניים עם יין ומוסיקה ולהיפתח לאינטימיות. אפשר גם לכתוב מכתב מרגש המביע המון אהבה , חיבה , הערכה וכבוד בנוסף למתנה ורצוי שיצוין בו כמה דברים טובים שאתם מוצאים בבן הזוג שגורמים לכם לנחת , סיפוק ואושר.

*החיים בימינו הם מעין מרדף , מלחמת קיום , דאגה לפרנסה , אין סוף כביסות , כלים וניקיונות , סידורים או טרדות אחרות , אבל אם לא מפנים זמן איכות לזוגיות שלכם היא תדעך ותישחק במשך הזמן.
הקדישו תשומת לב ראויה לזוגיות שלכם והכירו בעובדה שיש לכם כרגע הרבה דברים "על הראש" ובכל זאת עליכם לקבל החלטה שעכשיו זהו הזמן איכות שלכם יחד ואתם בוחרים להינות ביחד מתוך הכרה בעובדה שכל הדברים המטרידים אותנו נרשום אותם על דף ונשחרר הכל ונתפנה לביחד ולהתמיד ולהשקיע בזוגיות ובאינטימיות שלכם.  לעשות דברים משותפים ביחד , לבלות , להנות , לסמס אחד לשני , לחבק , לפרגן , לתת כבוד , להפתיע אחד את השני בבילוי או במתנה וזאת לא רק ביום האהבה או יום הולדת או יום נישואין.

הפכו את זוגיותכם שכל יום יהיה יום האהבה עבורכם , כמו נר שדולק תמיד.

   אתר אינטרנט שלי-       http://leamistika.fav.co.il/                       לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.