לוח החזון

             מדור מיסטיקה , טיפים , זוגיות.   מאת : לאה גבע.

כולם רוצים שהשנה החדשה תהיה שנה טובה יותר ומוצלחת יותר מהשנה הקודמת , ולהגיע למימוש מטרות ושאיפות הקיימים בראשינו.
לוח החזון הוא אחד הכלים העוצמתיים ביותר שעשויים לעזור לתת המודע שלנו ליצור את המציאות שאנו רוצים לממש בחיינו , הרעיון שעומד בבסיסו הוא ליצור תמונות עתיד מרגשות שימחישו לכם את כל החלומות הכי פרועים שלכם.                   בדיוק כמו זימון תמונה גדולה שתלויה על הקיר בביתכם ובתמונה יש את כל מה שרציתם. בעזרת התת מודע שלנו אפשר לזמן אלינו כל דבר אותו אנו רוצים לממש במהלך חיינו.

כיצד מכינים לוח חזון ?
יש לקחת לוח שעם או לוח קונוס ואפשר גם עם בריסטול קשיח + מגזינים עם תמונות צבעוניות. לפני שאתם גוזרים תמונות ומדביקים על גבי הלוח קחו פסק זמן והירגעו עם מוסיקה שאתם אוהבים וצאו למסע בדמיונכם הפרטי.
דמיינו לכם מה הייתם רוצים להשיג בשנה הקרובה ?  [ אפשר לרשום זאת על דף בנפרד]   ואיך אתם רואים את עצמכם בעוד שנה , שנתיים מהיום ? כל שעולה על רוחכם הינו בר קיימא.
לאחר שדמיינתם בראשכם את החלומות שלכם לשנה הקרובה קחו דף ועט ורשמו בצורה מסודרת את החלומות שלכם , לדוגמא-  " אני רוצה זוגיות השנה" , "בן זוג אשר אני אהיה מאושרת איתו" , " בן זוג שיהיה נאמן" , "שיהיה אכפתי" , "בן זוג תומך ואוהב"  וכו" …

כעת הגעתם לחלק העיקרי והכיפי. שבו אל מול הדף ומצאו לכל חלום את התמונה שתגדיר אותו בצורה הטובה והברורה ביותר , לדוגמא- לנושא הזוגיות יש לקחת תמונה של זוגות אוהבים ומאושרים ולהדביק על גבי הלוח.
ליד התמונה אפשר לשלב "משפטי מחץ"  בנוסף לתמונה עצמה , לדוגמא-  "אני חיה בזוגיות נפלאה , מעצימה , תומכת , ומרגישה אוהבת ואהובה.
אם אתם רוצים בית יפה ומפואר גזרו תמונות של בתים שלטעמכם וציירו בדמיונכם שזהו הבית שרכשתם ואתם גרים בו באושר ושמחה ורשמו משפטי מחץ ליד תמונתו , לדוגמא- אנחנו [ שם + שם בן הזוג] גרים באושר אהבה ואור בבית זה.         גיזרו והדביקו כל דבר שאתם חפצים בו או חסר לכם והייתם רוצים אותו , כל העולה על דמיונכם ומומלץ לתלות את הלוח במקום שיהיה ניתן לראותו מספר פעמים ביום.

 לוח החזון שלכם אמור לרגש אותכם ולהזכיר לכם בכל פעם שמביטים בו לממש את חלומותיכם או את הכיוון אליו אתם הולכים ואת המטרות שהגדרתם לעצמכם השנה בכל תחומי חייכם.
תנו ללוח החזון לעשות עבורכם את העבודה ע"י כך שלא תזניחו אותו והביטו בו והתמקדו בו מספר פעמים ביום ודמיינו את עצמכם בדיוק שם , ושמימשתם את אשר רציתם ע"י תת המודע שלכם.

 אתר אינטרנט שלי-       http://lea-geva.fav.co.il                       לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה , מסיבת רווקות ,  ניתן לפנות לטלפון 052-8619838.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.