מהי אסטרולוגיה?

אסטרולוגיה הינה שיטת חיזוי ע"פ הכוכבים אשר התפתחה בבבל לפני אלפי שנים.
ע"פ המסורת היהודית אברהם אבינו היה מראשוני האסטרולוגים וגילה את האסטרולוגיה וכבר מאז התפרסמה האסטרולוגיה.  ע"פ האסטרולוגיה מהלך חייו של האדם נקבע ע"פ מסלול של 10 כוכבים כאשר הירח גם הוא נחשב לכוכב ולצורך כך והשמש היא זו שמגלה את מזלו של האדם.
האסטרולוגיה מתבססת גם על חישובים אסטרונומים אף על פי שכל הכוכבים והמזלות סובבים סביב כדור הארץ "העומד במקום" ולא כפי שזה במציאות ושם הכוכבים של מערכת השמש סובבים סביבה. האסטרולוגיה מתבססת סביב ההנחה שקיים קשר בין תנועת גרמי השמיים [הכוכבים, השמש, והירח] לבין התרחשויות על פני כדור הארץ "בעליונים ובתחתונים"- מה שמעל משפיע עלינו כאן.
לכל אדם יש את החותם הייחודי שלו שמתייחס ביום ובשעת לידתו ברגע המיוחד שבו נולד האדם, ולא חוזר על עצמו במשך אלפי שנה. האסטרולוגיה פועלת ע"פ גרמי השמיים וכל מרכיב במפת הלידה מסמל אנרגיה ספציפית, ואנרגיות אלה הם רוח המניעה אותנו.

מפת הלידה משקפת את הפוטנציאל האנושי של האדם ומפת הלידה אינה ניתנת לשינוי ולכן היא בבחינת הגורל עבורנו ואולם בתוך מסגרת הגורל קיימות אפשרויות רבות, עלינו ללמוד ולהבין את המיוחדות האישית שלנו ולהבין שיש בנו כוח וקסם מיוחד רק לנו ולחיות מתוך פתיחות, אופטימיות ואמונה קודם כל בעצמנו ובכוחנו גם להיות מודעים לשנות דברים.
הבנת הפוטנציאל שלנו מתרכזת קודם כל במודעות האישית שלנו ובהבנה שיש באפשרותנו להגשים לעצמנו עולם ומלואו. האסטרולוגיה מבוססת גם ע"פ לוח השנה הלועזי הלוח הקוסמי אשר מפרש את תנועת הכוכבים והמזלות.
קיימים 12 מזלות ואלה מחולקים לפי עונות ויסודות. מפת הלידה מחולקת ל-12 בתים וכל בית נשלט ע"י מזל אשר משקף תחום מסוים בחיינו.
הכוכבים במפת הלידה מהווים סימני דרך והם פזורים בבתים שונים, וביקום מצויים 4 יסודות:- אש , מים, אויר, ואדמה. לכל אחד מיסודות אלה אפיון שונה שמתייחס למזלות האוויר, מים, אדמה, ואש.

  לאבני מזל [קוורצים] , תכשיטי קבלה, לזיווג, פריון, פרנסה, שמירה והגנה מעין הרע, נגד חסימות, קמעות לכל עניין בחיים, טיפולים להוצאת עין הרע, וחותמי שלמה ניתן לפנות לטלפון-  0528619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.