מה השם שלנו מלמד עלינו

                             מה שמך ?

לסוד האותיות והשמות בקבלה יש משמעות רבה על מזלו ואופיו של האדם.
לכל אות בשם יש את המשמעות האנרגטית שלה ע"פ הקבלה וגם יש משמעות לסכום הנומרולוגי של כל שם. הורים רבים מודעים כיום לנושא השמות ומתייעצים עם מיסטיקנים מומחים שלמדו את סוד האותיות ואשר יודעים להתאים את השם לתאריך הלידה ולשם של האמא.
ההורים הם אלה שבסופו של דבר בוחרים את שם הילד ולכן הם משמשים כצינור להתאמת השם הם מקבלים פקודה מלמעלה איזה שם לבחור לרך הנולד [ גם לאחר ייעוץ או באופן ספונטני ] .                                                                                חייב להיות הסכמה מלאה בין ההורים בבחירתו של שם הילד ברגע שאין הסכמה ואחד ההורים התעקש על שם מסוים זה יכול להביא לילד לבעיות בזוגיותו , בגורלו בתפקוד הנשמה שלו ולכן חשוב להגיע להסכמה ולהבנה בבחירת השם הנולד.         לא מומלץ לתת שם לילד על שם של אדם שסבל בחייו או ניפטר בגיל צעיר, סבל ממחלה וחייו היו קשים כי הוא פשוט יעתיק את מזל.
רבנים קבליסטים ומיסטיקנים רבים נוהגים להוסיף שם או להחליף שם בזמן שילד נולד עם פגמים או חלה במחלה כלשהי , או שחייו תקועים והוא עובר סבל רב בחייו במהלך השנים וזאת אך ורק בגלל שהשם קשה.
כאשר משנים את השם או מחליפים אות אחת בשם אז המזל יכול להשתנות בהדרגה תוך שנה.
ההחלטה לשינוי שם או הוספת שם צריכה להינתן ע"י אדם מקצועי ולא על דעת עצמכם. על בעל השם לבחור מתוך רשימה של "התאמת שמות" את השם שהוא מתחבר אליו במהות הנשמה.
כאשר מחליפים שם או מוסיפים שם או משנים אות אחת בשם יש לעשות כמה טקסים:
*  ללכת למשרד הפנים ולרשום את השם החדש בתעודת הזהות ובדרכון.
*  ללכת לרב בבית כנסת לתת צדקה ולבקש ברכה על השם החדש.
*  יש להתעקש שכולם יקראו לכם בשם החדש בלבד.

 לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838 , או למייל leageva1@walla.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.