מה זה כישופים?

                               כישופים.

כישוף שלילי-  כישופים מבצעים בכוונת תחילה ובזדון כדי לגרום לאדם האחר נזק רב ולפגוע במזלו מתוך נקמה , תחרות וקנאה , שנאה ועוד…
כישופים יכולים לפגוע באדם וזה יבוא לידי ביטוי בחיי היומיום ולפגוע בזוגיותו , בריאותו , פרנסתו הצלחתו ומזלו.

בכל התקופות ובכל הזמנים ובכל הדתות והתרבויות נושא הכישוף מוכר וגם התחום הזה מתפתח מיום ליום ע"י אנשים רבים חילוניים ודתיים.
ישנם כישופים חזקים שיכולים לפגוע המפגע לתקופה ארוכה ואף לגרום לו לחולי ואפילו למוות. כישוף בינוני יכול להשפיע על המפגע לתקופה של כמה שנים , וכישוף חלש ישפיע לתקופה של כמה שבועות או חודשים [ תלוי בסוג הכישוף ובאיזה עיתוי נעשה ולאיזה דרגה הוא מגיע ] .

כישופים נעשים ע"י חי , צומח , דומם וגם ע"י חפצים רבים.  בעידן המודרני ניתן למצוא פרסומים רבים על מכשפים שמפרסמים את עצמם באופן גלוי בעיתונות ובאינטרנט , וגם מכשפים רבים כתבו ספרים רבים בנושא כישופים.
אנשים בעלי דרגה רוחנית גבוהה או אנשים רוחניים או צדיקים יושפעו פחות מן הכישוף. כל העושה כישוף לרעה שמטרתו לפגוע באדם אחר הוא בעצמו ייפגע או ייחלה ויש איסור מוחלט לעשות כישוף לאדם אחר הן מבחינה חוקית ומצפונית, וע"פ החוק מי שעושה כישוף לאדם אחר ונתפס ויש הוכחות צפוי לשנתיים מאסר ויותר –  העיסוק במאגיה שחורה הוא דבר מסוכן ואסור , ויכול להביא לאדם שיגעון ומחלות .

איך מסירים כישופים ?   אפשר להסיר כישוף ע"י טקס מיוחד או תיקון ע"י טבילה בים למשך 40 יום רצוף.  ניתן גם בעזרת חומרים מיסטיים חזקים , תפילות , קמעות וקריסטלים , חומרי מזל  טיפול מיוחד , צמחים מיוחדים , תכשיטי קבלה ,תיקשור חזק והיפנוזה והגנות לבסוף  [ ניתן לפנות אליי לייעוץ ] .
יש אנשים שלא מודעים כלל שהם מכושפים , ויש אנשים שמרימים גבה ולא מאמינים בכישופים , כל אדם ואמונתו. אדם שמכושף לרוב מרגיש רע ושהכול נתקע לו בחיים כמו זוגיות , פרנסה , בריאות , הוא מרגיש מסוחרר ומבולבל , כאבים חזקים בקיבה ובעמוד השדרה ונהייה פתאום עצבני ואפילו בעל נטייה להרס עצמי.
ע"פ תאריך הלידה ושם בעזרת ספרי קבלה , ספרי זוהר , וקלפי טארוט אפשר לזהות מי מכושף וע"י מי נעשה הכישוף.

כישוף חיובי. [ הכישוף הלבן] מטרתו להשיג באופן חיובי דברים שקשה לנו להשיג באופן טבעי.
הכישוף החיובי הוא תהליך אנרגטי שמפעילים בשיטות שונות וע"י פעולות רבות שרוצים להשיג במהרה וללא עיכובים דברים רבים בחיינו.  או כאשר מתחילים להשתבש לנו דברים בחיים ואז אנו פונים לכיוון של הכישוף החיובי.                         כישוף חיובי מבצעים במצבים של ראיונות עבודה שרוצים להצליח בהם , שלום בית ואהבה , למצוא חן בעיני אדם אחר , קידום ומציאת חן בעיני הבוסים בעבודה , להצליח בחוזים שונים , להצליח במשפטים ומפגשים עם אנשים בכירים וסמכותיים , להצליח בדייטים ובמבחנים שונים , להצליח בקנייה ומכירה של רכב או דירה.
כישוף חיובי נועד להשיג את מטרותינו בחיים ללא מאמץ רב ולהגיע לאינטרסים שחשובים לנו ולהשיגם בקלות. כישוף חיובי נעשה לרוב ע"י קמעות וע"י פעולות מיסטיות ואמונות שונות וע"י תפילות שונות ותקשור , וע"י חפצים רבים ותמונות , ועוד פעולות מיסטיות רבות שחלקם מתפרסמים בספרים ובמאמרים שונים באינטרנט , או ע"י אנשים מקצועיים.
לכל מי שפונה לכיוון הכישוף החיובי מיוזמתו ומאמונתו לכל הרבנים והמיסטיקנים חשוב מאוד שלא להיות פזיזים ולא ליפול לידיים של אנשים שרלטנים ונוכלים שיוציאו מכם סכומים גדולים.
המחיר המירבי לכישוף חיובי הוא 400 ₪ ומחיר קמיע בין 100 ל-200 ₪.

 כדאי ללמוד שלא לבזבז אנרגיה על דברים שהם בלתי אפשריים ולא ניתנים להשגה ורצוי לשמור על קדושת הנתיב הרוחני , ולחשוב חיובי תמיד.
בכוח המחשבה אפשר להשיג דברים שהם חשובים לנו ולכוח המחשבה יש אנרגיה עצומה שמשפיעה עלינו ועל אחרים. דמיינו כל בעיה או עניין שמטריד אותכם לתמונה חיובית והתרחשות שהתבצעה באופן חיובי בדיוק כפי שרציתם שזה יקרה , הירשמו לחוגים לדמיון מודרך וחשיבה חיובית.   ארגנו את חייכם בצורה נכונה וטובה , תבנו מערכות יחסים וקשר עם חברים והורים או קשר במקום העבודה ולא לפחד מהתוצאות.
לא להיות במקום או בקשר שעושה לכם רע , להיפטר מדברים ישנים או חפצים מכתבים ומתנות שקיבלתם בעבר כי זה גורם לחסימה.

לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838 , מייל leageva1@walla.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.