מזלות חיוביים ומזלות שליליים

אני בטוחה שרוב האנשים שמאמינים במיסטיקה שואלים אתכם איזה מזל את או אתה. לרוב האנשים ששואלים על מזל מסוים עברו חוויה מסוימת בחיים לטוב או לרע, או רצף של ארועים שעברו עם אותו מזל אסטרולוגי. אנשים שעברו חוויות לא נעימות עם מזל מסוים נוטים להדביק תווית שלילית על אותו המזל, או רצף של חוויות לא נעימות עם אותו מזל אבל מאמינים שהמזל הוא חיובי אז מתקרבים אליו באהבה. נתקלתי באנשים שעברו טראומות או נאחס עם מזל מסוים ובחייהם שוללים לחלוטין את אותו מזל ואף נרתעים ממנו. ישנם אנשים שניתקלו במזל מסוים אשר הביא להם ברכה, אושר, פרנסה, מזל, הצלחה, וכו', והם מאמינים שהמזל הוא חיובי להם והם אוהבים אותו, והוא משדר להם חיובי.

תכונות האופי של 12 המזלות הם בדרך כלל באופן כללי. אני מתייחסת למפה האישית שמורכבת משם פרטי ותאריך לידה מלא של אותו אדם וכאן ישנה תמונה רחבה וברורה על אדם מסוים. וישנם עוד גורמים רבים וחשובים. יש גורמים רבים לזהות מי חיובי? או איזה מזל הוא שלילי? וזאת לא רק ע"פ המזל האסטרולוגי. מזלות שליליים הם אנשים אשר ללא שום קשר למעמדם, כספם, מקצועם, מראיהם, הם אנשים שסבלו הרבה בחיים, ועברו טראומות וסוחבים איתם אנרגיות שליליות ברצף מן העבר. או אנשים שמצפונם לא נקי, קנאיים, רכושניים, קמצנים, חייהם מלווים במתח תמידי והם מלאי טינה, זימה, מרד, ריגשי אשם, לא מאושרים בחייהם, בעלי עין צרה, מלאי חרדה וייאוש תמידי בחייהם, אנשים עצבניים, ועוד… אלה הם לרוב אנשים אשר משרים אנרגיות שליליות ונאחס בכל מקום שבו הם נימצאים, וזאת ללא קשר למזל האסטרולוגי שלהם.

עקבתי שנים אחרי נושא זה וע"פ ניסיוני ועבודתי לאורך שנים רבות בדקתי את הנושא מקרוב והבנתי איזה מזלות הם לרוב חיוביים ואיזה מזלות הם לרוב שליליים. אתם תשפטו לפי רצונכם ודעתכם [יש כלל ויש יוצא מן הכלל] הכל כמובן לאחר שלקחתם בחשבון את מה שרשמתי בהתחלה [ הכל כמובן באופן כללי].

לפניכם רשימה של מזלות אשר חיוביים, או שליליים, או נייטראלים.
מזל טלה – בני מזל טלה נחשבים לאנשים עצבניים אשר ברוב המקרים, משרים אנרגיה לא טובה כמעט בכל מקום. ההשערות הם שכ- 50% מבני המזל הינם חיוביים ו- 50% הינם שליליים.
מזל שור – בני מזל שור הינם אנשים אשר משרים ברכה בכל מקום שהם נמצאים, ובכל צורה. כ-80% מבני המזל נחשבים לחיוביים.
מזל תאומים – יש קיצוניות בבני מזל זה זאת מכיוון שבני מזל זה נחשבים ללא יציבים. הוא יכול להיות חיובי או שלילי לגמרי. כ-50% מבני המזל נחשבים לחיוביים.
מזל סרטן – הם נחשבים לאנשים רגישים אשר קולטים המון אנרגיות שליליות וכך הם משאירים את אנרגיות אלו בכל מקום שבו הם נמצאים. כ- 40% מבני מזל זה נחשבים חיוביים.
מזל אריה – לרוב בני מזל אריה יש אנרגיות חיוביות ביותר משאר המזלות, ללא קשר לסבלם, עברם, ומצבם הנפשי. הם חיוביים ומשרים ברכה ומזל בכל מקום עקב האנרגיות החיוביות שהם ניחנו בהם, בדומה למזל קשת ומזל שור. הם נחשבים לשליחי האלוהים וכ- 90% מבני המזל נחשבים חיוביים.
מזל בתולה – הייתי מגדירה את המזל הזה כניטראלי, ולא מזיק, ואף דיי חיובי. חלקם חיוביים וחלקם באופן מועט שליליים. כ- 70% מבני מזל זה נחשבים לחיוביים.
מזל מאזניים – כל מזל שהוא כפול הוא קיצוני לטוב או לרע, כמו המזלות דגים ותאומים. בני מזל מאזניים נחשבים לקנאים, אינטרסנטיים, אגואיסטים, ולרוב משרים אנרגיות שליליות בכל מקום. כ-30% מבני המזל נחשבים לחיוביים (תלוי בגורמים רבים נוספים).
מזל עקרב – למרות ערמומיותם הרבה ומסתוריותם הם נחשבים לאנשים שמביאים ברכה, מזל, השראה, ואנרגיות טובות בכל מקום. כ- 80% מבני המזל נחשבים לחיוביים.
מזל קשת – נחשב למזל אופטימי ומזליסט, מנסיוני האישי הכרתי המון אנשים במזל קשת בכל דרך או צורה, הם מביאי מזל וברכה ומשרים אנרגיות טובות בכל מקום. נחשבים כשליחי אלוהים. הם חיוביים ביותר מכל המזלות האחרים. 95% מבני המזל נחשבים חיוביים.
מזל גדי – נחשבים לאנשים מקסימים אך עקב סבלם הכבד וסגירותם יכולים לעיתים להשרות אנרגיות לא טובות. הגדי נחשב למזל נייטראלי וכ- 70% מבני המזל נחשבים לחיוביים.
מזל דלי – נחשבים למרדנים וקיצוניים, לא ברורים, ממורמרים לרוב, זהו מזל קצת קיצוני לטוב או לרע. כ-50% מבני המזל נחשבים חיוביים.
מזל דגים – לרוב הם רגועים ומשרים אנרגיות טובות בכל מקום , הם נחשבים למזל אשר מביא ברכה ומזל , ובעלי השפעה טובה על הסביבה. כ- 80 % מבני המזל נחשבים לחיוביים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.