מקצוע על פי המזל

לפניכם 12 המזלות והמקצועות בהם עוסק כל מזל באופן כללי. המפה האישית היא מדויקת יותר וניתן לראות את עיסוקו של האדם ולכוון אותו למקצועות שמתאימים לו ע"פ כל הנתונים מהמפה האישית.

מזל טלה- הם אנשים של סביבה משתנה וניהול של צוות , ואוהבים תמיד ללמוד דברים חדשים. המקצועות המומלצים להם הם: טכנאים , אנשי צבא , עובדי רפואה , שחקנים , עיתונאים , אנשי פוליטיקה , ספורט , קוסמטיקה , ספרות , מורים , כבאים , ואנשי ביטחון.

מזל שור- בני מזל שור הם אנליטיים וקפדנים בעלי גישה לסדר ודייקנות , התעסקות בנתונים ומספרים , הם שקדנים וסבלניים בניגוד למזל טלה. זהו מזל של אומנות ויופי ומלאכת יד. המקצועות המומלצים להם הם: כל שטח האומנות , אסטטיקה ויופי , פרסום , תקשורת , של הקשור לאדמה , נדל"ן , מכונאים , מהנדסים , כימאיים , בנאים , עבודה עם כספים , הדרכה , מכירות , ועבודה פיזית.

מזל תאומים- בני המזל יכולים לתמרן בעת ובעונה אחת עם כמה דברים עקב עירנותם , הם זקוקים לעבודה גמישה עם קנה מידה רחב, עבודה עם הרבה גירויים חדשים וצבירת ידע חדש. עבודה שיגרתית תשעמם אותם והם יעזבו מיד. הם זקוקים לעבודה עם ציבור והמון תנועה , המקצועות המומלצים להם הם: ארגון וניהול , הרצאות , פרשנות , תיקשורת , פרסום , המזל מצטיין במכירות , שיווק וכל עבודה שקשורה בתנועה כמו- נהגים , תחבורה , מעצבים , ציירים , אופנה , בידור , אירוח , הייטק , פרסום , מלונאות , בילוש , חקירות ומחקר , ואנשי קשר.

מזל סרטן- בני המזל הם בעלי אישיות רב צדדית , חלק מבני המזל יעדיפו לעבוד לבד , וחלקם יצטיינו בעבודת צוות. חשוב להם לראות את התוצאות החומריות של העבודה שלהם אך הם לא יהיו מנהלים או במרכז העניינים בניגוד למזל אריה. המקצועות שמומלצים להם: פסיכולוגיה , עבודה סוציאלית , חשבונאות , כלכלה , פיננסים , הנדסה , עיצוב פנים , עיצוב אופנה , הוראה , הדרכה וחינוך , טיפול באנשים או ילדים , רפואה , כל עבודה שקשורה לבתים , תפירה , כל עבודה שקשורה עם נשים , מלונאות , עבודה עם מזון , גרפיקה וכתיבה.

מזל אריה- זהו המזל של ארגון וניהול והם מצטיינים בעבודה שקשורה בהבעה עצמית ועצמאות , ורוב בני המזל יעדיפו להיות עצמאיים. הם מבצעים את עבודתם בקפדנות ובמסירות רבה. המקצועות המומלצים להם: ארגון וניהול , מסחר , בעלי עסקים , במאים , יוצרים , שחקני תיאטרון , מפיקים , פרסומאים , עבודה עם ציבור , רפואה, אומנות , כל עבודה בדרגה גבוהה , עיתונאות , עבודה שקשורה לחוק , מיסטיקה ורוחניות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.