עצות לגיל 50+

מכיוון שלאף אחד מאיתנו אין שנים רבות מדיי לחיות ואנחנו לא יכולים לקחת איתנו שום דבר כשנלך לעולם הבא אז אנחנו לא צריכים להיות חסכניים מדי , והחיים עוברים מהר והכל ייגמר.

לפניכם מספר עצות מועילות לגילאי 50 ומעלה:

1- בזבזו את הכסף כפי שהוא צריך להיות מבוזבז , ותהנו ממה שצריך להנות ממנו , ואם ביכולתכם לתרום תתרמו במה שאתם מסוגלים.

2- זכרו שגורלו של הכסף להתבזבז אם תרצו או לא.

3- רק תשימו לב כמה ליכלוך יש בכסף והוא עובר בדקה המון ידיים.  תהנו מהכסף וגם תחסכו לגיל הזיקנה,  כמובן שהכל בתבונה נכונה.

4- אל תדאגו ממה שיקרה אחרי שלא נהיה פה כי כאשר נשוב לאפר לא נרגיש דבר הנוגע למחירים וביקורת.     זה הזמן להנות מהחיים בעולם ומהעושר שהרווחתם בעבודה קשה ייגמר.

5- אל תחששו יותר מדי בנוגע לילדיכם מכיוון יהיה גורל משלהם והם צריכים למצוא את השבילים הנכונים בעצמם ובעצתכם בלבד ואת הבחירות שלהם הם יעשו לבד.     אבל תדאגו להם, תאהבו אותם, העניקו להם מתנות לא רק בימי הולדת וימי נישואין , כל עוד אתם יכולים תתנו לילדיכם ותעזרו להם כי לעת זיקנה הם יעזרו לכם.

6- אל תמירו את בריאותכם בתמורה לעושר ובעזרת עבודה שיכולה להוביל למוות בטרם עת וזאת הגלל שייתכן שכספכם לא יוכל לקנות לכם חזרה את בריאותכם.

7- גם אם יש לכם כמה דירות בסוף אתם תחיו רק בדירה אחת בלבד.

8- חפשו לחיות באושר , לכל משפחה יש את הבעיות שלה ואל תשוו את מצבכם לאחרים בתחומי תהילה, מעמד חברתי וכלכלי , ולמי יש ילדים מוצלחים יותר אלא- תחברו אנשים לשמחה, בריאות, איכות חיים ואריכות חיים ולהנאות החיים.

9- אל תדאגו בגלל דברים שאתם לא יכולים לשנות מכיוון שזה לא יעזור וזה עלול לפגוע בבריאותכם.

10- תייצרו בעצמכם את השגשוג שלכם בעצמכם ולמצוא את המקום המאושר שלכם כל עוד אתם במצב רוח טוב.   תעשו דברים שאתם נהנים מהם על בסיס יומיומי.

11- השתדלו תמיד להיות שמחים כי במצב רוח טוב חולי יתרפא יותר מהר.    תצרכו כמות טובה של ויטמינים ומינרלים כדי לחיות חיים בריאים יותר.

12- למדו להוקיר את הטוב שבסביבתכם , את בני הזוג שלכם, ילדיכם וחברים שלכם כי בלעדיהם תרגישו אבודים.

13- אל תתעצבנו על יום מסוים שהתחיל ברגל שמאל כי זהו רק יום אחד וזה יעבור. תתחילו לשיר ולנגן וזיכרו שמה שנעשה כבר נעשה אז אין טעם להתעצבן. חפשו לעצמכם דברים מסוימים אשר יעשו לכם טוב על הלב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.