שלווה היא מתנה

* שלווה היא מיומנות נלמדת ולכל אדם נורמלי יש את היכולת לרכוש אותה.

כיוון שהחיים שלנו לא תמיד קלים ונוצרים בעיות בזוגיות, פרנסה, עבודה, חילוקי דעות במשפחה, בעיות בריאות, ועוד הרבה סיבות שמטרידות את שלוותנו וניתן להגיע לשלווה.
ובכן המוח שלנו הוא שיוצר את השלווה או להיפך את הלחץ, חרדה, מתח, תיסכול, כעס ומצבים לא נעימים אחרים והם נוצרים ע"י האופן שבו אתם משתמשים במוחכם ויש אפשרות להתנות את מוחכם כך שתוכלו ליצור ולהימצא במצב של שלווה ויחד עם זאת גם ליצור שמחה, אומץ, סבלנות אופטימיות ושלווה, זאת בעזרת ידע והתמדה ולכל אחד יש את היכולת להשיג שליטה רבה על רגשותיו וליישם במוח את השלווה ע"י מיומנות והשמה של תירגול יומיומי.

* השלווה תלויה בכם- כל אחד יכול באופן אישי להגיע לשלווה פנימית ע"י מחשבותיכם שיוצרות את המציאות לאחר שתשקיעו את המאמץ הדרוש להשגת השלווה ובמבט לאחור תהיו אסירי תודה שפעלתם והשקעתם בצורה הנכונה.
זה לא רק העניין של זמן ומאמץ ומיומנויות ושינוי הגישות המובילות לשלווה פנימית.  לכולם יש את היכולת המדהימה לשנות גישה ואת רגשותיכם לגבי דברים.
רגשות הם דבר זמני המבוסס על האופן בו אנו מתמקדים במצב הנוכחי, וברגע בו אנו משנים את מחשבותינו ותגובותינו מערכת העצבים שלנו משנה את האופן בו אנו מרגישים לחץ, טרדות , כעס ועוד..
מחשבות חיוביות ואופטימיות שיוצרות ומשנות ומשפרות את החיים גם אם זה מתחיל בשינוי הקטן ביותר אז אתם בכיוון הנכון.

לפניכם צרור טיפים מועילים להגיע לשלווה:
1- השתדלו בכל יום 20 דקות לעשות הרפייה ע"י הנחייה ולהאזין לסרטונים , הכל נמצא באינטרנט אז רק האזינו לסרטונים כיצד להוריד לחץ , מתחים ולהגיע לשלווה פנימית.
2- השתדלו לטייל בחיק הטבע ובעיקר באזור הצפון והדרום שיש בהם אוירה של שלווה , ובנוסף הכניסו לבית צמחים חיים שעושים אוירה טובה.
3- הספורט מאוד מרגיע ומוריד מתחים ומשפר את הלחצים היומיומיים , קחו חופשה וצאו לסופי שבוע כדי לנוח מהלחצים.
4- השתדלו להרבות בשחייה ובעיקר בטבילה בים ושחייה בים.
5- אל תהיו במקום שלא טוב לכם כמו- מקום עבודה, מקום מגורים, זוגיות כושלת ורקובה או חברים לא מועילים.
6- הקוורצים [אבני מזל] מאוד מועילים באנרגיה הרבה שיש בהם , תענדו עליכם קוורצים והניחו המון אבנים בבית בתוך צלוחית בכל חדר וחדר וגם במקום העבודה [ניתן להשיג אצלי אבנים].
7- עיסוי של הגוף משפר את מצב הרוח ומוריד מתחים.
8- הדליקו קטורת בבית ובמשרד וטהרו את הבית לפחות פעם בשבוע ע"י מרווה יבשה ובכור שבעת המינים שניתן לקנות גם בחנות תבלינים.
9- ניתן גם להשיג אצלי חומרים מיסטיים שמורחים על הגוף ומשחררים אנרגיות שליליות , חסימות, עין הרע ולטיהור הגוף.
10- ללכת לחוגים של אימון אישי או לטיפול אצל קואוצ'רים ואנשים מקצוע לשיחות שיכולים להועיל לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.