מה אומר גלגל המזלות על האופי של הילדים שלכם – חלק ב'.

אנחנו יכולים לחנך את ילדינו בדרך הכי טובה ולהשפיע על מסלול חייהם אך יש גם השפעה חזקה על הילדים מגורמים אחרים כגון: גן ילדים, בית ספר, סביבה וחברים.
כמובן גם יש השפעה של השם ותאריך הלידה של ילדינו, בעיקר השם שאנו בוחרים לילדים שלנו שהוא מבטא אופי וכישורים ואת מזלו של הילד.
לפניכם שאר המזלות האסטרולוגים  ותכונות האופי של ילדיכם.

ילד במזל מאזניים- ילדים חכמים, מקסימים, חיי החברה מאוד חשובים להם והם תמיד יהיו מוקפים בחברים, וכיוון שהם מאוד חברותיים הם שונאי מריבות ותמיד יתפייסו גם בזמן של ברוגז ומריבות.
הם סימפטיים, חביבים, אומנותיים, יצירתיים, כל הזמן הם בתנועה אוהבי ספורט ובעלי חיים , לבזבז כסף , שמים דגש על אסטטיקה ויופי, ואוהבים לעזור לאחרים. בנוסף אהבים להתפנק על ההורים, לעיתים קצת קנאים , וחסרי החלטה.

ילד במזל עקרב- ילדים מלאי עוצמה וחוזק, אוהבים דרמות ואקשן ותמיד אוהבים לנצח.
הם יכולים לסובב את כולם על האצבע, הם תחמנים ומסתוריים ולא תמיד ישתפו את ההורים בסודותיהם או במה שעובר עליהם. הינם שנונים, פיכחים, עקשנים, בעלי מבט חודר עיניים, אוהבים שחייה בים או בריכה ואוהבים בעלי חיים.
מאוד עמוקים בקשרים טובים שיצרו לעצמם.

ילד במזל קשת- ילדים חביבים, אוהבים ללמוד, זקוקים למרחב ולחופש, אוהבים טבע וטיולים, בעלי חיים, משעשעים, בעלי חוש הומור, אוהבים חברה ומוסיקה.
בגיל צעיר הם לא תמיד עצמאיים אך כשמתבגרים הופכים ליותר עצמאיים.
במהותם הם אופטימיים ולוקחים כל דבר ברפרוף וקלילות , בנוסף מלאי תנועה ולעיתים אף היפראקטיביות.

ילד במזל גדי- ילדים רציניים, עצמאיים, בוגרים מגיל צעיר. מחוברים לאנשים מבוגרים במשפחה.  לרוב מלאים כיוון שהם אוהבים לאכול, הינם אחראיים, חכמים, ממושמעים.
מגיל צעיר יחפשו עבודה וידאגו לעצמם , והינם יודעים איך לחסוך כסף ויעשו לעצמם קופות חיסכון.  לעיתים יש להם מצבי רוח משתנים,  ובנוסף הם אוהבים ללמוד ושקדניים בלימודים.    כשיגדלו יהיו אנשי משפחה ואוהבי משפחה.

ילד במזל דלי- ילדים שממש אוהבים טלפונים, מחשבים ואלקטרוניקה. ילדים מאוד תקשורתיים ומתחברים מהר לסביבה , עצמאיים בחשיבה ואוהבים תמיד חידושים, הם סקרנים וחביבים אשר זקוקים למרחב ולחופש האישי שלהם.    הם שקטים ובעלי נטייה להתפרץ פתאום , ובתחום הלימודים צריך תמיד לעודד אותם ולדחוף אותם ללימודים.

ילד במזל דגים-  ילדים מופנמים, שקטים, עדינים, חולמניים, אוהבים את השקט שלהם ולעתים סגורים וקשה להם להיפתח לחברים ולהורים.
הם זקוקים לעידודים וחיזוקים , אוהבי מוסיקה , ריקודים , בעלי חיים, ים ובריכה.  הם זקוקים לביטחון ולמסגרת יציבה ולקבלת תשומת לב מההורים. מסתגלים מהר לסביבה חדשה וזקוקים לתמיכה ועידוד בלימודים.
לעיתים מושפעים מהסביבה וחברים לטוב ולרע. הינם יצירתיים ובעלי חוש אומנותי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *