הוא בגד בך ומה עכשיו ?

הגבר בימינו בקלות רבה יכול לבגוד מפני שהעולם המודרני מאפשר לו זאת- הן באמצעות אמצעי התקשורת, אתרי הכרויות, פייסבוק, דרך סלולרי נייד נוסף, במקום העבודה ובכל מקום.
הבגידה מתגלה במוקדם או במאוחר וכל אישה מגיבה לבגידה בדרך משלה.
האחת תתייחס לבגידה כאילו חרב עליה עולמה ואחרת תתעלם כדי למנוע ריבים ומהומות כדי לא להגיע למצב של גירושין ואיבוד של התא המשפחתי והכלכלי.
רוב הגברים הם מאוד יצירתיים כדי לבגוד ומאחרים להגיע הביתה ויכולים להמציא לאישה אלפי תירוצים עד שמגיע רגע האמת והפיצוצים לא מאחרים לבוא וכל השקרים מתגלים בסוף.  דוגמא לבגידה כאשר אישה הלכה למקום העבודה של בעלה כמה פעמים ולא ראתה את מכוניתו בחניון של המשרד, ובתדפיסי החשבון ישנה הורדות על בילויים, מסעדות, בתי מלון או צימרים או כל גילוי אחר שיכול להסגיר את הבעל. מכאן היא פונה אליו עם כל ההוכחות וכמו כל הגברים הוא יכחיש וישקר בהתחלה ויגיד שאת מדמיינת, שאת קנאית, משוגעת, איך בחוצפתך את ניכנסת לדואר האישי שלי?  ואז מגיעה המיגננה מצד הגבר שכבר לא יכול להכחיש וההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה ומכאן בני הזוג מגיעים לצמתים רבים וצריכים להתמודד עם התהליך הקשה הזה מרגע גילוי הבגידה ועד ההחלטה האם להמשיך את הקשר או לחתוך?

הבגידה עבור כל אישה מהווה עילבון, איבוד האמון , השפלה ואז מגיע גם שלב הנקמה וההענשה ביחד עם המון כעס וריגשי אשמה.  אז מה עושים עכשיו?
בגידה זה לא סוף העולם וצריך להגיע אל שורש הבעיה בזוגיות ומדוע זה קרה ?  האישה הנבגדת צריכה המון סבלנות כדי לסלוח לבעלה למרות שזה קשה אך אפשרי לבנות את האמון מחדש ולראות את עצמכם כבוגד ונבגד ולהתחיל לראות את עצמכם כבני ברית שחוו יחדיו את הבגידה ולפתוח את כל הקלפים על השולחן ולדבר על הליקויים והבעיות שיש בזוגיות שלא נפתרו או טופלו ולהגיע לתובנות חדשות.
המצב הוא כמו בניין שנהרס ועל שני בני הזוג לבנות אותו מחדש.      צריך להבין שבגידה לא צריך לרפא, אחרי שהתגלתה הבגידה פשוט צריך לנסות למנוע אותה לפני שהתרחשה.

בגידה מונעים ע"י יחסי רעות נפלאים ולא ע"י יחסי חקירות ובילוש.  אישה ניבגדת צריכה להבין שזה יכול גם לקרות מצדה ולהבין שהבעל הוא גם יצור אנושי וטעה והוא צריך גם להתמודד עם פיתויים ודחפים של יצרים בדיוק כמוה רק שהאישה היא לא תמיד מתפתה ולגבר קל יותר להתפתות.  במצב זה הגבר מרגיש ריגשי אשמה, הביטחון העצמי שלו יורד, וכמו האישה גם מרגיש תחושת אומללות.

מצבים שיכולים להוביל לבגידה: חוסר אהבה, חוסר תשומת לב, חוסר אינטימיות, חוסר של זמן איכות, סקס לא מספק, חוסר שיתוף פעולה, חוסר באסתטיקה, שקרים, בזבזנות, עצלנות, חוסר חלוקת תפקידים בבית, בעיות וחילוקי דעות שונים, שחיקה בזוגיות, הפרעות חיצוניות כמו חברים, מריבות בלתי פוסקות, חילוקי דעות בנושאי כספים,  ויכולות להיות עוד הרבה סיבות וחשוב מאוד לפתור כל בעיה ולא לשמור דברים בבטן ולדון על כל נושא שמפריע ומציק לכם, אחרת הדרך קלה לבגידה.

אם לא הצלחתם להגיע לשלום בית וזוגיות מומלץ לפנות לטיפול זוגי.

  לאבני מזל [קוורצים] , תכשיטי קבלה, לזיווג, פריון, פרנסה, שמירה והגנה מעין הרע, נגד חסימות, קמעות לכל עניין בחיים, טיפולים להוצאת עין הרע, וחותמי שלמה ניתן לפנות לטלפון-  0528619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.