מדור מיסטיקה , טיפים , זוגיות.  מאת: לאה גבע.

                        המיסטיקן שלי הוא – מורה הדרך שלי.

בשנים האחרונות תחום המיסטיקה מושך אנשים רבים בעולם וההתעניינות בנושא המיסטיקה מתרבה מיום ליום , ואנשים רבים פונים לעולם המיסטיקה מתוך המון סיבות שונות.
מי הם האנשים הפונים למיסטיקנים ?   אנשים שפונים למיסטיקנים הם אנשים שלרוב נימצאים בפרשת דרכים בנושאי זוגיות , עבודה , בריאות , נושאים או מחלקות משפחתיים , נושאים כלכליים , משפטים , חוזים , רכישות או מקרים שנחתו עליהם ביום בהיר ועוד הרבה מקרים.
מניסיוני האישי האחוזים הכי גבוהים של הפונים למיסטיקנים הם אנשים שיש להם בעיות בזוגיות , או רווקות שמצפות לדעת מה יעלה בגורל הזוגיות שלהם ומתי יתחתנו או בזמן שמכירים בני זוג והם סקרנים או נמצאים במצב של אי וודאות לגבי הקשר ורוצים לדעת האם יש התאמה ולאן יוביל הקשר.
במקרים מועטים אנשים פונים למיסטיקנים מתוך סקרנות או סתם לחוות חוויה מיסטית בגלל ששמעו או קיבלו המלצה על אותו מיסטיקן שקרובים היו אצלו. ישנם אנשים שיש להם דחף ללכת למיסטיקן מתוך תחושה פנימית שעומד לקרות משהו אבל הם לא יודעים מה בדיוק האינטואיציה של האדם לא סתם בוחרת ללכת למיסטיקן , כנראה שאותו אדם מרגיש שהוא צריך לעבור דברים הן לטוב והן לרע.
מי מאיתנו לא היה אצל מיסטיקן בעבר ?   כמעט כל אדם בין אם זה ביקור אצל מיסטיקנים או רבנים , רוב האנשים שפונים למיסטיקנים כ-80% הם נשים ורק 20% גברים.
כאשר אתם פונים למיסטיקנים חשוב מאוד לקבל יחס טוב ותשומת לב רבה , הקשבה וסבלנות , ושהמיסטיקן יהיה מקצועי ובעל מוניטין וידע רב ושקיבלתם עליו המלצות מאחרים.

חשוב גם שתקבלו תשובות לכל השאלות שלכם במלואם , עם המון ייעוץ והכוונה שיספק אותכם. מיסטיקן צריך להשקיע זמן מינימום של שעה וחצי לפגישה.
בזמן הפגישה לא להתבייש רצוי לשאול שאלות ולרשום את כל הדברים שנאמרו בפגישה , וכמובן הכל במחיר סביר. חשוב שיהיה גם כימיה בין המיסטיקן והלקוח כמו שיש כימיה בין רופא לפציינט , או כמו כימיה של לקוח עם הספר או הקוסמטיקאית. כאשר אתם פונים למיסטיקן חשוב לקבל מידע רחב על כל תחומי החיים , זוגיות , פרנסה , עבודה וקריירה , בריאות , התאמה זוגית ומקצועית.
תפקידו של המיסטיקן הוא גם לאתר חסימות , עין הרע , וכישופים , ולתת פתרונות לכל הנושאים הנ"ל.

                     לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה , מסיבת רווקות ,  ניתן לפנות לטלפון 052-8619838.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.