האם הגיל קובע

                      לצאת עם גבר צעיר ממני ?

האם כדאי לי לצאת עם גבר צעיר ממני ?  הרבה בנות שואלות לא מעט את השאלה הזאת , בחורים רבים בימינו מעדיפים בחורות בוגרות מהם ויש סיבות רבות לכך.
אחת הסיבות שגבר נמשך לבחורה בוגרת ממנו בכמה שנים באה מתוך חוסר תשומת לב או חוסר אהבה מהאמא שלו או במקרים חריגים שבהם הגבר גדל ללא אמא ,
או שהגבר מתחבר לנשים מבוגרות כי חסרה לו אחות גדולה והיא ממלאת את מקומה. או שהוא מחפש דמות אימהית דומיננטית שחסרה לו.    

המדינה שאנו חיים בה היא מדינה שמרנית למדי , אך אנו מתקדמים בה בהרבה מאוד תחומים אבל בתחום של "התא המשפחתי" אנו נוטים להיות שמרנים למדיי.  
לדוגמת: "היא התחתנה עם כושי" ,  "שמעתי שהוא הומו וחי עם גבר"  "הוא רווק והתחתן עם גרושה פלוס 2"   " היא התחתנה עם גבר חסר השכלה בכלל"  :היא התחתנה עם גבר צעיר ממנה ב-10 שנים"    
כולנו שמענו לא פעם אחד מהמשפטים האלו  בצורה כזאת או אחרת וייתכן גם שאף השמענו אותם לאחרים.                                                                           
האנשים שמעזים לחרוג מהמבנה הסטנדרטי חשופים לביקורת לא קטנה ולעיתים הביקורת הזאת מחסלת סופית את היחסים עוד לפני שהגיעו למיסוד.
בחורות שנמשכות לגבר צעיר מגילם חשופות לביקורת מהסביבה , מהמשפחה , ומהחברים.   מעבר לכל האתגרים שישנם בקשר הזוגי האם תוכלו להתמודד עם הלחץ שהסביבה שלו ושלך עשויים ליצור?
אלו שאלות שרצוי לברר בהקדם לפני שאת מגיעה לקשר מתקדם עם בחור שצעיר ממך ביותר מחמש שנים.
רוב האנשים חושבים שגבר צעיר יותר מהבחורה הוא אינו גבר רציני ולא יהיה מספיק אחראי בקשר בהמשך.  זה תלוי מאוד בפער הגילאים , ובמהות הקשר , פער גילאים של 4 עד 5 שנים זה לא נורא.
כאשר הפער בגדול יותר כל הסיכויים שהקשר יתמוטט בשלב מסוים.
הייתי מייעצת לך לשאול האם את יכולה לבוא לתוך עולמו כמו שהוא מגיע לתוך עולמך?  ומה שצריך להטריד אותך זה הפער ביניכם שעשוי להיווצר כתוצאה מחוסר תיאום ציפיות והאם הוא בשל לזוגיות ?
האם הוא גר לבד או עם הוריו?  ואם תתחתנו האם תסכימי לעבור לגור אצל הוריו? 

 זוגות בודדים יכולים להצליח בזוגיות כאשר יש פער של טווח גילאים של בין 10 ל 15 שנה , לרוב זה מועד לכישלון.  גם אם את נמצאת כרגע בקשר עם גבר צעיר ממך עלייך לשאול אותו אם הוא מסוגל לדמיין את עצמו נשוי בשנתיים הקרובות ?  האם טמון בך הפחד שבעוד 10 שנים הוא ינטוש אותך לאחר שנולדו לכם ילדים ? האם בעתיד הוא לא יבחר באשה צעירה יותר ממך ?
יש לא מעט בעיות וקונפליקטים בפער גילאים שכזה , תשאלי את עצמך את כל השאלות וקרוב לוודאי שהתשובה נמצאת בתוכך.
תשאלי את עצמך האם זה הגבר הנכון ?  והאם הבחירה שלך היא נכונה?   זאת למרות האהבה והכימיה.

                  לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.