האם כדאי לחזור לאקס?

הרבה זוגות מכירים , מתאהבים , יוצאים , ובמשך הזמן הופכים להיות זוג בין אם זה מיסוד הקשר או שעוברים לגור יחד [ ידועים בציבור] ובמשך הזמן מתגלים ויכוחים , קונפליקטים , ומחליטים להיפרד ואחרי תקופה קצרה או ארוכה רוצים לחזור לאקס מסיבות רבות ושונות.
מתי זה יכול להצליח?  ומה חייבים לעשות לפני שחוזרים לאקס?   להרבה זוגות זה קורה והתופעה די ידועה.

*  אז מה גורם לנו לרצות לחזור למישהו שהקשר איתו נכשל ? איך אפשר להתגבר על הקשיים שהובילו לפרידה מלכתחילה?  והאם זה יכול להצליח בפעם השנייה?  והאם כדאי לתת עוד הזדמנות לקשר בפעם השנייה?
הגורמים שמשפיעים לחזור לאקס הינם:

1-  רגשות וגעגועים אמיתיים לאקס- ההיכרות עם הצדדים החיוביים של האקס שקשה למצוא אצל מישהו אחר והמחשבה שבעצם לא היה תמיד רע והיו גם ימים טובים וכיפיים יחד.
ניסיתם גם קשרים אחרים וזה לא היה זה. אולי גם השוואות של קשרים חדשים לבין הקשר שהיה עם האקס.
2-  מאין ספור דייטים , חיפוש אחר בשר בפאבים ובמקומות בילוי , חיפוש באתרי היכרויות , היכרות דרך חברים , ולא התחברתן לאף גבר ולאף קשר , ומכל הקשרים החדשים שלא הובילו לשום מקום.      ומפה מגיעים להמון עייפות וייאוש ואין לכן כוח עוד לחיפושים ומחליטים לחזור לאקס.
3-  בתקופת החגים וסופי שבוע מרגישים ממש את הבדידות וגם בתקופה שישנם שמחות משפחתיות שכולם שואלים שאלות ומביטים במבטי רחמים ושאלות מרגיזות כמו "מתי תתחתני"? "יש חבר חדש"? "למה את לא מחפשת קשר חדש"? ודבר זה גורם לאשה בודדה להמון רחמים עצמיים , רגשי אשם , ירידה בביטחון העצמי , והערכה עצמית נמוכה שאלו הם הגורמים לחשוב שלא הולך לכן עם אף אחד , שאף אחד לא ירצה אותכן , ודיי כבר אין לי כוח עדיף לחזור לאקס שלי.
4-  מצב של שעמום- לחזור מהעבודה ולשבת מול הטלויזיה או המחשב , לפטפט עם כמה חברות וגם אם עסוקים בעבודות הבית הנשמה ריקה , המחשבות לא נותנות מנוחה נפשית אז לחזור לאקס זהו הפתרון הכי טוב ואולי לא נסגר איזשהו מעגל בקשר.
5-  חוסר סיפוק מיני ,ריגשי ונפשי- הרצון לסקס על בסיס קבוע ובלי הפתעות מסטוצים שגורמים לאכזבה ותסכול נוסף – אזי  עדיף לחזור אל האקס שמכירים אותו בכל המובנים.

מספר טיפים למי שרוצה לחזור אל האקס:
1-  ללמוד מטעויות העבר ומאילו סיבות נפרדתם ולהתחיל לדבר עליהם ולהתחיל לעבוד עליהם. זכרו שקשה לשנות את בני הזוג וגם את עצמכם מקצה לקצה , אבל כן תוכלו לגשר על הפערים שביניכם , ולהשלים ולקבל את בן הזוג כמו שהוא.        יש לנקות את משקעי העבר ופתוח  דף חדש ונקי עם כוונות טובות ונכונות.
2- בדקו האם הרצון לחזור לאקס נובע באמת מגעגועים ואהבה אליו או בגלל הרצון להיות בזוגיות ולתקן את כל הליקויים שהיו בעבר , ולדבר בפתיחות על כל מה שהציק לכם בקשר.
3-  כאשר יש מטענים כבדים כמו- בגידה , שהרבה אנשים לא שוכחים לעולם ופה קשה לפתוח דף חדש
4-  אם הפרידה הייתה מסיבות שטותיות כדאי לתת הזדמנות נוספת לקשר , הרבה אנשים כן מצליחים בחידוש הקשר בפעם השנייה , ויש שמנסים ונותנים צ'אנס נוסף וכל הסרט חוזר כמו בהתחלה ומגיעים למסקנה שניסיתי אבל עדיף לסיים את הקשר סופית.

  אתר אינטרנט שלי-       http://leamistika.fav.co.il/                       לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.