האם מספר הבית טוב?

כאשר רוכשים דירה חדשה או שוכרים דירה יש משמעות רבה למספר הבית ולתדר האנרגטי הגדול שמשפיע על כל בני הבית.
ישנם מספרים שהם טובים ובעלי השפעה טובה, וישנם מספרים שהם קשים.
מניסיוני במהלך שנים רבות ראיתי ובדקתי מספר דירות של לקוחות שעברו המון זעזועים בדירה שבה הם גרים או בדירה חדשה שרכשו , משנה מקום משנה מזל זאת בגלל שהמספרים היו מאוד קשים.

 מאוד חשוב כאשר רוכשים דירה חדשה או שוכרים דירה להתייעץ עם נומרולוג/ית שמומחה לתורת המספרים.
בהתאם למפה הנומרולוגית יש לקחת בחשבון את העיתוי הנכון לרכישת דירה – שנה, יום, וחודש.  יש משמעות גם לכתובת של הדירה [שם הרחוב] ונומרולוג בוחן את הכל ע"פ התדר האנרגטי שלו.
כאשר אנו נכנסים לדירה חדשה שהמספר של הדירה תואם לאישיות שלנו ובאופן אוטומטי אנו מתחברים אליה כמו סוג של מגנט.
לרוב בוחרים בדירות שמספריהם דומים לספרי תאריך הלידה והשם ויש ביניהם חיבור כלשהו. אם אנו מוצאים דירה וחוזרים לבחור להתגורר באותו מספר בית ייתכן שישנה סיבה נסתרת אשר משפיעה על הבחירה שלנו.

לכל מספר בית יש תדר המשפיע על דיירי הבית לטוב או לרע. אנו יכולים לחוש את האנרגיות הללו כאשר נכנסים לדירה עוד כשרוצים לבחון ולאות את הדירה.
חלקנו נתחבר לאותו הבית וחלקנו פחות נתחבר ויש סיבה לכך , או שנרגיש אנרגיות שליליות או חיוביות.

אפשר לבחון אם הבית טוב לנו ע"פ מפה נומרולוגית ושם, וע"י פתיחה בקלפי טארוט ובדיקה בספרי הקבלה [ניתן להתייעץ איתי] ולבדוק זה מאוד מאוד חשוב. מומלץ שלא לקנות דירה מזוגות שהתגרשו בדירה זו , או שקרו בדירה כל מיני מקרים וזעזועים או חלילה מוות.  זה כאילו מעתיקים את המזל של הדיירים הקודמים [רצוי לבדוק את זה לפני שקונים את הבית] .
רצוי לראות את הבית בשעות היום ולא בלילה , ולבדוק איך אתם מרגישים כשאתם נכנסים לראות את הבית , ולזהות האם התחושה והאנרגיה של הבית טובה ?
מומלץ לקנות בית מאנשים שזוגיותם הייתה טובה והיה בבית אושר משפחתי ופרנסה טובה.
לגבי רכישה של בית חדש לגמרי לרוב ישנם אנרגיות טובות אך חשוב לבדוק שמספר הבית הוא טוב וחיובי עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.