הדרך למציאת זוגיות

         מדור מיסטיקה , טיפים , זוגיות. מאת : לאה גבע.

                     טיפים לפנויים ופנויות. 

חג הפסח קרב והסתיימו להם כל ההכנות , ניקיונות וקניות לקראת החג, והתחושה של ריקנות מלווה את כל הרווקים והרווקות, גרושים וגרושות , וכל הפנויים.
תחושת העצב והבדידות ניכרת יותר בתקופת החגים כאשר מסביב לשולחן יושבים האחים הנשואים עם בני הזוג שלהם או בני משפחה וקרובי משפחה שרובם מגיעים עם בני הזוג שלהם.
האם שאלתם את עצמכם כמה התאמצתם וכמה השקעתם כדי למצוא את החבר או החברה לחיים? כמה אתם מוכנים להתפשר כדי למצוא זוגיות ? האם אתם באמת בנויים לקשר מחייב ?
לפניכם מספר טיפים כדי למצוא זוגיות:
1-  הודו לאל על הכישלונות , המשברים , והפרידות שעברתם , כי מתוך כל הקשרים למדתם המון ולקחתם המון ומתוך הכישלונות מגיעים לתובנות חדשות ולצמיחה.
גם אם בזבזתם זמן על קשרים זיכרו שלא הייתם לבד.

2- שחררו את הנשמה , תחשבו חיובי , תהיו יותר קלילים נפשית ותכינו את עצמכם לקשר החדש . [ זיכרו שמחשבותינו יוצרות מציאות ] .

3- היעזרו בדיסקים להרפייה ודיסקים שמיועדים לזימון זוגיות והתמידו להאזין לדיסקים אלו.

4-  אל תסתגרו ותגידו לעצמכם אין לי מזל , או אמירות שליליות נוספות למיניהם , שחררו מחשבות כאלו כי תמיד יש את האחד או האחת שמחכים לכם בפינה כמו במגרש כדורגל מלא באנשים וצריך רק להתאמץ ולעשות הרבה מיונים ולעבור הרבה מבחנים , אבל בסוף מוצאים לכל סיר את המכסה המתאים לו.

5- צאו לבלות הרבה במקומות של פנויים פנויות , הצטרפו לכל מיני טיולים של פנויים פנויות , הצטרפו לטיולים של "טיולים ואגדות" שאלו טיולים ומסיבות שונות לפנויים ללא מטרת רווח .
מאות אתרי הכרויות קיימים למטרת הכרויות וכדאי לנסות להכיר דרך האינטרנט ולא לשלול כי המזל יכול להגיע מכל מקום וכל פינה.  היחשפו לעולם ותיצרו קשר עם אנשים.

6-  היפטרו מכל מיני מתנות שקיבלתם מהאקסים שלכם כי זה יוצר חסימה.

7-  תתלו בחדר השינה שלכם תמונה של זוג אוהבים.

8-  נעליים שאתם לא נועלים השליכו אותם כי זה יוצר חסימה , רכשו נעליים חדשות , נעליים מציינים זוגיות.

9-  רכשו לכם כמה אבני רוזקוורץ [ אבן אהבה] וגם את האבנים מונסטון וטורמלין שחור , והניחו כמה אבנים בתיק שלכם וכמה אבנים הניחו בכלי יפה והחזיקו בחדר השינה שלכם.
גם תכשיט קבלי ש-א-ה שמיועד לזיווג יש לענוד על הצוואר בראש החודש זה יביא לכם מזל בזיווג [ ניתן להשיג אצלי את כל התכשיטים והאבנים].

10- יש לקורא 40 יום רצוף את שיר השירים מתוך סידור ולהדליק נר בזמן התפילה לעילוי נשמתו של יהונתן בן עוזיאל , ואחרי התפילה בקשו בקשות מהקב"ה.

11-  להניח בכל פינות חדר השינה שלכם אורז ולהחליף כל שבוע את האורז בחדש.

   אתר אינטרנט שלי-       http://leamistika.fav.co.il/                       לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.