הדרך לשינוי מתחילה כאן

                   13 משפטים שיובילו לשינוי בחייכם.

חלק גדול ממה שמעצב את עבורנו את הדרך לחיים שלנו ואת היכולת לזהות ולהגשים הזדמנויות שמופיעות בדרכינו נובע מתוך הסתכלות עצמית שלנו כלפי עצמנו ועד שנשנה את תפיסת חיינו, אך לעיתים כל מה שצריך הוא את הכוח של כמה משפטים שיעוררו אותנו ויתנו לנו דחיפה קטנה קדימה, ויעוררו בקרבנו את ההבנה שאין דבר העומד בפני הרצון.
בין אם מדובר בשינוי קטן בחיים או שינוי משמעותי ומקיף בחיים תמיד אפשר לשנות ולהשתנות משמעותית ע"י תפיסת חיים שונה , עבודה עצמית ומודעות עצמית.

1- ההצלחה אינה תבניתית ומוסכמת – אלא מונח יחסי שמתאר את הדרך בה כל אדם חווה ומגדיר את מידת הסיפוק שלו מחייו.

2- החיים הם הרפתקה וכמה שאנחנו לומדים בחיים מאנשים זה מלמד אותנו לטוב ולרע , וסקרנות היא האמצעי לחוות אותה.

3- אל תדמיינו את הבחוץ שמאחורי החומה אלא טפסו עליה והביטו עליה בעצמכם, בעצם צרו את המציאות בעצמכם.

4- לעתים כולנו טועים ואנו לא רואים את הדברים כפי שהם, אנו רואים אותם לפי רצוננו וכפי שאנחנו, אז קבלו גם ביקורת חיובית מאחרים.

5- אם התאכזבתם, עברתם משברים, חוויתם חוויות לא נעימות בחייכם ונוצר בכם פחד אז אתם בדרך הנכונה. ע"י הפחד בוחנים יותר ויש ניסיון וגם לומדים לקח, ובנוסף נכנסים למגננות כדי לא להיפגע יותר.

6- הכישלון הוא הדבר החזק ביותר שממנו אפשר לבנות הצלחה.   הרבה אנשים צמחו והגיעו לפיסגה מתוך כישלונות, נפילות, אכזבות וטראומות.

7- את תגידו לעולם" "אין לי מזל" "הכל הולך לי קשה" "החיים שלי בזבל" וכדומה. אתם במחשבותיכם השליליות יוצרים את המציאות.
הדרך הטובה ביותר בה נוכל לחזות את העתיד היא ע"י מחשבות חיוביות ולבנות אותו במו ידינו בכוח רצון ועשייה. בכוח המחשבה תוכלו לעבור מסע של אלפי קילומטרים מבלי להתאמץ כמעט.

8- אל תחפשו את המטמון מתחת לאדמה, מרבית הסיכויים שהוא מסביבכם בכל רגע נתון. החיים שלנו מלאי הפתעות וצירופי מקרים ולעיתים לא צריך להתאמץ להשיג את אשר חפצנו בו והוא מגיע אלינו לבד , ובכל עניין בחיים.

9- לעיתים לא צריך להשיב לאדם שמספר לנו משהו , הקשיבו לו כדי לבחון וללמוד.

10- סלחו לאנשים שפגעו בכם ולא רק בגלל המחילה אלא – גם מגיע לכם שקט פנימי מזה.

11- אל תתרכז במה שאין כי לעולם לא תהיו מסופקים , היו אסירי תודה על מה שיש וקיים.

12- אך אחד אינו מושלם וכל אדם צריך להיות מודע שגם לו בעצמו ישנם פגמים.

13- שחררו את כל העבר ותיפתחו דף חדש בחייכם ורישמו לעצמכם על דף את כל מה שהייתם רוצים להשיג ולפרוץ קדימה – ותתחילו ליישם דברים דבר אחר דבר.    אז קדימה לעבודה ובהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.