החזרת אהבה ושלום בית

הטיפים מיועדים אך ורק בין זוגות אוהבים ובעל ואישה לשלום בית והחזרת האהבה.

  טיפ 1- יש לקחת שני תמונות עכשוויות ברורות של בן ובת הזוג ולהדביק פנים אל פנים ועוטפים בקמיע מיוחד לשלום בית , זה גורם לאהבה והחזרת האהבה.

טיפ 2- כדי שהאישה תאהב את בן זוגה יש לשים בתוך תפוח אדום כמה טיפות של דם מאצבע הזרת של יד ימין ולתת לבן הזוג לאכול את התפוח. סגולה מהקבלה שהינה מותרת ומקובלת.

טיפ 3- סגולה נוספת מהקבלה – כשהאישה רוצה שבעלה יתקרב אליה ויאהב אותה עליה לקחת כמה טיפות מהזיעה שלה מגופה או מהפנים ותערבב אותה בתוך יין ותיתן לבעלה לשתות.     יש אפשרות גם לשים כמה טיפות מהזיעה ביין של הקידוש ושבעלה ישתה מהיין.

טיפ 4- לשים 18 טיפות שתן של האישה במשקה כהה כמו קולה או תה או מיץ ענבים ולתת לבעלה לשתות ויש לחזור על הפעולה מספר פעמים ובעלה יתקרב אליה ויגיעו לשלום בית מועיל.

טיפ 5- לקנות צלחת חדשה גדולה ולבנה ולרשום עליה: "הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד" ולמחוק את הכתב ביין או במים ששרופים בגחלים.

טיפ 6- טיפ מוצלח מאוד- לקנות צלחת חדשה חלקה ולבנה ועליה רושמים מצד ימין את שם הגבר ושם אימו ואת תאריך הלידה שלו, ובצד שמאל את שם האישה ושם האמא ואת תאריך הלידה שלה , ובמרכז הצלחת משרטטים קמיע קבלי בטוש שקפים, ועל מרכז הצלחת הזו מדליקים 40 יום נרות ומתפללים על הצלחת תפילה לשלום בית.  [את הצלחת אני משרטטת עם הקמיע לשלום בית].

טיפ 7- כאשר יש מחלוקות בין בעל לאישה סגולה טובה ובדוקה היא לבדוק את הכתובה , וכאשר הכתובה פסולה [בדומה למזוזה] באים כל המריבות והמחלוקות.     יש לבדוק היטב את הכתובה אצל רב או ברבנות וכאשר הכתובה כשרה יהיה שלום בין בני הזוג. חשוב מאוד גם לבדוק את כל המזוזות והתפילין הקיימים בבית.

טיפ 8- יש להרתיח 4 כוסות מים ובזמן שהמים רותחים יאמר הבעל או האישה "יהי רצון מלפניך ה' אלוקיי אבותיי כשם שמים אלו רותחים כך ירתח לב אישתי/בעלי לאהוב אותי" ואחרי שהמים מתקררים לשפוך את המים במקום ובזמן שידרוך על זה הבעל או האישה ותיכנס אהבה לליבם. [פעולה זו מתאימה גם לגבר וגם לאישה].   סגולות אלה הינם מהקבלה המעשית ומהיהדות והינם מותרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.