החיבור בין העולם הרוחני לעולם הגשמי והמציאות היומיומית.

        בשיגרת חיינו היומיומית אנו נימצאים במרוץ מטורף אחרי פרנסה, אהבה וזוגיות טובה, גידול הילדים, החזרי הלוואות, מלחמות קיום ומה לא ???
במרוץ זה אנו מאבדים אנרגיות רבות ורבים מאיתנו מוצאים עצמם נטולי אנרגיה שבאה לידי ביטוי בתחלואות שונות ובהרגשת תיסכול אינסופית, וחוסר שלווה שגורמת לנו להיעצר לחלוטין ולהרגשת שחיקה מוחלטת או הרגשה של חוסר מזל.                 

אנו חיים במדינה שבה יש צרות רבות ומאבקים וההתמודדות היא לא קלה מול בעיות הזוגיות, בריאות, עבודה, משפחה, פרנסה ועוד.. למעשה אנו עושים חסימה אנרגטית לעצמנו מבלי שאנו מודעים לכך וחסימה זו מזמנת לתוכנו אנרגיות שליליות וחשיבה שלילית כלפי החיים וזה מתבטא בכשל בלימודים או עבודה, בריאות לקויה, כשל בזוגיות, הרס זוגיות קיימת, כשל בפרנסה ובעסקים, בעיות בפוריות ועוד.. באנרגיות שליליות אלו אנו חשופים לעין הרע ונותנים לו להיכנס לחיינו.   

אז מה עושים?  כאן המקום להתחבר לעולם הרוחני והדבר הראשון החשוב מכולם הוא לחשוב חיובי ולהאמין ביכולתנו לשלוט ולשנות את חיינו בעזרתינו, וביכולת לשנות מצבים שליליים לחיוביים.
אנו מתחברים למקומות היהודיים שלנו, בקבלה לדוגמא- מצויינים ע"ב 72 שמות הבורא, ומתוך הזוהר הקדוש מסודרים בטבלה המשמשים בתורת הרייקי כקמיע אנרגטי לכל תחומי החיים וכן ע"פ 72 האותיות של השם מכינים צירופים וחריטות על תכשיטים שהם ניקראים- תכשיטים מעולם הקבלה.     

בסיפור של משה רבנו וקריעת ים סוף לפני אלפי שנים ניתנו כלים לשליטה באתגרי החיים וזוהי מתנה נפלאה לאנושות בצירופים השונים של 72  השמות שהם הגיעו בתבנית אותיות עתיקות וקדושות.
ע"ב השמות מייצגים את החיבור בין העולמות הרוחניים האינסופיים לבין העולם הגשמי והמציאות היומיומית, כל צירוף מחבר אותנו למקור הכוח שדרכו אנו מקבלים יכולת לשלוט בכל תחום בחיינו ולשנותו לטובה ולהפוך כל קושי לאתגר ולקבל את כל הטוב שמציע לנו היקום והעולם הגשמי.  72 האותיות הם שמות של הבורא והצירופים בטבלה הם בני שלוש אותיות ויש בהם כוח רוחני עצום ובמנטרת אנרגיה עצומה שזורמת אלינו ומשפיעה על חיינו.       בכל תכשיטי הקבלה חרוטים משפטים מעולם הקבלה בצירוף של 3 אותיות, ואנשים שהחלו לענוד את התכשיטים מעידים על העוצמה והאנרגיה הרבה שטמונה בתכשיטים שמביאים עמם הצלחות בכל תחומי החיים, והרגשה של אנרגיות חיוביות.      

חשוב לוודא שאת תכשיטי הקבלה שאתם עונדים ייצרו אותם בארץ יהודים ולא גויים אחרת זה סותר את קדושת האותיות. ובנוסף המפעל או אדם שיצר אותם שומר שבת ושייצרו אותם בראש חודש ובזמן של ירח מלא.
לפניכם צרור של צירופים של האותיות שחרוטים על תכשיטי הקבלה ומשמעותם: ש-א-ה לזוגיות , א-ל-ד לשמירה מעין הרע ,  מ-ה-ש לרפואה שלמה , כ-ה-ת לפוריות, ס-א-ל לפרנסה ולשפע ,  ה-ה-ע לעורר מודעות של אהבה ואהבה ללא תנאי.                                                             [ניתן להשיג את כל התכשיטים אצלי].

      לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה , מסיבת רווקות ,  ניתן לפנות לטלפון 052-8619838.

 

     

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.