הכרויות דרך האינטרנט

בעידן של ימינו יש אלפים שהינם פנויים/פנויות , מכל האזורים ברחבי הארץ.       רבים מהפנויים התייאשו מלהכיר בבארים ומועדונים עקב כישלונם , ובמקביל עולם ההכרויות באינטרנט התפתח והפך להיות להיט מבוקש בקרב כל הפנויים.        בימינו קיימים המון אתרי הכרויות ומסוגים רבים.     אלה מכם שמחפשים קשר רציני ופותחים כרטיס באתרי ההכרויות בגדולים והמוכרים מאוד חשוב לשים דגש על מספר פרטים כדי להגיע לדייט מוצלח.

לפניכם מספר טיפים מועילים וחשובים:  1-  הדבר הראשון שמושך את העין הוא התמונה שלכם, מאוד חשוב להכניס תמונה לכרטיס שלכם ושתהיה עדכנית ומוצלחת , ומשדרת חיוניות , ולא להכניס תמונת פספורט או תמונה מלפני 10 שנים או תמונה של אדם אחר שמשדר אי נאמנות.      רצוי להכניס כמה תמונות שהינם מוצלחות , תמונה עם בעלי חיים , תמונה שמשדרת הומור , תמונה בטבע , בים , ועם רקע של נוף יפה.

2-  הכרטיס שאתם ממלאים משדר את פנימיותכם ואת אופיכם וחשוב מאוד לרשום דברים על עצמכם כפי שאתם באמת , תחביבים , ואת העיסוק שלכם ועוד…     יש לרשום בדיוק מה אתם מחפשים , תמציתי ולעניין ומסוגנן יפה.        כרטיס ריק עם שני משפטים או 3 משפטים מסמל על חוסר רצינות.

3  אין לרשום בכרטיס מספר טלפון או מייל או כל פרט מזהה כדי להימנע מלהיתקל או להיפגש עם אנשים שמהווים גורמי סיכון , ומטרידים למיניהם.      רצוי להחזיק עוד מכשיר טלפון שמיועד רק להכרויות שבמידה ותיתקלו במטרידים או אם הגעתם למתחזים למיניהם אז אפשר להחליף מספר טלפון.          פעלו על פי האינטואיציה ובמידה ואתם לא שלמים למי שהשאיר לכם הודעה ללא טלפון תבקשו את מספר הטלפון ותחזרו אל הצד השני בשלב הראשוני ממספר חסום.       אם השיחה זרמה אפשר להתחבר לפייסבוק , תתכתבו ותתרשמו לפני שאתם יוצאים לדייט.      דרך הפייסבוק ניתן לקבל המון מידע , ואין צורך להגיש קורות חיים או לדבר על כל האקסים כבר מההתחלה.

 4-  השיחה זרמה והתכתבתם והתרשמתם לטובה? והגיע הזמן לצאת לדייט רצוי להיפגש בבית קפה ובשום פנים ואופן לא בבית שלו או שלה.  לרוב הקליק הראשוני נוצר כבר בדייט הראשון , ולעיתים יכול להיות גם בדייט השני או השלישי.      שיחות של שעות רבות בטלפון לפני הדייט מוביל לרוב לכישלון.        בדייט הראשוני הזמן האידיאלי לאורך המפגש הוא כשעה , אך אין חוקים ולעיתים זה יכול להסתיים אחרי 20 דקות כאשר מרגישים שאין כימיה ושזה לא זה.

5-  לא לצאת לדייט כאשר אתם לחוצים , מתוחים , במצב רוח לא טוב , או אחרי פרידה טרייה.      כמובן שלא לצאת לדייט עם טרנינג ונעלי בית השקיעו בהופעה החיצונית שלכם וצאו כשאתם נינוחים ובמצב רוח טוב.     תתכנו מראש את מהלך השיחה  , וחשבו מה לשאול ,  מה לספר ואיך להתנהג .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.