המתכון הסודי לזוגיות ארוכה ומאושרת.

                   המתכון הסודי לזוגיות ארוכה ומאושרת.

בימינו קשה לשמור על זוגיות טובה לרוב בגלל אגו וויכוחים ודברים קטנים וחוסר התפשרות , אבל בהחלט ניתן לשמור על זוגיות טובה.
יש המון זוגות שיודעים איך לשמור על זוגיות טובה תוך מודעות ואהבה בין בני הזוג ועבור זוגות רבים המסר הזה הוא לא סוד גדול משום שהם שומרים על הזוגיות שלהם כבר שנים ארוכות מתוך בסיס טוב עליו בנויה התחלת הקשר , וכשמטפחים כל הזמן את הזוגיות היא כמו נר שדולק כל הזמן.     זוגיות מאושרת בונים שני אנשים מתוך אהבה, השקעה, הבנה, כימיה, פשרה, דאגה אחד לשני, כבוד והערכה, פרגון, שיתוף פעולה בכל דבר, אינטימיות טובה , וגם זמן איכות חשוב מאוד לזוגיות.    בנוסף חשוב לכבד את המשפחה, ובזוגיות צריך כל הזמן לתבלן את הקשר עם המון אמון, יושר, כנות ונאמנות אחד לשני.

אין זוג שלא רב או מגיע לחילוקי דעות וצריך לדעת איך להתבטא או איך להגיב ולהגיע לפתרונות.  גם מתוך הריבים והמחלוקות לומדים ומכירים יותר ויותר את בני הזוג.
במהלך החיים שלנו אנשים גם משתנים וצריך לדעת איך לקבל את בני הזוג ולא לשנות אותם ואולי לעגל פינות – זה אפשרי.
המתכון הטוב לזוגיות הוא לקבל את בני הזוג כמו שהם ולהשלים ולקבל אותם כפי שהם.
לפניכם מספר טיפים לזוגיות מאושרת:
1- לצאת מהאדישות ולהיות ערניים תמיד ולתקן ליקויים בקשר בצורה יפה ואינטיליגנטית.   יש להתפשר אך לא להתבטל , להבין אחד את השני ותמיד לבנות ולטפח את הקשר.
2- שני בני הזוג עובדים קשה כדי למנוע מריבות.    עשו רשימה של מטלות וכל העבודות והסידורים ותעשו חלוקה שווה ביניכם.
3- יש לתמוך אחד בשני ולעזור אחד לשני מכל הלב.
4- להתאחד ולהתייחד תוך הידיעה שמותר גם להתבודד , ורצוי לא להיות תלותיים מדי אחד בשני.
5- להחמיא בנדיבות בלי חשבון ולסמס כל יום אחד לשני ולשלוח מסרונים ואפליקציות יפות או משהו מצחיק.   זה לא עולה כסף להחמיא או לומר מילים יפות כמו- נשמה שלי את, את חשובה לי, אני אוהב אותך, את נראית מעולה בבגד הזה והוא מחמיא לך , ועוד…
6- להימנע מביקורת תמידית וכל מה שיכול לעצבן,  לספור עד 10 לפני שכועסים ולעבד נתונים בראש לפני שמגיבים.
7- שימרו על הקיים ושימרו על משהו שעושה לשניכם טוב.
8- כאשר אוהבים ויש אינטימיות טובה סולחים וגם מדלגים על הרבה דברים אחרים שמפריעים.
9- מתנות לא קונים רק בימי הולדת או ימי נישואין אז הפתיעו אחד את השני במתנות מדי פעם.
10- יום אחד בחודש הקדישו לדברים במפריעים ומעיקים לכם ושוחחו בנחת בבית קפה בפתיחות ותגיעו לפתרונות ושחררו את כל מה שמעיק על ליבכם.
11- זיכרו תמיד לבנות זוגיות טובה לאורך שנים זה המון השקעה אז תישמרו תמיד על הזוגיות שלכם.    לבנות זוגיות זה קשה אך לפרק אותה אפשר בכמה דקות או ימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.