התאמה זוגית לפי גלגל המזלות

     הזוגות שנמשכים אחד לשני ומשלימים אחד את השני ונהנים מאהבה חזקה שלא נגמרת, מושפעים מהשפעת המזל של בן המין השני.
לפניכם שילובי זוגות הכי מתאימים לפי גלגל המזלות בקצרה [כמובן שמפה אישית קובעת יותר ומדויקת יותר].
1- שור וסרטן- מזל שור הוא עקשן ואילו סרטן הוא אמוציונלי. שני המזלות דואגים למי שהם אוהבים עד כלות ולכן הם ידבקו אחד בשני בצורה בלתי רגילה ועם המון רגש, נחישות ואמון, הם יהוו מקור קינאה לשאר המזלות.
השור יביא המון ביטחון למזל סרטן שגם הוא נותן מעצמו המון.
2- תאומים וטלה- שני מזלות אלו מתאפיינים בעצמאות אישית והתלהבות גדולה שמניעה אותם יחד בתשוקה עוצמתית וסוחפת.  התאווה של מזל טלה וההרפתקנות שלו מתקבלת בסיפוק ע"י מזל תאומים וכך אף פעם לא משעמם להם יחדיו.
3- אריה ואריה- זהו השילוב המנצח- לא התבלבלנו כאן המלך והמלכה מלך האריות ומלכת האריות.    זהו שילוב מושלם ושניהם אוהבים כנות, נאמנות, יושר ונתינה, הם יצריים מאוד, נאמנים, עזים, ותשוקה ומשיכה חזקה יכולה להיות ביניהם.     ההתאמה מבוססת על הרצון למצוינות בחיים וביטחון עצמי מעל הגג ושאיפה להיות תמיד מספר 1.
באופיים הם דומים מאוד אוהבים פאר ובילויים והשאיפה שלהם תמיד להגיע רחוק וללמוד תוך נתינה הדדית ועזרה לזולת. הם אוהבים את תענוגות החיים ובזבוזים, זהו קשר ממש מוצלח ולטווח ארוך עם המון אושר.
4- בתולה ובתולה- השילוב בין בתולה לבתולה הוא טוב, הם מזלות שדומים באופיים ומזלות של אדמה, יציבים, הם מתוכננים היטב יחד ושני הצדדים בזוגיות אוהבים לתכנן דברים באמצעות לוח זמנים מובנה ומפורט. שניהם לא אוהבים להתפאר ולהביע בצורה משמעותית את אהבתם כיוון שהם יודעים בדיוק איך כל אחד מרגיש כלפי השני. שניהם צנועים ואנשי עבודה , ומסתדרים יפה יחד ללא צלצולים ופעמונים.  זהו קשר שקט ורגוע והם יהיו מאושרים ביחד.
5- מאזניים וגדי- שני מזלות אלה הם הפכים שמשלימים אחד את השני ונמשכים אחד לשני. מאזניים הוא חברותי והיפראקטיבי שיניע ויכניס תוכן לגדי שמעדיף את השקט וההתבודדות.    מאזניים עם חוש ההומור שלו יצחיק תמיד את הגדי הרציני, מזל גדי הוא יציב ורציני וייתן המון יציבות למאזניים שהוא לא תמיד יציב ומשנה את דעותיו לעיתים קרובות.    הגדי ישקיע בקשר עד הסוף וייתן מעצמו המון כמו שמאזניים אוהב תמיד לקבל.   זהו שילוב מוצלח בין המזלות הללו.
6- עקרב וקשת- אלו מזלות שכנים, תהיה ביניהם תחושה של עצמאות אישית וזהו הדבר החזק שמחבר בין שני המזלות האלו. הקשת חסר מנוחה ואוהב חופש והעקרב נצמד לקשר ולכן הוא ייתן יציבות לקשת.
הקשתים לעיתים אוהבים לשמור דברים בבטן והעקרב יידע איך להוציא אותם מהקשת. יש משיכה חזקה בין שניהם ומיניות טובה. שני המזלות הללו יסתדרו יפה ביחד.
7- קשת ודגים – שניהם רוחניים והקשת פועל באופן ספונטני וזו תכונה שהדגים אוהב ומעריך.  מזל דגים אוהב לדבר על עצמו ורגשותיו ועל החוויות שלו בחיים והקשת אוהב להיות חלק מהשיחה וקשוב לדגים.
שניהם שונים אך נמשכים אחד לשני , אם לא יהיו מעידות הקשר יצליח ביניהם.
8- גדי עם גדי – שני המזלות הנ"ל יציבים ואחראיים ובעלי כבוד, נאמנות, הערכה והבנה. הם עובדים קשה ולוקחים את היחסים ברצינות ומגלים אחריות רבה למסגרות העבודה, משפחה, בית וילדים.
הם מתמודדים עם קשיים שעלולים לצוץ ביחסים ויש להם מטרות דומות ואופי דומה , הם חרוצים ואוהבים לחסוך , שקולים ומאופקים ומכיוון שעבודה וקריירה חשובים להם עליהם להקדיש יותר זמן איכות לזוגיות.
9- דלי עם תאומים– יש משיכה חזקה בין המזלות, הם מסתדרים יפה יחד והתאומים מסתגלים מהר למצבים חדשים והדלי אוהב חידושים ודוחף את התאומים קדימה ושני המזלות הם מקוריים ולוגיים שעובדים ע"פ ההיגיון. הם אוהבים שינויים, גיוונים וחידושים והדלי ממש אוהב את ההומור של התאומים ומכניס גוון לחיים של הדלי. לעיתים מצבי הרוח של שניהם משתנים וזה עלול להוביל לויכוחים אך לבסוף הם מתפשרים.
10- קשת עם תאומים – קשר ממש חזק וסוחף והרבה זוגות במזלות הנ"ל נשארים יחד לאורך שנים.  שני המזלות הם אופטימיים וקלילים, אוהבים ללמוד וייתכן וייתקלו בוויכוחים על כסף כאשר כל אחד נמצא בעמדתו ולא יתגמשו ויתפשרו וניתן לגשר על הוויכוחים על כסף ולעשות סדר.  סה"כ השילוב טוב ויש התאמה ביניהם.
11- מאזניים עם תאומים – יש קשר חזק וקליק בים שני המזלות. הקשר יכול להתחיל כידידות טובה ואהבה חזקה תיבנה בין השניים.  ישנם רעיונות ובילויים משותפים בין השניים , שניהם אדיבים ומסתדרים היטב ביחד.
לעיתים ההתנהגות הילדותית של מזל תאומים גורמת למאזניים להרגיש חוסר ביטחון וקינאה. שניהם מביעים את אהבתם אחד לשני וזה יכול לגרום להם להרגיש את אהבתם אחד לשני וזה יכול לגרום להם להרגיש בטוחים במערכת היחסים.
שני המזלות אוהבים את הנאות החיים ואוהבים חברה כך שהם לא משתעממים ביחד.    יש משיכה פיזית חזקה בין שני המזלות.
החופש האישי חשוב לשניהם כך גם כשהם מתווכחים הם משלימים מהר ומגיעים לפשרות בזכות מזל מאזניים שהוא אוהב תמיד שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.