התאמה זוגית ע"פ הנומרולוגיה

ע"פ הנומרולוגיה אפשר לזהות אלפי דברים ולא רק תחזית שנתית, אופי וכישורים.
נומרולוגיה הינה עולם שלם שדרכו ניתן לראות ולנסח המון נוסחאות. כמו כן ע"פ הנומרולוגיה ניתן לזהות ולראות התאמה זוגית ע"פ תאריכי לידה ושמות של שני בני הזוג , וגם למזל האסטרולוגי יש מעט השפעה.
המפה האישית של שני בני הזוג היא מדויקת יותר וצריך לדעת להשתמש נכון בכלים נומרולוגיים ולעשות את ההתאמה ולראות איפה החולשות ומה השוני בין בני הזוג, ולתת את הכלים הנכונים והייעוץ הנכון לבני הזוג כדי לשפר את ההבדלים ואת השוני כדי להימנע מעימותים, חילוקי דעות ופרידות בעתיד.

כולנו רוצים למצוא את האהבה האמיתית וקשר טוב וכנה ואושר בקשר הזוגי וביטחון למצוא את הקשר הנכון למצוא זוגיות חיובית שתמלא את עולמנו ותשלים אותו.
כולנו רוצים מערכת זוגית טובה ונכונה בעלת התאמה ותקשורת טובה וקשר לטווח ארוך.   אך לצערנו זה לא תמיד קורה, וכאשר יש המון ניגודים ואי התאמות ע"פ תאריכי הלידה והשמות של בני הזוג וע"פ הקבלה הקשר עם הזמן מתפרק.
[זהו גורם נוסף למקרי הגירושין בארצנו].

 הנומרולוגיה, אסטרולוגיה, ותורת הזיווגים ע"פ הקבלה נותנת לנו המון מידע לחזות את רמת ההתאמה ואחוזי ההתאמה בין גבר לאישה ואם הקשר מתאים יהיה לעזר או לנגד , דהיינו אם הקשר יהיה שלם ומאוזן או להיפך יהיה בעל המון בעיות וחילוקי דעות שונים, חוסר התאמה ובעל אופי אנרגטי שלילי מה שעלול לגרום למועקות, פגיעות, שנאה טינה, מריבות בלתי פוסקות ואפילו לפרידה בין בני הזוג.
חיזוי מוקדם וייעוץ ע"י נומרולוג מומחה וע"פ גורל הזיווגים עשויים לחסוך לנו בעיות רבות העלולות להתעורר מחוסר ההתאמה. זוגות רבים פונים למיסטיקנים, נומרולוגים , אנשי קבלה ואסטרולוגים כדי לבדוק את רמת ההתאמה והאם כדאי להינשא?

חשוב לדעת לא כל מיסטיקן הוא מקצועי ורצוי לבדוק לאן ולמי פונים כדי לבדוק את ההתאמה כדי למנוע טעויות. גם רבנים יכולים לטעות כאשר הינם חוצים גורלות בין בני זוג , מפני שרבנים אינם משתמשים בנומרולוגיה שהינה מדוייקת אלא רק ע"פ קבלה ושמות. כאשר הנכם מכירים הכל נראה ורוד וזאת תקופה של חיזורים וניצוצות וקסם באוויר וישנה משיכה גופנית ואהבה גדולה שגורמת לנו להרגיש בטוחים ונאהבים.
חילוקי הדעות והפיצוצים באים בערך אחרי שנה או שלעתים יש אהבה אבל אין התאמה.  מומלץ תמיד לפני שנישאים לבדוק את ההתאמה הזוגית כדי לחסוך המון סבל וכאב ועוגמת נפש ולאחר מכן לפירוק מסגרת משפחתית.
אלה אשר מתקשים לשמור על מסגרת זוגית יציבה לפני שנפרדים או שזוגיותם נמצאת במשבר עליכם ללכת לייעוץ זוגי כדי לפתור את כל הבעיות. [לייעוץ זוגי והתאמה זוגית בין בני זוג ניתן לפנות אליי].

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.