זוגיות מאושרת- כל אחד יכול

                   11 טיפים לזוגיות מאושרת.

1- נישואים מאושרים אינם קורים מעצמם, הם תוצאה של התייחסות רציני מצד שני בני הזוג עם המון השקעה, פשרה, ויתור, הבנה, ועליכם להיות מחויבים להצלחת הזוגיות שלכם.

2- הקדישו זמן להיות יחד [זמן איכות לזוגיות] לפחות יום אחד בשבוע הקדישו לזוגיות שלכם בלי הילדים כפי שרציתם להיות ביחד בתחילת הקשר.
אל תרשו לפרנסה, קריירה וילדים לקחת מכם את הזמן שלכם כזוג.      המשיכו להיות החברים הכי טובים, להתעניין ולשתף ולהיות מעורבים זה בחייו של זה כל הזמן.

3- בנו תקשורת פתוחה וכנה, תקשורת טובה היא הכלי החשוב ביותר לבניית זוגיות מאושרת והפתיחות מאפשרת הבנה והעמקת ההיכרות ביניכם, והפתיחות מקנה לשיתוף רגשות ושמירת האהבה  והכנות היא שבונה את האמון ההדדי ביניכם.

4- טפחו את חיי המין שלכם- למשיכה המינית יש משמעות רבה בחיבור ביניכם ולשמירת האהבה שלכם.
המשיכה המינית נוטה לדעוך עם הזמן אם אינכם מקדישים לה זמן או לא מדברים בפתיחות על נושא זה.  חשוב תמיד לרענן את הרומנטיקה שלכם בדיוק כפי שנר תמיד דולק.

5- למדו לכעוס מבלי להרוס ודעו להתפייס ולסלוח, גם בנישואים המאושרים ביותר ישנם כעסים אך המריבות אינן הרסניות, אינן משפילות, ואינן יוצאות מפרופורציות.
חשוב לדעת כיצד לכעוס ועוד יותר חשוב הפיוס והסליחה מהלב. דרך המריבות מתקנים ליקויים ונזקים ומלמדים את בני הזוג לקחים חיוביים שניתן להפיק מחילוקי הדעות והכעסים.

6- טפלו בקשיים ובבעיות מוקדם ככל האפשר, למדו לנהל מו"מ בנוגע לחילוקי הדעות שלכם ולהגיע לפתרונות מספקים.

7- העריכו וכבדו זה את זה בדברים החיוביים בקשר שלכם.  נישואים יציבים ומאושרים נבנים ע"י שוויון ועצמאות של שני בני הזוג.  גם האושר האישי ממקורות העבודה והגשמה עצמית תורמים לאושר הזוגי.

8- היו פתוחים וגמישים גם אם עברתם משברים או חשבתם להיפרד, כנראה שמתקופה זו למדתם המון וזה מה שהציל את נישואיכם בזכות הגמישות, פשרה והנכונות לשינוי בדרך מחשבתכם והתנהגותכם.

9- השקיעו בקשר שלכם ולמדו יחד כיצד בונים ושומרים על האהבה ועל הקשר.
זוגיות טובה אומנם נילמדת בבית הורינו והשורשים ניבנים משם, אך הרבה זוגות מעוניינים לבנות קשר שונה וחיובי יותר מזה שהיה אצל הורינו.

10- מחקרים מצביעים על כך שזוגות שלמדו סדנאות לשיפור הזוגיות או הלכו לטיפול זוגי בנו נישואים יציבים ומספקים יותר.

11- בזמן שישנה ביניכם מתיחות או מריבות בנוגע לדברים מסוימים אל תערבו משפחה וחברים או שכנים, נסו לפתור את הבעיות ביניכם ולהגיע לפשרה מספקת עבור שני הצדדים , ואם לא הגעתם לעמק השווה פנו לגורם מוסמך שהינו יועץ זוגי.

                                             לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה , מסיבת רווקות ,  ניתן לפנות לטלפון 052-8619838.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.