זוגיות מאושרת

                     10 טיפים לזוגיות מאושרת.

1-  נישואים מאושרים אינם קורים מעצמם הם תוצאה של התייחסות רצינית מצד שני בני הזוג , עם המון השקעה , פשרה , הבנה , ולהיות מחויבים להצלחת הזוגיות שלכם.

2-  הקדישו זמן להיות יחד [ זמן איכות לזוגיות ] , הקדישו לזוגיות שלכם לפחות יום אחד בשבוע בלי הילדים. בדיוק כמו שרציתם להיות הרבה ביחד בתחילת הקשר.
אל תרשו לפרנסה , קריירה , וילדים לקחת מכם את הזמן שלכם כזוג.        המשיכו להיות החברים הכי טובים ,להתעניין ולשתף ולהיות מעורבים זה בחיי השני כל הזמן.

3-  בנו בינכם תקשורת פתוחה וכנה , תקשורת טובה היא הכלי החשוב ביותר לבניית זוגיות מאושרת. הפתיחות מאפשרת הבנה והעמקת ההיכרות ביניכם , הפתיחות מקנה לשיתוף רגשות ושמירת האהבה , והכנות בונה את האמון ההדדי ביניכם.

4-  טפחו את חיי המין שלכם, המשיכה המינית הינה בעלת משמעות רבה בחיבור ביניכם ולשמירת האהבה שלכם. המשיכה המינית נוטה לדעוך עם הזמן אם אתם לא מקדישים לה זמן או לא מדברים בפתיחות על נושא זה.
חשוב תמיד לרענן את הרומנטיקה שלכם כמו נר שנשאר תמיד דולק. אל תזניחו את האסטטיקה ואת גופכם.

5-  למדו לכעוס מבלי להרוס ודעו שלהתפייס ולסלוח גם בנישואים המאושרים ביותר ישנם כעסים אך המריבות אינן הרסניות , אינן משפילות , ואינן יוצאות מפרופורציות.
חשוב לדעת איך לכעוס ועוד יותר חשוב הפיוס והסליחה מהלב.  דרך מריבות מתקנים ליקויים ומלמדים את בני הזוג לקחים חיוביים שניתן להפיק מחילוקי הדעות השונים ומהכעסים הנוצרים בין בני הזוג.

6-  טפלו בבעיות וקשיים מוקדם ככל האפשר , למדו לנהל משא ומתן על חילוקי הדעות ביניכם , והגיעו לפתרונות שיספקו את שניכם.

7-  העריכו וכבדו זה את זה בדברים החיוביים בקשר שלכם , נישואים יציבים ומאושרים נבנים ע"י שוויון ועצמאות של שני בני הזוג. גם האושר האישי ממקורות העבודה והגשמה עצמית תורמים לאושר הזוגי.

8-  היו פתוחים וגמישים גם אם עברתם משברים או חשבתם להיפרד כנראה שמהתקופה הזו למדתם המון וזה מה שהציל את נישואיכם , בזכות הגמישות , פשרה והנכונות לשינוי מחשבתכם והתנהגותכם.

9-  השקיעו בקשר שלכם ולמדו יחד איך בונים ושומרים על האהבה ועל הקשר.  זוגיות טובה אומנם נלמדת בבית הורינו והשורשים נבנים משם , אך הרבה זוגות מעוניינים לבנות קשר שונה וחיובי יותר מזה שהיה אצל הורינו.

10-  מחקרים מצביעים כך שזוגות שלמדו סדנאות לשיפור הזוגיות או שהלכו לטיפול זוגי בנו נישואים יציבים יותר ומספקים יותר.

 אתר אינטרנט שלי-       http://leamistika.fav.co.il/                       לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.