חוכמת הפנים

                          תורת הפנים.

מה אומרות עיניך, האף, האוזניים, המצח, ותווי הפנים שלך.
תורת הפנים גורסת כי אישיותו של האדם משתקפת בתווי פניו, תורה זו בשם המקצועי הנקראת: פרסונולוגיה [ תורת הפנים] והיא משקפת את אישיותו של האדם בתווי פניו. משה רבנו היה אבי חכמת הפרצוף וע"פ ספר הזוהר וחכמי קבלה עוד בימי קדם ניתחו את תורת הפרצוף במדויק.
פיתוח השיטה מיוחסת גם לשופט אמריקני בשם אדוארד וינסנט ג'ונס אשר בשנות ה-20 של המאה שעברה מצא דמיון בתווי הפנים של העבריינים שעמדו למשפט לפניו , הוא ריכז את הממצאים והפך למרצה מבוקש בתחום ומניתוח הממצאים המחקר שערך גילה התאמה ברמה גבוהה בין תווי הפנים לתכונות האופי של האדם.
מבנה הפנים- מבנה פנים עגול–  מיוחס לאדם ילדותי הנמנע מעימותים ונוטה לרצות את הסובבים אותו.
מבנה פנים מוארך- מצביע על אדם בעל אינטליגנציה ובעל עשייה.
מבנה פנים מרובעות- מעיד על אדם עוצמתי ונחוש בדעותיו, עקשן אך יציב בעיסוקיו ומצב רוחו.
מבנה פנים משולש- אדם ערכי והחלטי המצפה מהסובבים אותו לפעול ע"פ אמות מידה ונורמות.

עיניים- עיניים קטנות- מעידות על אדם סגור ריגשית אך ממוקד במטרה.  עיניים גדולות- אדם שפתוח ריגשית ובעל יכולת ניתנה וחום ובעל ראייה מרחבית.
עיניים רחוקות זו מזו-מצביעות על אדם אופטימי בעל פוטנציאל יצירתי וסבלנות רבה. עיניים קרובות זו לזו- מעידות על אדם תלותי הזקוק לחיזוקים ותמיכה ולעיתים אף חסר סבלנות ובעל נטייה להסתבכות.
עיניים בולטות- אדם ייצרי אבל מפוזר. עיניים נוטות כפי מעלה- מעידות על אדם שיודע לזהות מטרות ולהשיג אותם.
עיניים נוטות כלפי מטה- מעידות על אדם בעל דימוי עצמי נמוך ולא מכיר מספיק בערך העצמי שלו ובעל נטייה לוותרנות מופרזת.  עיניים בהירות- לרוב מצביעות על ערמומיות, חוסר נאמנות, ותחכום.

מצח- מצח גדול-  ככל שהמצח גדול יותר הדבר מעיד על אדם רציונלי ביותר. מצח רחב- ככל שהמצח רחב הדבר מעיד על חכם, פיקח, עקבי, ופתוח לאנשים בעל אידיאליים ועושר רעיוני. מצח צר- נחשב למכשול להגשמה עצמית וקשיים ואכזבות מבחינה חברתית.

אף- אף גדול- מצביע על אדם בעל אנרגיות גבוהות.  אף קטן- מצביע על אדם חסר ביטחון. אף נישרי- אדם חשדן, בררן, ביקורתי, בעל רצון חזק להגיע להישגים וחוש עיסקי טוב.
אף סולד- מצביע על אדם חברותי ולעיתים ילדותי שאוהב לתת מעצמו ולעזור לאחרים.

פה- שפתיים עבות- מעידות על אדם תקשורתי, טוב לב, ייצרי, ויצירתי. שפתיים דקות- מעידות על אדם לא נאמן המרסן את התנהגותו ומרוכז בעצמו, מפולפל, מתוחכם, וכאשר השפה העליונה דקה מהתחתונה הדבר מעיד על חוסר יכולת לפתח מערכת יחסים הדדית ובעיות בזוגיות. כשהשפה התחתונה דקה מהעליונה הדבר מעיד על אדם בעל יכולת נתינה גבוהה.

סנטר- סנטר בולט- אדם עצמאי ונחוש בדעותיו. סנטר מרובע- אדם אחראי ובעל עקרונות.   סנטר גדול- אדם בעל כושר הישרדות גבוה. סנטר קטן- חוסר מעשיות וחושף את כישלונותיו ופגיעותיו.

אוזניים-אוזניים צמודות לראש- אדם שלא פתוח לשינויים ומתוכנן מראש , לעיתים ערמומי וחומרני.  אוזניים בולטות- בעל חשיבה מקורית ויצירתית.  אוזניים גדולות- מעידות על יכולות אינטלקטואליות גדולות.

 לאבני מזל [קוורצים] , תכשיטי קבלה, לזיווג, פריון, פרנסה, שמירה והגנה מעין הרע, נגד חסימות, קמעות לכל עניין בחיים, טיפולים להוצאת עין הרע, וחותמי שלמה ניתן לפנות לטלפון-  0528619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.