חולמים בצבעים

*  לכל צבע יש משמעות משלו , והופעתם של צבעים שונים בחלום עשויה לרמוז על מהות השאלות אשר מטרידות אותכם.                                                          *  מחקרים מראים כי אנו חולמים את רוב החלומות שלנו בצבעים אך לא תמיד אנו זוכרים אותם ובעצם מה יותר טבעי מהחיבור בין צבע לחלום ?  הרי שניהם הם למעשה שפה ללא מילים שדרכה אנו מבטאים את עולמנו הפנימי.       לכל צבע יש קשר בין הצ'אקרות למפתחות האנרגטיים שדרכם אנו מקבלים את השפע של היקום , לבין המספר הנומרולוגי בתאריך הלידה ומשיכתם לצבע מסוים.                בחיינו ישנה השפעה רבה בשימוש בצבעים , בין אם זה בצבע של בגדים , צבע של ריהוט , צבע קירות הבית או העסק , וכדומה.

הצבע האדום.   

מייצג את יסוד האש ומציין את התשוקות שלנו ואת הרצונות לעסוק בהתחלות ובעיקר בכוח הרצון ויכולת הביצוע , נחישות , אומץ , וחיבור למימד הפיזי.       מצד שני צריך לזכור שהאדום הוא צבע של אש שיכול גם לבטא כעס , אימפולסיביות , מרדנות , אי דחיית סיפוקים , אגוצנטריות , האדום הוא צבע שמסמל מיניות ומלא בתשוקה.       אם חלמתם על הצבע האדום בידקו האם ברצונכם להתחיל משהו חדש בחייכם או שאתם מלאי תשוקה מינית או שיש בכם כעסים למיניהם.

הצבע הכתום.

הצבע הכתום מבטא מערכות יחסים וחיפוש אחר זוגיות , הוא מציין חיוניות , יצירתיות , חשיבה זהירה , כישרונות אומנותיים , אהבה והשראה.        הכתום בחלום אומר אולי אתם זקוקים לשיפור במערכת היחסים שלכם או הרגשה של מחסום בזוגיות.

הצבע  הצהוב.

הוא צבעה של השמש מקור החיים שלנו , הוא צבע המסמל שפע , הצלחה , בריאות של הגוף והנפש , וצבע של אומץ והתגברות על פחדים.       זהו צבע העוסק בניקיון פנימי , אינטואיציה וחוכמה פנימית.        הצהוב בחלום מסמל רצון לשפע ולאושר או התמודדות עם הצלחה ופיתוח האינטואיציה  , ומסמל גם אופטימיות.

הצבע הורוד.

הורוד הוא צבע של אהבה אוניברסלית והוא מלמד אותנו להתגבר על דברים ריגשיים , משברים בזוגיות , או צורך באהבה וזוגיות ובעיקר אהבה עצמית.       הורוד בחלום עשוי להצביע על חוסר אהבה עצמית או חוסר אהבה ע"י הסביבה הקרובה לכם.

הצבע הכחול.

הכחול מסמל תקשורת והבעה , חיבור בין הגוף והנפש , יכולת שיפוט ביצוע החלטות , אינטליגנציה רוחנית ופתיחות לרעיונות חדשים.                                  הכחול בחלום מעיד על צורך לבטא את עצמנו כראוי ולחשוב פעמיים לפני שפועלים.

הצבע החום.

מציין חומריות וחריצות , עבודה קשה , רצינות , יכולת ארגון וביצוע.            החום בחלום מבטא צורך בעבודה קשה ואולי אתם תצטרכו לעבור תקופה קשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.