חלומות והשפעתם על התת- מודע

חלומות יכולים להגיע אלינו מהתת -מודע בנושאים המטרידים אותנו במהלך חיינו, ובכל יום בנושאים שונים בחיינו.
חלום הוא מסר מאת הבורא וע"י המלאכים מועברים אלינו ומשמע כי החלום הוא אחד משישים בנבואה.     

החלום האמיתי הינו נבואה קטנה, וחלום שבא מהדמיון הוא חלום שווא. חז"ל טענו שלחלום יש תוקף של 22 שנים.
החלומות יכולים להגיע אלינו מהתת מדע ובנושאים רבים ויש להתייחס אליהם כמסר, כחדשות ולהעיר את תשומת ליבנו בנושאים רבים.     

חלומות מבטאים את רגשותינו, את מחשבותינו, את התנהלותנו בחיים, וגם זוגיות, עבודה, פרנסה, בריאות, עסקים, ואזהרות שונות.
לעיתים החלום הוא מסר על אדם אחר ובמידה וחלמנו על אנשים שונים או קרובים בחלום.      

חלום אמיתי הוא לרוב בשעות הבוקר או לקראת שעות הבוקר, וגם בימים שישי- שבת. חלום שחלמנו בשעות הצהריים לרוב חסר משמעות.
לעיתים בחלומות אנו מקבלים תשובות מנשמותינו, מהאני העליון, או מההדרכה שלנו, וכאשר איננו נמצאים בתדר קבלה בזמן ערות בהחלט שאנו יכולים לקבל מסר חשוב ואזהרות בנושאים שמטרידים אותנו ולכן עלינו לשקול עם מי מתייעצים בפתירת החלום. רק מי שמומחה בפתרון חלומות יפרש אותו במדויק.     

רצוי שלא לספר חלום לכל אחד אלא אך ורק לאדם שאוהב אותנו ויגיד את המשפט הנפוץ- "חלום טוב חלום שלום". במקרה וחולמים חלומות שמבשרים על אסונות יש לעשות הטבת חלום ע"י רב או קבליסט מומחה שמבין בחלומות.    בחלומות לעיתים מגיעים קרובי משפחה, מכרים, או אנשים שאינם בחיים כדי להביע את נוכחותם ולהראות את מצבם בעולם שמעבר, ולעיתים להעביר לנו מסר ותשובות לשאלות המטרידות אותנו בהווה.    
אם חולמים את אותו חלום מספר פעמים אז יש משמעות חזקה לחלום ויש להתייחס לחלום ברצינות רבה. דרך החלום אנו יכולים לראות את סיפור חיינו בגלגולים שונים או כפי הנקרא "הספריה הקוסמית" בה נמצא כל הידע הנשמתי שלנו, ובספריה זו קיים ספר הנמצא על שמנו שמתאר מה היינו בגלגול הקודם.    

חלומות מפחידים או לא נעימים מבטאים את הפחדים שלנו ואת החרדות לגבי ההווה והעתיד שלנו.  לא מספיק לפרש חלום ע"י סמלים שכתובים בספרים וישנם ימים מסוימים שמציינים אם החלום הוא אמיתי, או חלומות שווא.       במידה וחולמים ברצף חלומות שהינם מפחידים וזוועתיים או מבשרים על אסונות אפשר לעשות "הטבת חלום" אצל כוהנים בשעה שמברכים הכוהנים את העם בבית הכנסת, ואומרים את הנוסח המובא בסידורים ויש לומר גם חלום טוב- חלום שלום, וגם חלום טוב ראיתי טוב הוא וטוב יהיה, ויש לומר זאת בלב שלם ובכוונה טובה.

 

  לאבני מזל [קוורצים] , תכשיטי קבלה, לזיווג, פריון, פרנסה, שמירה והגנה מעין הרע, נגד חסימות, קמעות לכל עניין בחיים, טיפולים להוצאת עין הרע, וחותמי שלמה ניתן לפנות לטלפון-  0528619838                                                                                                                            

       

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.