טיפים להתחלה חדשה

* לאלה מכם שהתגרשו רצוי להחליף את המזרון של חדר השינה שלכם בכדי לא להישאר עם אנרגיות שליליות של בן או בת הזוג הקודמים. מומלץ בכלל לקנות מזרון חדש.
* בחיי היומיום אנו נוגעים בחפצים רבים ובהרבה דברים לדוגמא- נוסעים באוטובוס או מונית ונוגעים בכיסאות או בידיות של הכיסאות וכמה ידיים נגעו במקומות אלה?  אלפים נגעו ואנחנו גם נוגעים.
הטלפונים שמשמשים אותנו עשרות פעמים ביום ואנו נוגעים בהם ועוברים אלינו אנרגיות של אחרים דרך מסך הטלפון שלנו- אז הנה טיפ מועיל- כל יום נקו את מסך הטלפון שלכם ואת נרתיק או מגן הטלפון שלכם לפני השינה.
אני אישית מנקה את מסך הטלפון עם ספריי של משקפיים שני שפריצים מהתרסיס וניגוב זה גם מנקה וגם מבריק. גם את מסך המחשב והפלזמות שיש בבית מומלץ לנקות עם ספריי ולאחר מכן לנגב וזה פשוט מבריק.
* אם אתם רוצים לא לשכוח משהו חשוב תירשמו פתק והניחו אותו על השולחן מול העיניים שלכם או לחילופין תשימו כיסא ליד דלת הכניסה שלכם או העבירו על היד צמיד או שעון אחד ליד השני וככה לא תשכחו.
* טיפ טוב למי שמחפש זוגיות- יש לקנות בכור שבעת המינים ולשפוך לתוך שקית ובנוסף להוסיף פסוח לבן וחומרים מיסטיים חזקים כמו: נאג'ואר, חומר החובי, גרגירי לובן וכמה אבני מזל לזוגיות ולהניח את השקית אחרי המיטה שלכם , או בצמוד לשידה שליד המיטה שלכם. רצוי מאוד לענוד תכשיט קבלי שמיועד לזיווג בתליון או טבעת , או לענוד עליכם תליון עם אבן עין החתול או עם אבן טורמלין שחור. אבני העין החתול והטורמלין שחור מצויינים גם לזיווג וגם לעין הרע ולפתיחת המזל, ופרנסה טובה.  [את התליונים, החומרים המיסטיים אבנים ותכשיטי קבלה ניתן להשיג אצלי].
* חינה אדומה- מסמלת מזל ושמחה ולכן שעושים טקס חינה של חתן וכלה חלק ניכר מהאירוע הוא הכנת החינה ורצוי לקחת כדור חינה מהכלה ושתברך אותכם לזיווג ולשים את זה בתוך מפית ולסגור בתוך שקית ניילון ולהניח גם על יד המיטה שלכם.
* לקראת ראש השנה יש לקנות סכין חדשה ולעטוף אותה במפית לבנה ולהניח בארון במטבח, ולא להשתמש בה.  גם בעלי עסקים יכולים לעשות פעולה זו ולהניח את הסכין על יד הקופה – זוהי סגולה לפרנסה לכל השנה.
* לקראת ראש השנה כולם מנקים את הבית, דבר מאוד חשוב לא לשכוח לבדוק את מזוזות הבית ותפילין שיש בבית. בכל פתח בבית חייב לקבוע מזוזה כשרה, ע"פ הרמב"ם כתוב כי חייב האדם להיזהר במזוזה מפני שהיא חובת כולם בכל זמן, ותועלתה של המזוזה בכך שיוצאים ונכנסים מהבית ושמים יד על המזוזה ומנשקים אותה משמעותה שמירה והגנה ממזיקים ולהגן על כל דיירי הבית הנכנסים והיוצאים.
* כאשר עוברים דירה רצוי לקנות מזוזות חדשות ולא לקחת מזוזות מהבית הקודם לבית החדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.