טיפים לזיווג ושלום בית


1. בערב ראש חודש לתלות על עץ בבית הכנסת בגד לבן וחדש ולהשאירו עד למחרת על העץ ולפני השקיעה יש ללבוש מיד את הבגד. רצוי מאוד שהעץ לא יהיה עץ של לימונים.
2. זוגות נשואים שיש להם בבית המון מריבות רצוי לבדוק את כל המזוזות בבית , תפילין , ומאוד חשוב גם לבדוק את הכתובה.
3. יש לקטוף עלי הדס ולהניחם באגרטל עם מים ולשים בסלון, ובחדר השינה וכאשר העלים מתייבשים יש להחליפם בחדשים. לצמח ההדס ישנה סגולה טובה לשלום בית, ברכה, ושלווה ובנוסף הוא גם מבטל מריבות.
4. יש לקנות במשתלה את צמח הרודה (פיגם) זהו צמח שמבטל עין הרע בבית ומביא מזל. את הצמח אפשר גם לשתול בגינה או להניח בכמה מקומות בבית. וכמו צמח הרודה גם צמח הרוזמרין הינו בעל סגולות טובות רבות ורצוי להחזיק אותו בנוסף בבית.
5. אלה מבינכם המחפשים זיווג רצוי לקרוא את תפילת שיר השירים 40 יום רצוף ולהדליק נר לצדיק שמתחברים אליו לפני התפילה. רצוי גם לקרוא את שירת הים בשלווה ובהתמקדות רבה. רצוי לענוד עליכם תליון או טבעת של 5 מתכות מהקבלה לזיווג, ולענוד את התכשיט החדש בערב של ראש חודש (ניתן להשיג אצלי)
6. כאשר יש מריבות בין בני הזוג לעיתים קרובות מומלץ להדליק נר בכל יום בחדר השינה בצבעים: אדום, צהוב, ירוק, לבן, ורוד ואת הנר להניח קרוב לתמונה של שני בני הזוג. בנוסף יש לטהר את חדר השינה עם קטורת, מרווה, ולהניח בתוך צלוחית 18 קוורצים ולצרף ביחד עם קוורצים תמונה של שני בני הזוג ולהניח על השידה בחדר השינה. (את הקוורצים ניתן להשיג אצלי.)
7. יש לקחת נייר לבן ולרשום מצד ימין את שם הגבר + שם האם ותאריך הלידה המלא שלו, ומצד שמאל לרשום את שם האשה + שם האם + תאריך לידה מלא שלה, ובמרכז הדף לרשום בטוש אדום את המשפט הבא: "אתה שלום וביתך שלום וכל אשר לך אהבה ושלום אמן סלה", ובנוסף את המשפט: "אגלא טפטפיה אמתלאי בת כרנבו", ואת הנייר הלבן יש לעטוף עם תמונה של שני בני הזוג ולהניח בתוך ספר תהילים בפרק ל"ב. אפשר את הנייר הלבן לסגור בשקית ולהניח בתוך עלים של הדס שהם באגרטל עם מים וזאת למשך של 14 יום ולחזור על הפעולה כל פעם שישנם בבית מריבות וחילוקי דעות. על כל אחד מבני הזוג לענוד עליו את עין החתול המקורית קריסובריל שהיא מביאה אושר, מזל,ושפע בפרנסה, ומסירה מכשולים ועיכובים [ניתן להשיג אצלי את עין החתול].
8. סגולה מעולה למי שמחפש זיווג – לקנות 250 גרם של חינה אדומה ולהוסיף לה עלי רוזמרין טריים, כף מלח, וחלמונים של ביצה וכף סנמור ונואז'אור שהם חומרים מיסטיים חזקים למזל ולהוסיף מים לתערובת עד לקבלת עיסה כמו בצק ואז ליצור 4 כדורים, ולהניח כל כדור על נייר כסף ולסגור ולהניח אותם ב-4 הפינות של חדר השינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.