טיפים לחיים

1- החיים אינם הוגנים אבל הם בכל זאת די טובים , יש גם טוב וגם רע בחיינו.

2- כשתם בספק תתחילו בצעד קטן , אם אין לכם ניסיון ואתם בספק לגבי משהו מסוים אל תבנו מייד פרויקטים גדולים ולא לקפוץ מהר לבריכה.

3- החיים קצרים מכדי לבזבז אותם על שנאת חינם "ואהבת לרעך כמוך".

4- לא תמיד מקום העבודה שלך יטפל בך כאשר אתה חולה – חברים , הורים , ומשפחה כן יהיו לצידך ויטפלו בך. לכן תמיד טוב לשמור על קשר טוב עם חברים ומשפחה.

5- חשוב מאוד לשלם ולהחזיר את חובותיך בזמן.

6- זכרו שאתם לא מוכרחים לנצח בכל וויכוח.

7- לפעמים כשאתם עצובים טוב לבכות ולהתפרק מדי פעם כשאתם לבד עם עצמכם.

8- טוב לבקש בקשות בקול רם כאשר חלון ביתכם פתוח , או לרדת למטה ומול השמיים לבקש בקשות מהקב"ה – הוא שומע כל תפילה ובקשה ומשיב לכולם , רק צריך קצת סבלנות.

9- תחסכו לקראת צאתכם לגימלאות כי את הכספים האלה תצטרכו בעתיד.

10- השלימו עם העבר שלכם כדי שלא ידפוק לכם את העתיד.

11- אל תשוו את החיים שלכם לחיים של אחרים . אף פעם אי אפשר לדעת מה כל אדם עובר בחייו האישיים.

12- אם מערכת היחסים שלכם צריכה להישמר בסוד אל תהיו חלק ממנה. בחרו מערכת יחסים טובה ובריאה שלא תיפגעו בעתיד , זיכרו שאין מושלם יש רק שלם.

13- הכל יכול להשתנות כהרף עין ואם מגיע לכם לקבל את מה ששיך אליכם אז אלוהים יתן לכם את זה.

14- כמה פעמים בכל יום קחו נשימות עמוקות והוציאו החוצה זה מרגיע ומשחרר מתחים. את הנשימות אפשר לעשות בכל מקום אפשר באוטו בזמן פקקים, בזמן שאתם ממתינים בתור למקום כלשהו , בבית או בעבודה או בשירותים. אמצו את הנשימות כל יום.

15- סלקו מחייכם דברים שליליים שאין בהם שום תועלת , ואל תהיו במקומות שלא טובים לכם, כמו – בקרב חברים מסוימים , בעבודה , מקום מגורים ועוד..

16- כשמדובר בלעשות משהו שאתם אוהבים בחייכם אל תגיבו באופן שלילי.

17- זכרו שאף אחד לא אחראי על האושר שלכם מלבדכם.

18- הדליקו נרות ריחניים , קטורת , השתמשו בסדינים חדשים ותשמשו בכל דבר חדש שקניתם ואל תשמרו שום דבר להזדמנות אחרת. תהנו מהדברים שקניתם או קיבלתם במתנה.

19- סילחו לכל אחד על כל דבר , לסליחה יש כוח עצום וזה יגרום לכם להשתחרר ממש.

20- אל תעשו חשבון לאחרים מה הם חושבים עליכם.

21- הזמן מרפא הכל וכל דבר. תנו לזמן לעשות את שלו , הפצעים מגלידים ומתרפאים עם הזמן. חשוב להוציא הכל מהראש ולשחרר הכל מהלב והנשמה. ישנם אבנים וקוורצים שעוזרים לשחרר את העבר [ניתן להשיג אצלי אבנים לכל מטרה ועניין בחיים].

* אדם חכם אמר – אני תמיד מרגיש מאושר אתה יודע למה ??? כי אני לא מצפה לשום דבר מאף אחד !

* לחכות תמיד זה כואב , הבעיות אינן נצחיות ותמיד יש להן פיתרון – הדבר היחיד שאין לו פיתרון הוא המוות.

* אל תאפשרו לאף אחד להעליב אותכם ולהשפיל אותכם , להפחית מערככם , או לפגוע בביטחון העצמי שלכם או בדימוי העצמי שלכם. זכרו – צעקות הם כלי נשק של הפחדנים.

* ישנם אנשים שחושבים שאנו אשמים בבעיות שלהם , גורלנו הוא בידינו ולא צריך להאשים אף אחד.

* אנחנו צריכים לזכור שאחרי החושך האפל והבדידות תמיד מגיע האור והטוב.

* לפני שאתם מגיבים יש לנשום עמוק , לפני שאתם מדברים קודם תקשיבו ואז תגיבו. לפני שאתם מעבירים ביקורת תבחנו את עצמכם קודם כל , לפני שאתם רוצים לפגוע במישהו תוותרו כי זה יחזור אליכם כמו "בומרנג" . לפני שעוברים אל העולם הבא תנצלו כל רגע בחיים , החיים הם כמו נסיעה ארוכה שמסתיימת לה.

* ישנם אנשים מבוססים מאוד או עשירים שחוסכים את כל כספם ולא נהנים מספיק מהכסף שלהם , בסופו של דבר מי שנשאר בחיים ויהנה מהכספים ומהירושה.

* היחסים הטובים ביותר הם אינם יחסים של אדם מושלם אלא של מי שלמד ולומד לחיות עם הפגמים של האחר , ומקבל את השני כמו שהוא ולומד לחיות עם הפגמים ומתפעל , מפרגן לאיכויות שלו ושם דגש על החיובי של האדם , ולקבל את בני הזוג כפי שהם.

* אדם מאושר יהיה חיובי כלפי אחרים ויגרום לאושר גם לאחרים.

* אם אתה רוצה לקבל אותה צריך גם לתת מעצמך. כל מה שאנו נותנים לאחרים חוזר אלינו במוקדם או במאוחר.

* תקיף את עצמך מסביב באנשים טובים ומועילים ואתה יכול להיות אחד מהם .

* בחיים כאשר לא נילחמים על דברים שרוצים להשיג זה לא מגיע , פשוט להרפות ולשחרר ולחשוב חיובי. לפעמים כאשר אתה לא מצפה לזה יהיו הפתעות ויהיו מי שיגרמו לך לחוויות טובות , החיים מלאים הפתעות.

* לעולם אל תבזבזו את ההווה שלכם על העבר , אלא תחשבו על העתיד והטוב שיש בו.

* זוגיות טובה טמונה בה בחינוך שקיבלנו בילדותינו ואיך שעיצבו וחינכו אותנו בגיל הילדות והבגרות. אנו לוקחים הכל מהבית ומההורים ואיך שגדלנו , ואת הכל אנו לוקחים כנדוניה לזוגיות שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.