טיפים למשיכת אנרגיה חזקה

   לא פעם אנחנו מרגישים שאין לנו אוויר, שאין לנו אנרגיה לעשות כלום….
לפניכם מספר טיפים אשר הוכיחו את עצמם, כיצד להעלות את רמת האנרגיה ואיך למשוך אלינו אנרגיה חיובית וטובה:

1- להקיף את עצמכם באנשים חיוביים שנעים לכם להיות בחברתם, ואנשים שמועילים לכם.
2- יש לפתוח את הלב למערכות יחסים ולשכוח את כל מה שהיה בעבר ולשחרר את הכל , ברגע שהלב פתוח ונפשית אתם מוכנים לקשרים חדשים אז זה מגיע.
3- לדייק כל הזמן ובכל דבר , להקשיב לרצונות שלכם ולהשתדל לחיות לפיהם , ובנוסף עליכם להקשיב לאינטואיציה שלכם.
4- לפתוח את היום עם ארוחת בוקר טובה ולאכול רוב הזמן אוכל בריא ומזין [לא מעובד] ולא לאכול שטויות התחליף של ארוחה.
5- להתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע בחדר כושר או לעשות הליכה או רכיבה על אופניים לפחות למשך שעה.
6- השתדלו לישון לפחות שבע שעות שינה בלילה , השינה חשובה מאוד לתפקוד במהלך היום.
7- יש לעשות הרפיות ונשימות כל יום למשך 7 דקות , אפשר את הנשימות לעשות תוך כדי עמידה בפקק או בזמן תור בסופר או המתנה לאוטובוס או לרופא שיניים.
לקחת אויר ונשימה עמוקה לתוך הבטן ואחרי כמה שניות להוציא החוצה- זה גורם ממש לרגיעה.  אפשר לעשות את תרגילי הנשימה כמה פעמים ביום.
8- השתדלו ברוב ביום לעסוק בדברים שאתם נהנים מהם ויש לכם תשוקה אליהם וסיפוק מהם , זאת גם בקריירה וגם בשאר הדברים בחייכם גם בתחביבים ודברים אהובים עליכם.
9- להשתדל לעשות דברים טובים ולתת מעצמכם לאחרים, זה יכול להיות בעזרה לקשיש לעבור את הכביש או לעזור לו להרים שקיות של קניות לבית. בנוסף תרומה כספית לעמותה כלשהי בזמנכם הפנוי.
אפשר גם להתנדב לכל מקום אליו אתם מתחברים, ישנם המון מקומות שצריכים מתנדבים.    לתת תרומה כספית קטנה לצער בעלי חיים או לנזקקים או לכל גוף אחר שזקוק לתרומות.
10- לחייך במשך היום ולשמור על אנרגיה טובה גם אם היום התחיל ברגל שמאל ודברים השתבשו לכם הרי זה כבר קרה ואין מה לכעוס ולהתעצבן אז לקחת הכל בקור רוח ובאופטימיות , ישנם ימים כאלה לכולנו אז קחו כמה נשימות ושחררו הכל.
11- להתרחק מאנשים שלא נעים לכם בחברתם והם מזיקים לכם ואתם מרגישים שיש להם אנרגיות שליליות , ואם זה קרובי משפחה או ילדים ואין לכם ברירה ואתם חייבים להיות בקשר איתם יש לעשות הגנות ע"י קמיעות, תכשיטי קבלה , וקוורצים [ניתן להשיג הכל אצלי]  ומדי פעם יש לטהר את הגוף.
12- קורה שנסיבות החיים מביאות אותכם ליפול קורבן למשהו , תמיד יש לכם את החופש לבחור את התגובה שלכם ואת ההתייחסות שלכם ולא משנה מה הן הנסיבות.
13- השתדלו לא לשקר , השקר גורם לאנרגיה שלילית ולכאבי ראש , השתדלו לא לפגוע באחרים לא במילים ולא במעשים זה יחזור אליכם כבומרנג. אם פגעתם במישהו התנצלו ובקשו סליחה ומחילה.
14- אל תשמרו דברים בבטן זה גוזל הרבה אנרגיה מכם ולהמון כעס ומתח , רצוי לשחרר את הכל בצורה חיובית ודיפלומטית.
15- השתדלו תמיד לתת מעצמכם ולעשות אפילו משהו קטן כי זה יגרום לכם לאנרגיה טובה ותחושה טובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.