טיפים לפרנסה והצלחה בעסק

טיפים לפרנסה טובה ושיפור העסק- חלק א'. מאת: ליה גבע.

כולנו רוצים פרנסה טובה וביטחון כלכלי. כיום רוב האנשים חיים במלחמת קיום סביב הפרנסה כדי לספק את כל הצרכים לילדינו ולגמור את החודש בשלום ולהתקדם במהלך חיינו מבחינה כלכלית.
לפניכם טיפים וסגולות לפרנסה טובה [מומלץ מאוד לחזור על הטיפים באופן קבוע ובאנרגיה רגועה והמון אמונה ותיראו פלאות].

1- אבן הסיטרין הידועה שנחשבת לאבן השפע וטובה מאוד לפרנסה ושפע ורצוי להניח אותה בקופת העסק ובצרור המפתחות של הבית ושל העסק. בנוסף רצוי גם להניח גביש גדול של אבן הסיטרין על שולחן העסק או בסמוך לקופת העסק.
את האבנים יש לטהר עם מי ברז או מים של הים ולהניח אותם בשמש כדי להחזיר להם את האנרגיה וזאת לפחות אחת לשבוע.  את האבנים יש להחליף בחדש אחרי מספר חודשים או שנה.
2- לשטוף את הבית או העסק עם מים מהים שנילקחו בימי שני או חמישי פעמיים או שלוש פעמים בחודש.
3- מי גשם הינם מבורכים יש לאסוף את מי הגשם ולשטוף עמם את הבית או העסק.
4- להניח מספר עלי זית בארנק שלכם ולהחליף אותם כל שבוע בעלים חדשים.
5- יש להניח מספר אבני סיטרין קטנות בארנק ובתיק שלכם.
6- ישנו מפתח מיוחד לפרנסה טובה שחרוט על המפתח אותיות קודש מהקבלה, רצוי שמפתח זה יהיה בצרור המפתחות שלכם.
7- סגולה טובה מהקבלה- בראש השנה וגם בשאר ימות השנה יש לקנות סכין חדשה ולעטוף אותה בבד לבן ולהניח אותה בעסק או בבית ולא להשתמש בה, זוהי סגולה טובה לפרנסה לכל השנה.
8- חומר מיסטי חזק בשם "סנמור" מביא מזל וברכה וטוב לקנות אותו ולהחזיק אותו בצנצנת קטנה בבית או בעסק.
9- למרוח כל בוקר את המרפקים, הצוואר ולטפטף מספר טיפות של מי ים גם בכיסים ובנעליים שלכם.
10- כל בוקר יש לקרוא תפילה לפרנסה מתוך הספר של מרדכי שרעבי חלק א', ופרק כ"ד מתוך ספר תהילים וגם לקרוא את פיטום הקטורת.
11- לתלות בבית או בעסק את ברכת הבית ומאוד חשוב שבברכת הבית לא יהיה כתוביות כמו: "בבית זה לא יבוא צער" או "בזאת הדירה לא יבוא צער"  המילה- לא אסור שתהיה כתובה בברכת הבית.
12-במוצאי שבת יש לטפטף בכיסים ולמרוח את הצוואר ביין של ההבדלה.
13- ישנם קמעות מיוחדים וחותמי שלמה לפרנסה טובה שכתובים על קלף כשר יש למסגר אותם ולתלות בכניסה לדלת הראשית ולתלות גם בעסק. [ניתן להשיג אצלי את הקמעות].
14- אבן עין החתול הידועה כמביאה מזל, ברכה, שפע, והינה טובה גם נגד עין הרע ואבן שלמעשה טובה לכל תחומי החיים. האבן המקורית הינה עין החתול קריסובריל שהינה אבן קטנה ומשובצת בתכשיטים ורצוי ומומלץ לענוד עליכם את האבן.
15- להניח בבית או בעסק עלי הדס, רוזמרין, ועלי זית בתוך אגרטל עם מים וכאשר העלים מתייבשים יש להחליפם בחדש באופן קבוע.  לצמחים הנ"ל יש סגולות טובות לפרנסה טובה.
16- צמח הרוטא [פיגם] שמוזכר בהרבה סיפרי קבלה ובעיקר התימנים שהדבר נפוץ אצלם ומכירים את הסגולות שהצמח מביא- מזל והינו טוב נגד עין הרע ורצוי לשתול אותו בעציץ או בחצר הבית ובגינה, זהו צמח חזק ובעל הרבה סגולות מיסטיות טובות.
17- טוב להחזיק בבית מזרקה עם מים שזהו אלמנט של ברכה והמחזוריות של המזרקה מסמלת שהברכה תזרום כל הזמן.
18- טוב להחזיק אקווריום בבית ושיהיו בו לפחות 7 דגי זהב.   דג הוא סמל מיסטי ודגים מביאים ברכה ולא סתם נהוג לאכול דגים בערב שבת.
19- סגולה טובה ומועילה- להניח בכל פינות הבית ובכניסה לעסק קמצוץ של אורז וכל שבוע להחליף בחדש. האורז מביא ברכה והצלחה וזוגיות טובה.  בימי קדם נהגו בתרבויות מסוימות לתפור שמלת כלה עם כיס קטן שבו שמים אורז מצדה הפנימי של השמלה ולתפור את זה כסמל למזל טוב בזוגיות ולברכה.
20- להניח בתוך צלוחית: חיטה, שעורה, ומספר אבני השבה ולהניח בבית או בעסק היכן שהאינטואיציה שלכם אומרת לכם להניחה.
21- תכשיט קבלי חזק מאוד שעליו חרוט המילה: ס-א-ל "ונח מצא חן בעיני ה' " ורצוי לענוד אותו באופן קבוע הדבר מוכח שמביא לפרנסה טובה או מועיל מאוד למחוסרי עבדוה. [ניתן להשיג אצלי].
22- הימנעו מכעס, רוגז, ומתחים מוכח שהינם גורמים לפגיעה בפרנסה.
23- יש לטהר את הבית ואת העסק עם עלי מרווה, נרות, קטורות, ובכור שבעת המינים לפחות פעם בשבוע זאת כדי לטהר אנרגיות שליליות שאנשים השאירו בבית או בעסק.
24-  חובה לבדוק את המזוזה בעסק מכיוון שברגע שהמזוזה פסולה בעסק זה מתכון מצויין לכישלון , להפסדים , ואפילו לאסונות.
25- רצוי מאוד להדליק נרות כל יום בעסק ובסוף היום לטהר את העסק עם קטורת או לעשן את העסק עם עלי מרווה יבשים ופעם בשבוע לטהר את העסק עם בכור שבעת המינים , הבכור מבטל עין הרע ואנרגיות שליליות שהצטברו בעסק.
26- רצוי להחזיק בעסק מזרקה של מים מכיוון שזהו אלמנט של ברכה ומזרקה שעובדת מסמלת מחזוריות של ברכה והאין סוף.
27- יש להשליך מהעסק חפצים סדוקים ולתקן דברים שבורים ובמידה ויש שעונים עצורים יש לתקנם או לקנות חדשים.
28-  בראש השנה לקנות סכין חדה ולעטוף אותה בבד לבן ולפזר על הסכין מעט חומר סנמור ולהשאיר את הסכין בעסק באופן קבוע , ולא להשתמש בה וכל שנה להחליף בסכין חדשה.
29-  כל בוקר בזמן נטילת ידיים יש להגיד 3 פעמים את המשפט   " אלוהים מלא ידיי מבירכותיך " ואת המשפט " מאשר שמנה והוא יתן מעדני מלך ".

 לאבני מזל [קוורצים] , תכשיטי קבלה, לזיווג, פריון, פרנסה, שמירה והגנה מעין הרע, נגד חסימות, קמעות לכל עניין בחיים, טיפולים להוצאת עין הרע, וחותמי שלמה ניתן לפנות לטלפון-  0528619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.