טיפים לשמירת ההרמוניה והשלווה בזוגיות

כל אחד מאיתנו רוצה לשמור על זוגיות טובה, מלאה באהבה כאילו זו התקופה הראשונה שהכרנו.
לפעמים החיים מביאים אותנו למקומות שההרמוניה והשלווה יוצאת לנו מחיי האהבה…. 

לפניכם מספר טיפות ועצות כיצד לשמור על הזוגיות:

* מומלץ לא לתת מתנות כמו שעונים, נעליים, וסכינים- הסכין הינה חותכת כלומר הדבר מביא מריבות וניתוק הקשר, נעליים זה זוג ומציינים זוגיות ודורכים עליהם ולכן רצוי שלא לתת ולא לקנות נעליים לבני הזוג וגם לאחרים.
בשעון יש אנרגיה וכאשר שעון נעצר האנרגיה נעצרת וכאשר שעון מתקלקל לרוב זורקים אותו ולכן לא מומלץ לקנות שעונים לאחרים.

* אל תהיו במקום שהוא לא טוב לכם- אם לא טוב לכם בעבודה תחליפו עבודה. אם לא טוב לכם בבית שאתם גרים תעברו דירה, וחברים שלא עושים לכם טוב תתרחקו מהם.
זוגיות שאתם סובלים בה שפרו את הקשר או לכו לייעוץ זוגי ואל תזניחו.

* תמיד כאשר אתם עומדים להגיב תספרו עד 10 תעבדו נתונים, תעכלו ותעבדו נתונים ותשקלו לפני שאתם מגיבים.

* ארנק זה מקום לכסף, ותיק זה מקום לכסף-  אם קניתם ארנק או תיק שלא מביאים לכם ברכה החליפו אותם בחדש, ורצוי גם לשים בתיק או בארנק את אבן הסיטרין שהיא אבן השפע ומועילה לפרנסה.

* אם אתם נמצאים בבעיה או בקושי כלשהו או רוצים שתתגשם לכם משאלה כלשהי פתחו את החלון או הורידו אותו למטה ובקול רם ובכוונה רבה בקשו מהקב"ה שיעזור לכם.
אלוהים שומע כל תפילה ובקשה אינה חוזרת לריק , הקב"ה בוחן לב וכליות ושומע כל בקשה.

*בזמן הדלקת נרות שבת אפשר להדליק עוד נר לעילוי נשמת צדיק שאתם מתחברים אליו ולאחר התפילה לבקש בקשות.

* בית שיש בו הרבה כעסים ומריבות המזוזות קולטות את האנרגיות השליליות ונפסלות, פעם בשנה רצוי לבדוק את המזוזות ואת התפילין.

* זעתר מועיל לזיכרון, טוב להוסיף אותו לגבינות, סלטים, מאכלים, ובקיצור פיתה עם הרבה זעתר.     לזעתר יש סגולות נגד עין הרע, הניחו בתוך צלוחית זעתר בתוספת כמה שיני שום על השולחן או איפה שהאינטואיציה שלכם מנחה אותכם.

* אם מתקלקלים ברצף מוצרי חשמל, מנורות נשרפות, נישברים בבית דברים כמה פעמים ברצף- זהו סימן שיש בבית עין הרע ויש לטהר את הבית באופן יסודי ולתלות קמיעות נגד עין הרע בבית ובנוסף קוורצים נגד עין הרע.

* אנשים רבים חולמים על שיניים שנפלו בחלום או שיניים רקובות או שיניים שזזות בחלום. שיניים הם סמל ליציבות וביטחון בחלום, הרי אם אין שיניים בפה קשה ללעוס.
לכן לא תמיד שיניים בחלום מסמלות מוות או חולי, חלום זה מסמל גם פחד מאיבוד שליטה, פחד מלאבד משהו חשוב לנו כמו-זוגיות, ביטחון כלכלי, ביטחון עצמי ירוד שיש לחזק אותו.

* לכל דבר בחיים יש תחלופה, למשפחה וילדים אין תחזוקה.   זה הזמן להתפייס עם מי שרבתם או שהקשר איתם היה לקוי או רופף ולהדקו.
דבר נוסף מי שהמציא את המשפט "עסקים לא עושים עם משפחה" אל תערבבו כל נושא כספי עם משפחה.

* ריחות נעימים מנטרלים אנרגיות שליליות מהבית. הניחו בבית סבונים ריחניים, פרחים ריחניים, הדליקו קטורות לפחות 3-4 פעמים בשבוע.
חומרי ניקוי גם מועילים בניטרול אנרגיות שליליות מהבית, אחרי ניקיון הבית יש אוירה נעימה ותחושה טובה בבית.  שיטפו את הבית עם אקונומיקה ריחנית זה מבטל אנרגיות שליליות בבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.