יחסם של בנות המזל לזוגיות

        התייחסותם של נשים מ-12 המזלות לאהבה וזוגיות.

בנות מזל עקרב- בנות מזל עקרב מאוד מסתוריות. הכל עבורם זה שחור או לבן, והמון גברים פוחדים מהרכושנות והאובססיביות של בנות מזל עקרב. בנות המזל מאוד הפכפכות במצבי הרוח שלהן ומאוד רגישות, אך גם מאוד אכזריות ונקמניות.     בנות מזל עקרב מיניות, ונחשבות למעניקות סיפוק מיני מלא מבין שאר בנות המזלות.
בנות מזל קשת- אוהבות את החופש שלהן וצריך להיזהר מאוד שלא להיות רכושניים כלפיהן.    בנות המזל מאוד ספורטיביות ואוהבות להיות מחוץ לבית ובנוסף אוהבות לטייל. הלב שלהן אוהב לנדוד ולרוב הן לא אוהבות יחסים לטווח ארוך, ובמקביל הן אוהבות מאוד לצחוק.
בנות מזל גדי- בנות מזל גדי מאוד סגורות אבל אם הן ייפתחו הן יאהבו בכל ליבן וייתנו את הנשמה. הן מאוד שאפתניות בקשר לקריירה ולעצמן, עם בנות מזל גדי צריך ללכת לאט לאט כשמגיעים למיטה, הן לא אוהבות סטוצים.
בנות מזל דלי- מאוד אינטיליגנטיות, והדרך אל הלב שלהן היא דרך הראש. לרוב הן לא אוהבות להתחייב וישנן הרבה רווקות בנות מזל דלי שמתחתנות בגיל מאוד מאוחר. בנות המזל מאמינות בחברות והן יישארו חברות טובות גם לאחר הפרידה.  במיטה הן קרירות, ומין לא כל-כך מעניין אותן.
בנות מזל דגים- בת מזל דגים הינה מסורה, דואגת, ומפנקת סימפתית והן צריכות הרבה תשומת לב וחיבה. כמה שיותר רומנטיקה זה יותר טוב והן אוהבות להעניק הרבה אהבה.
בנות המזל מאוד רגישות, מצבי הרוח שלהן משתנים במהירות, באהבה הן יודעות להעניק והרבה.
בנות מזל טלה- נחשבות כאגרסיביות עם גברים ובעלות מזג חם. אוהבות אתגרים, מושכות בנים בקלות אבל יכולות גם לזרוק אותם באותה הקלות. לא אוהבות שחונקים אותן, הן מאוד אגרסיביות במיטה ומגיעות לאורגזמה די מהר.
בנות מזל שור- אוהבות לפלס לעצמן את הדרך ויכולות להיות מאוד עקשניות.  הן עומדות על הרגליים ועל הקרקע ואוהבות לדאוג לגבר שלהן. הן מאוד רגישות במיטה ואוהבות לעשות את זה לאט, אבל הן יכולות למשוך שעות.
בנות מזל תאומים- שונאות גברים קנאים או שתלטניים, הן מאוד אינטליגנטיות והדרך לליבן  דרך המוח.  אם משעמם לה היא פשוט תלך. אוהבות לטייל, ואוהבות שינויים וגירויים חדשים במיטה.
בנות מזל סרטן- אוהבות לפנק להתנהג לגברים כמו לתינוקות. הן מאוד רגישות ורומנטיות, ולכבוש את ליבן זה להיות רומנטי כל הזמן. אוהבות שמחמיאים להן ופינוק יתרום מאוד לקשר. טובות במיטה כי הן יעשו את הכל כדי לספק את בן זוגם.    בנות מזל אריה- בעלות סקס אפיל ואוהבות לחגוג. נשים שאוהבות חברה ואוהבות להיות תמיד בעניינים, הן מאוד נלהבות ואוהבות להרעיף אהבה על הגבר שלהן. נמשכות לגברים דינמיים ואהבות דברים לא שגרתיים. אוהבות לשלוט במיטה ויודעות לעשות את זה טוב.
בנות מזל בתולה- מאוד בררניות בבחירת הגברים והגבר אותו הן בוחרות חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים שהן מציבות לעצמן. בעלות אופי חשדן, אך מאוד נאמנות ומסורות, הן יכולות להיות מאוד טובות במיטה ואוהבות שהכול יהיה מושלם.      בנות מזל מאזניים- מאוד נשיות והיופי המיוחד שלהן מושך המון גברים. הן בנות זוג מעולות כי הן אוהבות לתת ורודפות אחרי שלום ואהבה. בנות המזל מאוד סקסיות ומפתות, רומנטיות, חברותיות ורגישות. הקטע הרומנטי חשוב להן מאוד.

  לאבני מזל [קוורצים] , תכשיטי קבלה, לזיווג, פריון, פרנסה, שמירה והגנה מעין הרע, נגד חסימות, קמעות לכל עניין בחיים, טיפולים להוצאת עין הרע, וחותמי שלמה ניתן לפנות לטלפון-  0528619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.