כוח האותיות

                        בין כוח האותיות והשמות.

בתורת הקבלה יש משמעות רבה לכל אות ואות בשם וצירופי האותיות בשם. שמו של האדם מייצג תכונות אופי, כישורים ומזל.
תאריך הלידה של האדם מייצג דברים גורליים שאמורים לקרות ותאריך הלידה אינו ניתן לשינוי בשום אופן. לעומת תאריך הלידה שם שהוא נחשב קשה ניתן לשנות אותו.
לפניכם פירושים למספר שמות:
השם אריאל –  בעלי כושר המצאה, מלאי רעיונות, מקוריים, שוויוניים ולא אוהבים שמשקרים אותם, אנשים אמיתיים ושואפים לצדק, סקרנים ואוהבים להיות תמיד בתנועה ואוהבים שינויים וגיוונים בחיים, נמשכים לתחום הרוחני.
בנוסף הינם חברותיים ואוהבים מאוד את החופש האישי.
השם גלעד-  יש להם נתינה מאוד חזקה אוהבים להעניק ומקבלים מלמעלה שפע, יחד עם זאת הם עוברים הרבה קשיים בחיים והולכים בדרך שלהם.    מקבלים המון ברכה מלמעלה בגלל האות ג' שיש להם בשם , בנוסף הם צריכים לשמור על הבריאות.
השם לירן-  מייצג אנשים דומיננטיים ומשיגים כל דבר בכל מחיר, עקשניים, בעלי חשיבה הרמונית והתחשבות בזולת, הינם רגישים, קשר לירושות, ייתכנו בעיות פוריות, מתח וחוסר מנוחה נפשי, הינם בעלי אינטואיציה טובה ומשיכה לתחום הרוחני.
השם יניב-  גברים פרקטיים, מעשיים, ביקורתיים, חשוב להם מה יאמרו עליהם, אוהבים לעזור לאחרים ויש להם המון נתינה, הינם בעלי אינטואיציה חדה וראייה מרחבית.
השם ימית- שם קשה וקשור למוות, בעלי אינטואיציה חדה, סערות ריגשיות, מבולבלת ריגשית, בצירוף אותיות השם יש מ-ת ומתקבלת המילה מת, בעלי כושר אירגון וניהול, רצוי להוסיף שם חיובי ע"י אדם מקצועי.
השם ליאור-  מייצג יצירתיות ומשיכה לתחום האומנות, הינו תרבותי ונימוסי, תיקשורתי ומלא רעיונות ותמיד הם בתנועה.   בעלי כושר המצאה בלתי רגיל, מקוריים, גאונים וחריפי שכל , אינטליגנטים, מכבדים כל אדם באשר הוא ללא כל הבדל מעמד גזע, דת , מין וכדומה.    סקרניים באופיים ולעיתים בעלי חוסר יציבות וחוסר מנוחה, תמיד קלילים ומזלם הטוב מאיר להם פנים.   הם נשמות טובות שתמיד מחפשים את ההרמוניה. מזלי וטוב, בעבר השם ליאור היה מקובל לבנים בלבד אך כיום נוהגים לקרוא כך גם לבנות וגם לבנים.
מאיה- אישה מהירה בתגובותיה, רגישה מאוד שעולמה הריגשי מפותח מאוד אך לא מרבה לחשוף את ריגשותיה מהר כל כך. בעלת אינטואיציה חדה ונמשכת לבן זוג מעניין, מרתק, לא שיגרתי ונאמן , והכי חשוב שיעניק לה את חופש הפעולה ולא יכנס לה לורידים. היא לא אוהבת לקבל ביקורת, רחמנית ובעלת מצפון נקי.   רוב האותיות בשם פתוחות וזה מעיד על הצלחה ושפע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.