כיצד בוחרים שם לתינוק

בחירת שם לתינוק היא משימה חשובה ודורשת המון שיקול דעת ומעוררת לא מעט חילוקי דעות ואמוציות ולעיתים אפילו מריבות בין בני הזוג והמשפחה.
בחירת שם לתינוק או התינוקת תלווה אותם לאורך כל חייהם. השם שניתן קובע את מזלם של התינוקות, את כישוריהם ואת אופיים. יש המון מודעות היום להורים בבחירת השם לתינוק או התינוקת שנולדים, ומתייעצים עם נומרולוגים וקבליסטים שלמדו את סוד האותיות. יש משמעות רבה לשם שבוחרים לתינוקות מבחינת כל אות ואות בשם וצירופי האותיות בשם.
לכל אות בשם יש את המשמעות המיסטית שלה ואת התדר האנרגטי, מיסטי והרוחני שלה. ישנם כמה אותיות שהן קשות ומקשות על המזל של האדם והתינוק שנולד, וישנם אותיות שהן יותר מזליות.
לכל אות בשם יש את הפירוש הקבלי והנומרולוגי שלו. השיקולים שצריך לקחת בחשבון הם הרבה יותר חשובים מבחינת שם יפה ומודרני או צליל יפה בשם או שזה שם של ילדים של מפורסמים.
הרבה אנשים טועים בבחירת שם לתינוקות , בשלב מסוים או בגיל מסוים אנשים לא מתחברים מהנשמה לשם הניבחר ומחליפים אותו בין אם זה בעצמם או ע"י ייעוץ של אדם מקצועי או מחליפים בגלל שמזלם קשה והם עברו הרבה משברים בחייהם.  אילו השם הנבחר היה טוב עוד מהילדות אנשים לא היו עוברים דרך קשה וזעזועים כדי להחליף את השם.

בחירת שם חדש לתינוקות היום מעסיקה הרבה מאוד הורים עוד כשהאישה הרה כבר חושבים על שמות שונים.
טעויות שהורים עושים בבחירת שם לתינוקות:
1- טעות ראשונה היא לתת שם לתינוק עם שם של קרוב משפחה או כל אדם אהוב אחר שהלך לעולמו בגיל צעיר או סבל בחייו, ומכיוון שהשם הניבחר יכול להעביר ולהוביל את התינוק למציאות זהה ויעתיק את מזלו של האדם הנפטר , ויביא לו אנרגיות לא טובות.
2- שמות מהתנ"ך – השמות מהתנ"ך הינם קשים ורצוי שלא לתת אותם לתינוקות.
3- רצוי לא לתת שני שמות לתינוקות – הרוב נותנים שני שמות לתינוק אחד בתעודת זהות ואחד שקוראים לו ביום יום. שני שמות יבלבלו את מזלו כאשר קוראים לתינוק בשני שמות.
4- האמא לרוב בוחרת את שם התינוק ורצוי לא לבחור שם לפני הלידה.   כאשר התינוק נולד נשמה חדשה מגיעה לעולם והאמא מתחברת לנשמה הזאת ואז בוחרת את השם שבאמת מתאים לו.
5- המלצה- כאשר בוחרים שם לתינוק מומלץ לבחור כמה שמות ולהתייעץ עם אדם מקצועי בבחירת השם המתאים.
6- השם צריך להיות טוב בפני עצמו ושיתאים לשם של האמא ולתאריך הלידה של התינוק.   [בבחירת שמות לתינוקות ניתן להתייעץ איתי].

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.