מה צפוי לכל אחד מהמזלות בשנת 2018

                תחזית שנתית ל- 12 המזלות לשנת 2018.

1- מזל טלה- בשנת 2018 אתם שמים דגש על בריאותכם , ואפילו ניכנסים למשטר של דיאטה ושמים דגש על הטיפוח העצמי.  זהו עיתוי טוב לטיפולי פוריות והרחבת המשפחה.
ייתכנו שינויים או שיפורים או מעבר דירה שיעלו על הפרק.   ייתכן קידום במקום העבודה ותוספת בשכר.
השנה יש להיזהר בכבישים, מעבירות תנועה, דוחות וקנסות.   אלא מכם שנמצאים בזוגיות יעברו משבר בזוגיות וכדאי לנסות לשקם את הקשר. בנוסף קשרים שלא מתאימים יסתיימו, ולפנויים מביניכם צפוי קשר חדש ומשמעותי.

2- מזל שור- אתם פותחים את השנה במתן דגש על לימודים והסבה מקצועית , ואל תחששו מכישלון.
היזהרו מחברים שיכולים להזיק לכם בקשר הזוגי , לא כדאי לשתף אותם. השנה תרגישו מותשים וזקוקים למנוחה רבה , וסופי שבוע במקומות רגועים יועילו לכם.
לפנויים מבינכם בחנו היטב עם מי אתם נכנסים לקשר , ייתכן ובני הזוג מסתירים מכם ולא מספיק כנים או מתאימים לכם. עוד ייתכנו חידושי קשרים מן העבר. השנה אל תזניחו את בריאותכם.

3- מזל תאומים- בשנת 2018 תהיו מלאי אנרגיה ומוטיבציה כדי להניע את חייכם לכיוונים חדשים שיגרמו לכם לסיפוק מנטלי ונפשי בכל תחום אליו אתם פונים , כמובן ע"י עבודה קשה והשקעה רבה. השנה תרגישו מסופקים, קשרים יציבים יובילו למיסוד הקשר.   בעניין או מגע עם חוק ומשפט או מוסדות ורשויות תצפו לבשורות משמחות.
מצבכם הכלכלי משתפר וייתכן ותקבלו משרה או תפקיד יותר טוב מהתפקיד עכשיו. זוהי שנה טובה ומוצלחת לבני מזל תאומים.

4- מזל סרטן- זוהי שנה טובה להרחיב את המעגל החברתי שלכם , אנשים חדשים שתכירו יועילו לכם.
כדאי להימנע מעימותים עם בוסים או עמיתים שלכם בעבודה , ובנוסף המצב הכלכלי שלכם נשתפר השנה וזה ייתכן עקב שעות נוספות או עבודה צדדית.
תצפו השנה להריונות, לידות של ילדים או נכדים. אתם מודאגים מבריאותו של אדם מבוגר במשפחה  ומקדשים המון מזמנכם בטיפול בקרובים.
קשרים חדשים ויציבים יתהדקו ויובילו למיסוד הקשר.   בחנו היטב למי שאתם פונים אליו בנושאי הניתוחים האסטטיים שלא תגיעו לשלב שייוצר נזק או תרגישו אכזבה.

5- מזל אריה- זוהי שנה לא קלה לאריות – הדגש הוא בסימן על הילדים והמשפחה.  הקפידו על תזונה נכונה ואל תזניחו את בריאותכם.
יש להדק את החגורה ולהימנע מבזבוזים מיותרים כי את הכספים האלו תצטרכו בשלב מאוחר יותר.     זוהי שנה של המון קונפליקטים והתלבטויות בתחומים רבים.
עליכם להימנע מטעויות או נוכלויות בנושאי כספים , ובנוסף זהו לא הזמן לרכישות והשקעות גדולות. קשרים לא מתאימים יתנתקו השנה , ובנוסף תהיו מודאגים מקרובים שבריאותם לקויה וייתכנו בשורות שיעיקו עליכם.

6- מזל בתולה- זוהי שנה טובה לבצע הסבה מקצועית , ולהביע את היכולות והכישורים שלכם. זוהי שנה של שמחות משפחתיות ובשורות משמחות , השנה יגיע אליכם סכום כסף ממקור לא צפוי שיגיע אליכם ממש בזמן.
לפנויים מביניכם צפוי קשר באופן מפתיע וייתכן שיגיע דרך אמצעי התקשורת ויתפתח בהמשך לכיוון חיובי.  תצפו להוקרה והערכה בעבודה וגם תוספת למשכורת עקב השקעתכם הרבה בעבודה. קשרי משפחה יתהדקו השנה יותר.

7- מזל מאזניים- זוהי שנה מלאה בקשיים, מתחים וקונפליקטים.   מישהו בעבודה מנסה לשים לכם רגל היו ערניים לכך.
ייתכנו ביטולים של נופשים ונסיעות עקב מצבכם הנפשי והכלכלי. לאלה מכם שצפויים לעבור מבחנים או משפטים צפויה אכזבה .
עין הרע חזקה שולטת בכם וכדאי לעשות הגנות , ובנוסף עליכם להיזהר מגניבות ונוכלויות סביב כספים.  תיתכן עזיבה או פיטורים ממקום העבודה ופנייה לכיוונים חדשים.  כל תחום רוחני יועיל לכם.

8- מזל עקרב- זוהי שנה שבה אתם מציבים יעדים ומטרות  ושמים פול גז ,ומתכוננים לשנה של עשייה וגם התפתחות אישית. אתם מכירים אנשים חדשים ומרחיבים את המעגל החברתי שלכם.
לאלה מכם הנמצאים בהליכי גירושין תקופה ארוכה השנה יסתיימו המשפטים וניתוק הקשר יוביל לסיום הגירושין.  תצפו להרבה קלקולים של מכשירי חשמל ואינסטלציה , משפטים או תביעות יסתיימו באכזבה.
לפנויים מבינכם צפויים קשרים ידידותיים יותר ואם אתם מחפשים קשרים רציניים עליכם להשקיע יותר כדי לחפש ולמצוא את הקשר המתאים. יש עליכם חסימה כלשהי ורצוי לעשות הגנות ופתיחת מזל.

9- מזל קשת- אתם פוחדים ממחויבות וממסגרת ממוסדת והרצון שלכם לחופש הוא עז , עליכם ללמוד שהמסגרת המשפחתית תועיל לכם. צעירים המשפחה יביאו לכם שמחה , אושר ובשורות טובות.
התחום הכלכלי ישתפר מחודשי הקיץ וזאת בזכות עצמכם. תחום חדש או פרויקט חדש יעלה על הפרק בעבודתכם וע"י השקעה תגיעו להצלחה.
זוהי שנה שיהיה לכם רצון לטייל ולצאת לנסיעות לחו"ל, ובמקביל צפויים אירועים משמחים ושמחות משפחתיות. לפנויים מבינכם צפויה אהבה חדשה וכדאי להגיע לפשרות כדי להמשיך לכיוון חיובי ומיסוד הקשר.

10- מזל גדי- לגדיים שנת 2017 הייתה יחסית טובה ומה שלא הספקתם ליישם בשנת 2018 תשלימו ותגיעו להישגים, הגשמת יעדים ומטרות.
תפקיד חדש בעבודה וקידום צפויים לכם ובנוסף הוקרה והערכה ע"י הממונים עליכם. תחום המגורים וקנייה של רכב יעלו על הפרק , זוהי שנה של טיולים וגם נסיעות לחו"ל .
חברים חדשים שתכירו יועילו לכם השנה , ובנוסף התחום הכלכלי שלכם משתפר. לימודים והשתלמויות יעלו על הפרק החל מחודשים מרץ – אפריל , וגם זוהי שנה של הרחבת המשפחה.

11 מזל דלי- שנת 2018 היא שנה לא קלה לדליים !!! זהו הזמן לפנות לתחומים חדשים ודברים חדשים.
זוהי שנה של מריבות ועימותים הן בעבודה והן במסגרת המשפחתית וכדאי להוריד הילוך ולהתנהג יותר באיפוק. עליכם להיזהר בנהיגה ובכבישים , ייתכנו עבירות תנועה שיסתיימו בשלילת רישיון הנהיגה.
עניין או מגע עם רשויות, מוסדות החוק ומשפט לא יסתיימו לטובתכם. קשרים בעיתיים יסתיימו סופית , ובנוסף עליכם להיאבק ולצאת מחובות וקשיים כלכליים.
יש עליכם חסימה רצינית ורצוי לעשות טיהור , ובנוסף רכישה של מוצרים מיסטיים למזל יועילו מאוד בנושא.

12 מזל דגים- לפנויים מבינכם צפויה אהבה חדשה וסוחפת ותרגישו שאתם בעננים.   חברים שמקנאים בכם ולא מועילים לכם אתם תתנתקו מהם ותוסיפו לשמור מרחק מהם.
השנה צפויים שמחות משפחתיות , הריונות ולידות במשפחה. רצוי שלא לסמוך על אדם שרוצה להלוות כסף מכם או לחתום ערבות כלשהי למישהו.
עליכם להשקיע יותר בעבודה כדי להגיע להישגים שרציתם.     בנוסף היזהרו ממישהו בעבודה אשר שם עין עליכם ורוצה להכשיל אותכם.  השנה שיפורים, שיפוצים או מעבר דירה יעלו על הפרק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.