מסרים מהעולם הבא

                              גלגול נשמות.

גלגול נשמות בא מן המילה גלגל , כלומר גלגל הנשמה הנמצא בתנועה מתמדת ועם כל סיבוב שלו הולכות נשמות ובאות במעגל של: לידה , צמיחה , מוות , ושוב לידה.
כשאנו עוסקים בגלגול נשמות אנו בודקים את הייעוד שלנו ומחפשים אלו מכשולים אנו סוחבים מגלגול קודם ועם מה עלינו להתמודד בגלגול זה ועל מה עלינו לוותר מפאת הלידה שלנו , תאריך לידה מלא , ושעת לידה מייצגים את תקופת הנשמה שבחרה את הגלגול שהיה עלינו להיוולד.   אנו לוקחים תיקונים שונים מחיים קודמים ומיישמים אותם בגלגול הזה.
מגלגול קודם ניתן לקחת קשיים , חוסר מזל , משבר בחיים , עונש ושכר , ומזל טוב או נתיב רוחני.

לפי הזוהר לא כל הנשמות באות בגלגול ונכנסות לגופים חדשים , יש מקרים שבהם האדם קולט במהלך חייו נשמה אחרת שניקלטת בנפשו של האדם וזה בנוסף לנשמה שקיבל האדם בשעת לידתו והיא עלולה ללוות אותו עד סוף ימיו.
חכמי ישראל סבורים כי גלגול נשמה היא אמונה אמיתי ועיקרית מהתורה , אצל צדיק כוח הגוף וכוח הנשמה מתאחדים , וגופו של הצדיק אינו מקושר לכוחות הטומאה. בשעת השינה של האדם עוזבת הנשמה את הגוף וחוזרת אל בוראיה ושם היא נטענת מחדש , ועם התעוררותו של האדם הנשמה הנשמה שלו חוזרת אל גופו.
אדם שסובל ומתייסר זהו חובו ועונשו מגלגולים קודמים. הרוע והעוול השוררים בשפע בעולמנו זה הם תוצאה של מאבקיהם של מיליוני נשמות המנסות לתקן את חובם ואת כישלונם מגלגול קודם.

ומהי בעצם תכלית הנשמה ? שאיפתה של הנשמה היא להישאר תמיד במצב של מודעות טהורה בלי  שיהיה צורך להיות תלויים בגוף ולהתנגד ללידה מחדש.
הנשמה היא הכוח שיוצר בנו חיים , וכאשר הנשמה עוזבת את הגוף אז היא בעצם יוצרת סוג של מוות כי מהרגע שאין חיים בגופנו אז אין תכלית לקיום הגופני , ובעקבות זאת הגוף והנשמה נתונים תמיד במאבק מתמיד.                                            משימתה של הנשמה הוא להיות הכוח להפוך את הגוף לרצון לקבל וזאת על מנת לתת ולקרב את הגוף אל בוראה וכשהיא משלימה את משימה זאת היא למעשה השלימה את הגורל שניגזר עליה והגיע לגמר התיקון שלה.

לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.