נפלאות המדיטציה

 מה היא המדיטציה ?

המילה מדיטציה קיימת כבר אלפי שנים ביהדות וכוונתה היא להתבוננות ולשקט ולשלווה פנימית עד כדי רמות של נבואה ולהארה מוחלטת ובנוסף גם ללמוד לחולל שינויים נפלאים באיכות חיינו , מחשבותינו ובסביבתנו.
המדיטציה מהווה מקור וטכניקה להתקשרות רוחנית גבוהה עם עולמות עליונים , המדיטציה יעילה במקרים של מתח , הרפיית שרירים , שחרור כעסים , פחד , שחרור עייפות , שחרור טראומות מהעבר , בזמן של משבר או חולי , לשיפור הזיכרון ולחידוד האינטואיציה , להעברת וקבלת מסרים ולזמן לנו כל דבר חיובי שאנחנו מעוניינים בו ובכל נושא שאנו מעוניינים להגשימו ולשלווה פיזית ונפשית.

 המדיטציה יעילה  בזמנים של לפני ראיונות עבודה , פגישות חשובות , לפני נסיעה ארוכה , ולפני מבחנים חשובים.
לאנשים שלא התנסו במדיטציה רצוי בהתחלה להשתתף בסדנת מדיטציה  , בהתחלה זה קצת קשה להיכנס למדיטציה לבד ורצוי לעשות מדיטציה בהדרכה או על ידי דיסקים שמיועדים למדיטציה.
לאחר תרגול של מספר פעמים קל יותר להיכנס לחויות המדיטציה.

רצוי לעשות בכל יום בשעה קבועה מדיטציה במשך של 30 עד 45 דקות בסביבה שקטה לחלוטין וישיבה נוחה , ובבגדים נוחים.
רצוי לעשות מדיטציה עם קוורצים , ויש להחזיקם ביד או בצידי הגוף , הקוורצים מכילים אנרגיה שטמונה בהם והאנרגיה עוזרת לנו להיכנס בדרך יותר קלה למדיטציה ומהם הם מקבלים גם המון אנרגיה ונותנים העצמה ואיכות גבוהה למדיטציה ולגמישות המחשבה.
מטפלים רבים אלו שעוסקים בהילינג ובכל סוגי הריפוי עושים מדיטציה לפני הטיפול באנשים , וגם אנשים שמרצים או מנחים תכניות שונות בתקשורת או עומדים לפני קהל עושים מדיטציה כדי להרפות ולשחרר פחדים והתרגשות , ולקבלת כוח ואנרגיה על ידי מדיטציה נכונה. המדיטציה היא בהחלט תחליף לכדור נגד כאבי ראש או תחליף לכדור הרגעה וזאת בתנאי שמתמידים בה.

ישנם כמה סוגי מדיטציות:  מדיטציה לאהבה , מדיטציה קבלית , מדיטציה על פי דמיון מודרך וכו" .
באמצעות המדיטציה ניתן להעביר מסרים לכל אדם ולזמן לחיינו אושר , פרנסה , זוגיות , בריאות , ועוד..  זה כמו מכשיר סלולרי שמדברים עם מישהו, המדיטציה היא פשוט צינור להעברת וקבלת מידע ולתקשור עם הסביבה.                                   כאשר מתרגלים למדיטציה מדי יום במשך מספר חודשים אז כבר מתרגלים לזה ואפילו מתמכרים לזה ואחרי תרגול רב כבר אפשר לעשות מדיטציה ללא דיסק או הנחיה.
אחרי תרגול רב מגיעים לרמה רוחנית ולעולמות עליונים ומתחילים לקבל מסרים רבים כמו : דמויות , אנשים , תאריכים , אירועים שונים , בשורות משמחות , ואזהרות , ואז התת מודע שלנו עובד יותר חזק.
אחרי המדיטציה אנו מרגישים כאילו התעוררנו משינה והתחושה היא נפלאה ורגועה , וזה כאילו עברנו איזשהו טיפול אלטרנטיבי וזוהי חוויה נעימה ובלתי נשכחת.

שולחת אור ואהבה לכל קוראיי.                                                   לקריאה בקלפי טארוט , נומרולוגיה , קבלה , קפה,  התאמה זוגית ומקצועית , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה ומוצרי מיסטיקה
ניתן לפנות לטלפון 052-8619838 ,
מייל:  leageva1@walla.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.