סגולות להצלחה בזוגיות

                              צרור של טיפים.

טיפים לחיזוק מערכת היחסים שהיא נמצאת במשבר = לטיפים המתאימים גם לפיוס בין בני הזוג.   אנשים רבים מגיעים לנקודה של קרע בחיי הנישואין שלהם או בקשר של חברות ומחליטים על ניתוק בעוד שאחרים מנסים ושואפים לנסות לאחות את הקרע ולהגיע לפיוס ושלום בית.

  טיפ ראשון- א'– חיתכו תפוח אדום לשניים והשתדלו שלא לפגוע בגרעינים.
ב'–  כתבו את שימכם + שם האמא על דף נייר לבן חלק ולצידו כתבו את שם הבעל [ או החבר או האשה] שעליו אתם מעוניינים להטיל את הסגולה.
ג'–  גזרו את השמות שרשמתם על הדף והניחו את השמות שלכם בין שני חצאי התפוח וטפטפו מספר טיפות של דבש על שמותיכם. לאחר מכן הביטו על השמות ודמיינו איך היחסים פורחים ביניכם.
ד'–  השתמשו בשתי סיכות כדי לחבר את שני חצאי התפוח.
ה'–  עטפו את התפוח בנייר כסף ואמרו את המשפט הבא: "אתה שלום וביתך שלום וכל אשר לך אהבה ושלום , אמן סלה " .  לאחר מכן הניחו את התפוח בחדר השינה שלכם בין בגדיכם.

טיפ שני-  ישנם זמנים בהם אנו מרגישים כי כל העולם נגדנו ללא שום סיבה מוצדקת , שאנו לא מסתדרים בחיי הזוגיות או עם בני המשפחה והילדים והמצב נהייה בלתי נסבל והקשרים מוכתמים סביבכם, יש פתרון:                                                 א'–  בחרו לילה שבו יש ירח מלא [ לרוב זה מתקיים באמצע החודש].
ב'–  הכינו 4 פריטים אשר מייצגים את ארבעת האלמנטים של הטבע והם:  קטורת , צרור פרחים צבעוניים , נר בצבע צהוב , וקערה של מים מבושמים.
ג'–  הניחו את ארבעת הפריטים בארבעת צידי החדר  , הדליקו את הנר ואת הקטורת ועמדו במרכז החדר וחזרו על המשפט הבא 7 פעמים: " אני קורא לכוחותיהם של ארבעת האלמנטים שבטבע- אויר , אדמה , אש , ומים , לבוא הנה ולאזן את יחסי עם האנשים שאני רוצה לאהוב , ויש לציין את שמות האנשים.
ד'–  ניתן לרשום גם את כל שמות האנשים או בני הזוג אשר אתם רוצים לשפר עמם את היחסים , שם פרטי + שם האמא + תאריך לידה מלא על דף לבן חלק ולרשום בטוש אדום: "אגלא , טפטפיה , אמתלאי בת כרנבו + אתה שלום וביתך שלום וכל אשר לך אהבה ושלום" . לאחר מכן למרוח מעט דבש על הדף ולפזר מעליו מספר עלי הדס , עלי רוזמרין , עלי רוטא , וחומרים מיסטיים חזקים שהם: סנמור , נז'אור , אבן השבה.
ויש לצרף קמיע לשלום בית עם תמונות ולעטוף הכל בנייר כסף ולשים על ספר תהילים.

לקבלת סגולות נוספות רבות אשר הוכיחו את עצמן,  ניתן לפנות אליי.

           לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה , מסיבת רווקות , ניתן לפנות לטלפון 052-8619838.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.