עשרה טיפים להצלחה

1- אל תתרגשו מכישלונות ואל תאפשרו להם להגיע אליכם. אם יש לכם כוונה להצליח התמקדו בהצלחות שלכם ולא בכישלונות שהיו לכם בעבר, גם אם אתם נחלשים במשהו למדו להתעלם מהכישלון לחלוטין ולחזק את עצמכם במגוון של חיזוקים ופרגונים עצמיים ובחרו להגיע אל נתיב ההצלחה שלכם.
2- המשותף לכל הנחלשים והכישלונות היא תוכנית גרועה ולא ממוקדת, או היעדר תוכנית בכלל. תמיד תפעלו לפי תוכנית בנויה היטב, השקיעו מאמץ וחשיבה בתכנון של החיים שלכם ודבקו בה. תכנית טובה וביצוע טוב והשקעה רבה מבטיחים הצלחה טובה.
3- לימדו להיות מאוזנים- ללא איזון לעולם לא תגיעו להצלחה , כל הכישלונות, הבעיות והתקלות מגיעים מחוסר איזון מסוים ובנייה לא נכונה אשר מביאה לכישלון ולנפילות בחייכם. למדו לחבר טכניקות, יצירתיות, מעשיות, ורוחניות, מיקוד, זרימה, אמביציה, ושיקול דעת נכון ביחד עם ביטחון עצמי יביאו אותכם לתוצאות של הצלחה בחייכם.
4- האמינו שקיים שפע אינסופי. ההצלחה מגיעה רק למי שמאמין שהיא קיימת, מי שאינו מאמין בהצלחה לעולם לא יגיע אליה. ההצלחה מתחילה באמונה בלתי מוחשית שיש מספיק לכולם, והשפע האינסופי יכול להגיע לכל אחד מאיתנו. גם דימיון מודרך יסייע לכם להגיע לשפע האינסופי.
5- תנו מהלב- נתינה מעצימה כאשר אנו נותנים מהלב לאחרים ומקרבת אותנו להצלחה בצעדים ענקיים. הנתינה ממלאת את הנפש וגורמת לסיפוק, ומחוללת קסם ומביאה לברכה בחיים שלנו ולחייהם של האחרים.
6- תברכו את הכישלונות שהיו לכם בעבר מפני שהם באו להאיר את עינכם, ללמוד מכשלונות, ללמוד לקח ולא לחזור על טעויות העבר ולשכוח אותם. חפשו לכם דרכים כדי לפרוץ קדימה.
7- אל תתחרו באחרים ואל תלכו אחרי הזנב של האחרים, הצלחה אמיתית יכולה ללכת בדרך שלכם ובקצב שלכם ולממש את הרצונות שאתם מאמינים בכל ליבכם.
8- תנו עדיפות עליונה לסדר וארגון, ללא סדר וארגון לא ניתן להצליח. הצלחה אמיתית לזמן ארוך מבוססת על סגר, ארגון, הקפדה, יעילות ואפקטיביות. סדר וארגון מלא בחייכם מעניקים לכם את הזמן לשקט ולהתקדם אל מטרותיכם ולבסוף לקטוף את הפירות שעמלתם עבורם.
9- אל תשקעו ברחמים עצמיים ואפילו לא לדקה. רחמים עצמיים ותחושה של אומללות היא דרך בטוחה לכישלון ולתקיעות. למדו לשמוח ולאהוב, אהבה ושמחה אינם קורים מעצמם אלא הם תולדה של יוזמה ואקטיביות שהיא באה מבחירתנו, רצוי להיצמד אל אנשים שמחים ומצליחנים.
10- קחו מאה אחוז אחריות על חייכם ואל תאשימו את האחרים על הכישלונות בחייכם. רק אתם קובעים כיצד יראו חייכם, לימדו לקחת שליטה מלאה על חייכם וליצור, לזמן את החיובי, ולהיות אסרטיביים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.