דברים שגברים עושים כשהם מאוהבים.

ישנם גברים שכאשר הם מאוהבים הם לא כל כך מצטיינים בהצהרות לביטוי האהבה שלהם, וישנם גברים שיכולים להביע את עצמם בביטויי אהבה כלפי בת הזוג שלהם.
רבים שאלו אותי:  אם בן הזוג אינו מביע אהבה במילים אך בתגובתי אמרתי שהוא בן זוג טוב – אז ככה ישנם גברים שהם סגורים וקשה להם להביע את אהבתם כלפי בת הזוג ,אך זה לא אומר שהם לא אוהבים ובת הזוג מתרשמת אחרת ואפילו חושדת אולי בן זוגה בוגד בה.
לא תמיד הגברים מרגישים בנוח לבטא הצהרות ריגשיות שגורמים להם למבוכה ומרגישים קושי להיות פתוחים ולפתוח את הלב בהצהרות ריגשיות ובביטוי האהבה שלהם כלפיי בת הזוג או האישה , הם שמים לעצמם מעין חומה שקשה להם להסיר אותה.
לפניכם כמה סימנים שגבר באמת אוהב אותכן:
1- כשהגבר אוהב אישה הוא אוהב את כולה ולא רק את היופי שלה , הוא אוהב אותה בזכות מי שהיא, ומקבל אותה כפי שהיא גם אם יש בה פגמים.      הוא מכבד אותה ואת המעלות שלה, את ההחלטות והבחירות שלה בחיים, והוא יעריץ אותה.
2- כשגבר אוהב אישה הוא לא יסתפק רק בהצלחה שלו , הוא ירצה שגם האישה תצליח בכל מה שהיא בוחרת לעשות ויתמוך בה, ובנוסף יהיה המעריץ שלה ויתגאה בה בפני רבים.
3- גבר אוהב יגן על האישה מפני טראומות ריגשיות ומכל נזק גופני.
גם כאשר חלתה במחלה כלשהי לא ינטוש אותה אלא יטפל בה מכל הלב ובכל צורה אפשרית.
4- כל זוג רב ונקלע לחילוקי דעות וויכוחים , צריך לדעת איך לריב ומתי.    גם דרך מריבות יוצאים דברים החוצה ומכירים את בני הזוג יותר טוב.
גבר שאוהב סולח ואפילו נושא באשמה ומנסה לתקן את המצב ולהגיע לשלום בית עם בת הזוג.
5- גבר שאוהב מעריך את הדעה של האישה ולא איכפת לו בכלל מה אחרים חושבים עליו והוא מייחס חשיבות רבה למה שהבת זוג שלו חושבת וזה יכול להיות בדברים גדולים או קטנים כגון: עסקים, ריהוט לבית, טיולים, משפחה, ילדים או כל דבר אחר.
6- גבר אוהב יקשיב לאישה ויקדיש לה תשומת לב רבה כי היא חשובה לו מאוד.
7- גבר אוהב זוכר איזה סוג בגדים האישה אוהבת, איזה ספרים היא אוהבת לקרוא, את תחומי ההתעניינות שלה, איך שהיא אוהבת לשתות את הקפה שלה, איזה מאכלים אהובים עליה, ואת טעם הבילוי שלה והבשמים שהיא אוהבת.
8- הוא יתגעגע אליך בזמן שאת לא נמצאת לידו ובזמן שנסעת לענייני עבודה או משפחה, והוא יחשוב עלייך כל הזמן.
9- גבר שאוהב יסמס לך כל יום וידבר איתך כל יום בטלפון, יפתיע אותך במתנות לא רק בימי הולדת או ימי נישואין או חג האהבה-
הוא תמיד יתן מעצמו ולא יעשה חשבונות לכסף , יעניק לך חום ואהבה ריגשית או פיזית, וימלא את הצרכים שלך בכל המובנים.
10-  הוא תמיד ידאג לך , תמיד יכבד אותך, ותמיד יהיה בן זוג טוב וזאת מהרבה בחינות ומובנים.                                                   

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.