מה אומר גלגל המזלות על האופי של הילדים שלכם – חלק א'.

אנחנו יכולים לחנך את הילדים בדרך הכי טובה ולהשפיע עליהם ועל מסלול חייהם, אך יש גם השפעה חזקה על הילדים מהגן, בית ספר, חברים, והסביבה.
יש השפעה לשמות שאנחנו בוחרים לילדים שלנו כי השם מבטא תכונות אופי וכישורים ואת מזלם של הילדים שלנו, כך גם תאריך הלידה משפיע על הילדים וזה יכול להעיד לא מעט על אופיים של הילדים הקטנים.

ילד במזל טלה- בעל פתיל קצר ורוצה הכל כאן ומיד, נבון, מלחמתי ודורש המון תשומת לב, מתעצבן בקלות, היפראקטיבי ובמקביל גם נפלא משגע ועצמאי.
רוב הזמן נופל וחשוף לחבלות ומריבות.

ילד במזל שור- הינו ילד עקשן וחכם מאוד, חברותי ומנומס, רכושני ולא מוותר בקלות על מה ששיך לו, סבלני, אוהב ללמוד ומסוגל להרכיב פאזלים במשך שעות מבלי להתייעץ, הוא אוהב את עצמו וחביב כלפי סביבתו, אוהב מותגים ובעל טעם טוב בביגוד, נעליים, וכל דבר אחר, ובנוסף הינו יצירתי ואומנותי.

ילד במזל תאומים- ילד תקשורתי וחברותי, סקרן ובעל קסם אישי, פטפטן ואוהב מחשבים והינו סביב תקשורת כל הזמן.   הוא זריז תנועה , ויכול להתחיל משהו ולא לסיים ועובר לדבר חדש.    הינו בתנועה כל הזמן, קליל, קופצני, משקיע מאוד בחייו החברתיים יותר מהכל. ילד מלא שימחה ועליזות, אוהב קומבינות , ובעל חוש הומור ומצחיק את כולם.

ילד במזל סרטן-  זהו ילד המכונה – ילד של אמא , ומאוד קשור לאמא.    ילד של בית ומשפחה, אוהב תשומת לב וחום ואהבה, הינו ניחן בזיכרון טוב, רגיש, פגיע ועדין, לעיתים ביישן מאוד וסגור, חביב על המורים והגננות.
ילד מלא קסם וחשוף לעין הרע , אוהב ים ובריכה.

ילד במזל אריה- המלך של הבית, עצמאי , כוחני, עקשן ומלא עוצמה, סמכותי וחכם שאוהב לנהל את הבית ושהכל יתנהל כפי שהוא רוצה.
ילד שאוהב ללמוד, ובמרכז העניינים בכל מקום.     הוא אוהב ללמוד ולהגיע לצלחה , וקולט מהר עין הרע.

ילד במזל בתולה- בררן, ביקורתי, עוקצני, ומסתפק במועט.     הינו ניחן בלשון חדה, חכם, אוהב סדר וניקיון ויסודי בכל דבר, אוהב להצחיק אחרים.    יודע להוציא את מה שהוא רוצה- בעיקר מהאבא.    בנוסף רכושני ויודע לחסוך כסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.